NocnyJastrzab
Posty: 43134 (po ~124 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 215
NocnyJastrzab
  18 listopada 2019 (pierwszy post)

Wtajemniczeni pamiętają piękne lata :D

Ps. Fotka Terrorist Team !

NocnyJastrzab
Posty: 43134 (po ~124 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 215
NocnyJastrzab
  19 listopada 2019
Konto usunięte
Konto usunięte:


Ej, dałem Ci maQsika! Liczę na rewanżyk !
Sephiroth
Sephiroth
  19 listopada 2019
NocnyJastrzab
NocnyJastrzab: Toż to klasyk Sephiroth

FTT było fajne w 2005 już w 2006/7 wiekszosc aktywnych miało FTT w podpisie. xD i było żałośnie.
Wiekszosc FTT to były plankton poza jacławem i resztą czołówki. nawet człapek był ale zwiał w porę:tak:
RexMundi
RexMundi: FTT ssie
tak było:tak:
Sephiroth
Sephiroth
  19 listopada 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Rzeczywiście upadek. Co 5 sekund wyskakują jakieś reklamy, serduszka i inne bzdury. O co tu chodzi...Sephiroth

zarabianie na reklamach co jest głównym źródłem dochodu każdej strony. albo leci się w refy albo adsense i kampanie własne. A ze obecnie stawki są mega ubogie i połowa internautów w polszy siedzi na adblokach i ublokach to trzeba monetyzować na tych, na których się da.
NocnyJastrzab
Posty: 43134 (po ~124 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 215
NocnyJastrzab
  19 listopada 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: NocnyJastrzab: Toż to klasyk Sephiroth FTT było fajne w 2005 już w 2006/7 wiekszosc aktywnych miało FTT w podpisie. xD i było żałośnie. Wiekszosc FTT to były plankton poza jacławem i resztą czołówki. nawet człapek był ale zwiał w poręRexMundi: FTT ssie tak było


Ja byłem tajnym współpracownikiem :ssh:
Sephiroth
Sephiroth
  19 listopada 2019

Myślę dawca był czy nie był. A i zawsze agresywna olena? czy jak jej tam

NocnyJastrzab
Posty: 43134 (po ~124 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 215
NocnyJastrzab
  19 listopada 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę dawca był czy nie był. A i zawsze agresywna olena? czy jak jej tam


A teraz sobie przypominam. My się nigdy za specjalnie nie lubiliśmy :ziober2:
Sephiroth
Sephiroth
  19 listopada 2019

albo łysy 40 paro latek ze skandynawii nie pamietam ksywy ale pan marek. Nie był w ftt, ale mało nawet z tu obecnych moze go kojarzyć czy też słonisa, klaudię xD

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  19 listopada 2019

;P widzę że sporo nas dinozaurów :D

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Sephiroth
Sephiroth
  19 listopada 2019
anfet4minka
anfet4minka: ;P widzę że sporo nas dinozaurów :DSephiroth

Raczej ludzi którzy przegrali za dużo zycia w fotkapl
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  19 listopada 2019

Ja akurat nic nie przegrałam. Nie wiem jak inni. Wchodzę pośmiać się z niektórych postów, zamienić ze 2 zdania ze znajomymi. Ot i tyle czysto rozrywkowe zajęcia w wolnym czasie

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Sephiroth
Sephiroth
  19 listopada 2019
anfet4minka
anfet4minka: Ja akurat nic nie przegrałam. Nie wiem jak inni. Wchodzę pośmiać się z niektórych postów, zamienić ze 2 zdania ze znajomymi. Ot i tyle czysto rozrywkowe zajęcia w wolnym czasieSephiroth

osoby z 2004-2009 aktywnie siedzące na tym forum musiały byc mocnymi przegrywami nie było innej opcji
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  19 listopada 2019

Dlaczego tak uważasz? W owym czasie było wiele aktywnych portali randkowych, sympatia, darling, przeznaczeni etc. Każdy siedział tam gdzie chciał. Jeden na naszej klasie inny tutaj. Zreszta to były w owym czasie dość popularne miejsca i trzeba było mieć tak jak irca, mirca i konta shellowe 😂

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

NocnyJastrzab
Posty: 43134 (po ~124 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 215
NocnyJastrzab
  19 listopada 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: anfet4minka: ;P widzę że sporo nas dinozaurów :DSephiroth Raczej ludzi którzy przegrali za dużo zycia w fotkapl


Weź się ogarnij człowieku. Może Ty coś przegrałeś.
LoginObecnieZajety
LoginObecnieZajety
  19 listopada 2019

Ale wstyd. Nie umiem na telefonie Was zacytować. Żałuję że usunęłam pierwsze konto, oryginał to oryginał. Forum umarło, nie ma tych czasów kiedy się cała noc nabijalo albo organizowalo spotkania a my już za starzy 😁

NocnyJastrzab
Posty: 43134 (po ~124 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 215
NocnyJastrzab
  20 listopada 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: [quote=LoginObecnieZajety]Ale wstyd. Nie umiem na telefonie Was zacytować. Żałuję że usunęłam pierwsze konto, oryginał to oryginał. Forum umarło, nie ma tych czasów kiedy się cała noc nabijalo albo organizowalo spotkania a my już za starzy 😁[/


Ile razy się już nie nadążało odpowiadać. Pięć cytatów, zanim się udało odpisać to już cztery nowe strony z postami :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.