Potencjusz
Potencjusz
  26 stycznia 2020 (pierwszy post)
Właśnie wczoraj dowiedziałem się Kochani, że zostanę poraz drugi Tatusiem i chciałem się z wami tym podzielić

GRADEK83
GRADEK83
  27 stycznia 2020
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Właśnie wczoraj dowiedziałem się Kochani, że zostanę poraz drugi Tatusiem

A żona o tym wie ?
Już zazdroszczę dodatkowych pięciu stówek.... Jaj Ja bym tyle miał to bym sobie żucie ułożył XD

Tak czy siak gratulacje i niech będzie zdrowe i oczywiście chłopak. Z dziewczynkami same problemy.
Potencjuszka
Potencjuszka
  27 stycznia 2020

Hmmm i co mi po tych 500 stowkach ? Jak strace prace co 3 razy wiecej zarobie ?

GRADEK83
GRADEK83
  27 stycznia 2020

Odwieczny dylemat mieć ciastko czy zjeść ciastko.

Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znak贸w)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  27 stycznia 2020
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: oczywiście chłopak. Z dziewczynkami same problemy.


Gradeczku, a cóż to za seksistowskie poglądy tu propagujesz. d83dde03 Sama jestem "starszą dziewczyną" i za cholerę problemów ze mną nie ma. d83dde1c

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Ursyn
Ursyn
  27 stycznia 2020

Oby tylko miało zdrowie i inteligencję po listonoszu a wszystko będzie w porządku. :tak:

Aganiok22
Aganiok22: jestem "starszą dziewczyną" i za cholerę problemów ze mną nie ma.


A taka odznakę pani posiada?
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znak贸w)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  27 stycznia 2020
Ursyn
Ursyn: A taka odznakę pani posiada?


A powinnam?

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Ursyn
Ursyn
  27 stycznia 2020
Aganiok22
Aganiok22: A powinnam?


Każdy kombatant powinien ją dostać. :ziober2:
Organizacja ZBOWID-u działa. Udaj się na Aleje Ujazdowskie, może dadzą.
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znak贸w)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  27 stycznia 2020

gratki

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znak贸w)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  27 stycznia 2020

[quote=Ursyn]Każdy kombatant powinien ją dostać.

Organizacja ZBOWID-u działa. Udaj się na Aleje Ujazdowskie, może dadzą.

Są na tym okrutnym świecie jednak dobrzy i mądrzy ludzie. tacy jak Ty, jakże dobrze że pojawiłeś na tym łez padole jako promyk i nadzieja na lepsze jutro. Jeszcze dziś się tam udam i nadmienię, że tylko dzięki Tobie mogłam nabyć ten piękny relikt przeszłości. Konie tyle nie żyją, a i ja coś ostatnio kiepsko się czuję. To chyba postępująca starość.... niewiele czasu mi już zostało d83dde1c

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Ursyn
wpis jest ukryty
Potencjusz
Potencjusz
  27 stycznia 2020
Drodzy Państwo, chyba obraliście posty nie na forum i nie na temat, czy tak ma wyglądać rolą Ojca? 🤔 Proszę o uszanowanie mojej osoby i nie pisanie takich postów! Z góry dziękuję!
Ursyn
Ursyn
  27 stycznia 2020
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Proszę o uszanowanie mojej osoby


Na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Gdyby tak potencja seksualna chodziła w parze z umysłową...
Potencjusz
Potencjusz
  27 stycznia 2020
Ursyn
Ursyn: Na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Gdyby tak potencja seksualna chodziła w parze z umysłową...


Kolego, nie wiem jaki masz cel swojej rozmowy, lecz od dodawania takich postów z koleżanką zastosuj Prywatną wiadomość, a nie Forum . Uszanuj rolę Ojca, że Ty nie możesz mieć to daj żyć innym. 😒
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znak贸w)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  27 stycznia 2020
Ursyn
Ursyn: Na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Gdyby tak potencja seksualna chodziła w parze z umysłową...


Co Ci powiem to Ci powiem, ale Ci powiem "Jak Ty mnie zaimponowałeś teraz" . I całkiem teraz staram się być poważna. jak mi wychodzi nie wiem, ale się staram. d83dde03

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Ursyn
Ursyn
  27 stycznia 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Kolego, nie wiem jaki masz cel swojej rozmowy, lecz od dodawania takich postów z koleżanką zastosuj Prywatną wiadomość, a nie Forum .


Gdyby tak każdy z każdym rozmawiał prywatnie, to po co to forum Szarokomórkowy eunuchu? :(

Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Uszanuj rolę Ojca
Już ja każdego ojca będę szanował. Widać po tobie darwinizm.

Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Ty nie możesz mieć to daj żyć innym. 😒

Jakbyśmy się znali...
Aganiok22
Aganiok22: Co Ci powiem to Ci powiem, ale Ci powiem "Jak Ty mnie zaimponowałeś teraz" . I całkiem teraz staram się być poważna. jak mi wychodzi nie wiem, ale się staram.

Czas stąd wychodzić. Tak musiałem zobaczyć głupka chwalącego się na forum dzieckiem.
Pewnie po pierwszym odkrył co to poczęcie a teraz chce pochwał i medalu za drugie...
Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.