NiegrzecznaAgatka
NiegrzecznaAgatka
  15 grudnia 2019 (pierwszy post)

Mam 17 lat, i mam dziwne pytanie, czy to normalne że uwielbiam dostawać klapsy i lanie na tyłek? Nigdy nie dostałam lania a klapsa tylko od koleżanek ( tak dla zabawy lekko) ale bardzo mnie to podniecało i non stop o tym fantazjuję, byłam kilka razy na osiemnastych urodzinach koleżanki, i one dostawały 18 pasów przez spódniczkę - i bardzo mnie to podniecało jak na to patrzyłamd83dde31, i też bym tak chciaład83dde0f. Nie mogę się doczekać swojej osiemnastki, mam nadzieję że dostanę mocne pasy d83ddc7f Nie mam chłopaka, nie chcę trafić na takiego który powie że kobiet się nie bije albo co gorsza będzie mnie uważać za dziwną albo coś... I w sumie sama strasznie się z tym czuję, że jestem jakaś nienormalna. Dziewczyny pomóżcie mi, któraś z Was ma tak samo jak ja?

NiegrzecznaAgatka
NiegrzecznaAgatka
  15 grudnia 2019

Pomoże ktoś?

robik1234
robik1234
  15 grudnia 2019

ok

Burgess
wpis jest ukryty
JakeShadow
JakeShadow
  15 grudnia 2019
Burgess
Burgess: NiegrzecznaAgatka: Pomoże ktoś? Attention whore. Ten problem zostanie nierozwiązany. Problem z szonem jest taki, że to nie uleczalne. Tate na pewno jest z tego powodu dumny....
Ubawiłem się, sam lepiej nie podsumowałbym.
NiegrzecznaAgatka
NiegrzecznaAgatka
  15 grudnia 2019

czemu mnie wyzywacie? chyba dawno nie było moczone :D

Burgess
wpis jest ukryty
NiegrzecznaAgatka
NiegrzecznaAgatka
  15 grudnia 2019

on mnie wyzywa chłopaki obroni mnie ktoś?

Burgess
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.