BananowySernik
BananowySernik
  30 grudnia 2019 (pierwszy post)
Kochani, napiszcie w paru zdaniach czym się zajmujecie na codzień? Czy to praca w terenie, w domu 😋
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  30 grudnia 2019

Mój zawód to Tapicer 11 lat w zawodzie się pracowało. Teraz zajmuję się logistyką i pracuję w Niemczech.

HardStyled83ddd0a
BananowySernik
BananowySernik
  30 grudnia 2019

Ja z zawodu jestem Malarz-Tapeciarz, choć co do budowlanki nie mam drygu, więc poszedłem w kierunku Handlowca 😋

Fabisz
Posty: 1 (po ~245 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Fabisz
  30 grudnia 2019

A ja Jestem elektrykiem, chociaż moj zawód jest bardzo nietypowy z tego względu że zajmuje sie elektryka na wysokościach, alpinistyka przemysłowa, podłączenie anten na masztach itp, grunt że czuć adrenaline i można zwiedzic Europe. :)

Dragon842
Dragon842
  30 grudnia 2019

Ja pracuje w restauracji

Avatar użytkownika Piracik92Piracik92
Posty: 51 (po ~100 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 0
Piracik92
  30 grudnia 2019

A mój zawód to filmoznawca i medioznawca wyuczony. A na co dzień pracuję w administracji biurowej, ale niedługo zmieniam pracę na magazyniera, ponieważ obecnej mam dość. A w wolnym czasie zajmuję się renowacją starych mebli oraz innych ciekawych staroci. Plus piszę też leniwym uczniom i studentom, którzy nie posiadają żadnej wiedzy prace zaliczeniowe.

Hej Panowie, jakie podobają wam się pępki udziewczyn?Dziewczynyjakie macie kształty pępków i czy lubicie jepokazywać naulicy?

Avatar użytkownika Piracik92Piracik92
Posty: 51 (po ~100 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 0
Piracik92
  30 grudnia 2019

A tak to pracowałem w różnych zawodach, ponieważ byłem kelnerem, barmanem, organizatorem imprez w klubie nocnym, kolporterem materiałów reklamowych, magazynierem, doradcą klienta itd.

Hej Panowie, jakie podobają wam się pępki udziewczyn?Dziewczynyjakie macie kształty pępków i czy lubicie jepokazywać naulicy?

Avatar użytkownika Piracik92Piracik92
Posty: 51 (po ~100 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 0
Piracik92
  30 grudnia 2019

Ogólnie bardzo lubię manualne rzeczy. Lubię też pisać i rysować.

Hej Panowie, jakie podobają wam się pępki udziewczyn?Dziewczynyjakie macie kształty pępków i czy lubicie jepokazywać naulicy?

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  31 grudnia 2019

Jaki jest mój zawód? Od razu skojarzyło mi się - miłosny ;) a tak na serio, jestem elektronikiem i zajmuję się serwisowaniem płytek elektronicznych w fabryce produkującej wagi laboratoryjne, przemysłowe itp. Kiedyś naprawiałem, sprzedawałem i montowałem CB w TIRach, a także profesjonalny sprzęt do łączości radiowej np w karetkach pogotowia, wozach strazackich itp. Ogólnie wszystko co jest związane z elektroniką bo jest to przede wszyskim moje hobby.

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  31 grudnia 2019

hmm Jestem technikiem ochrony środowiska, mam licencjat z administracji państwowej i magistra z zarządzania przedsiębiorstwem 🤣 pracuje hmm w pewnym sensie każdy z tych zawodów jestem w stanie połączyć w jedno moje stanowisko bo jestem specjalistą administracyjnym. Najważniejsze że lubię ludzi z którymi pracuje i lubię swoją prace

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  31 grudnia 2019

Górnik

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  31 grudnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Górnik

O to nie bezpieczny zawód.
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  1 stycznia 2020

Owad 🤣 jest górnik i górnik który nawet do windy nie wsiadł. Jeden tam idzie dla kasy inny dla tradycyjni rodzinnej a inny bo nie znalazł nic innego co by taki dochód przynosił. Nie neguje górników, ale to jest mocno przereklamowane

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  1 stycznia 2020

jestem analitykiem finansowym w firmie doradczej

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  1 stycznia 2020

Zawód-syn prezesa

Stanowisko-synununuś pani prezes.
Ciężko jest żyć "letko".

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.