MenardJ
MenardJ
  27 listopada 2019 (pierwszy post)

Nie można wszystkich wkładać do jednego worka. Uważam, że są ludzie, dla których pieniądze nie są najważniejsze d83dde12

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  27 listopada 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: pieniądze nie są najważniejsze

W tych czasach pieniądze są najważniejsze dla ludzi. Człowiek by cię sprzedał nawet za 200zł.
HardStyled83ddd0a
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  27 listopada 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Uważam, że są ludzie, dla których pieniądze nie są najważniejsze

Być może jeszcze nie mieli okazji się przekonać, jak to jest nie mieć pieniędzy w pewnych sytuacjach / zdarzeniach losowych, gdzie ta forsa naprawdę by się bardzo przydała?
selgros1987
selgros1987
  27 listopada 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie można wszystkich wkładać do jednego worka. Uważam, że są ludzie, dla których pieniądze nie są najważniejsze

Nie my, tylko one wrzucają do jednego worka, to nie sprawiedliwe. d83dde12 Myślcie, że dla kobiet najważniejszy jest kasa, wygląd i status. Potwierdzone.. :(
Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  27 listopada 2019

Oczywiście , codziennie wystarczy , że się tu zaloguje na portal , lub po prostu wyjdę z domu aby uświadomić sobie jaka jest jedyna najistotniejsza wartość dla kobiet , a są nią pieniądze i polowanie tylko na bogatych samców Alfa :) . Reszta nie ma dla nich większego znaczenia .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  27 listopada 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: pieniądze nie są najważniejsze

Jolu ,a obudziłaś się kiedyś bez grosza przy sobie? Obce miejsce,obce miasto ,obce państwo . Uwierz mi ,bez pieniędzy ludzi spluną na Ciebie ,a wystarczy wejść do sklepu z portfelem w kieszeni i już każdy traktuje Cię jak swojego. Pieniądze w kontekście władzy są niczym,ale w kontekście jako takiego życia pozwalają unikać szykan.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

MenardJ
MenardJ
  27 listopada 2019

Tak,obudziłam się i nie tylko bez grosza ale i również........

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  27 listopada 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak,obudziłam się ..

Podejrzewam,iż doświadczenia mamy kompletnie odmienne ,ale szanuje ludzi którzy choć raz otarli się o dno i potrafili się odbić.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

MenardJ
MenardJ
  16 grudnia 2019

Dziękuję bardzo 😊

Damian241
Damian241
  16 grudnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak,obudziłam się i nie tylko bez grosza ale i również........


Bez majtek????d83dde1c
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.