Feellove
Posty: 2 (po ~323 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Feellove
  20 października 2019 (pierwszy post)

Codziennie będzie wybierany najśmieszniejszy-najciekawszy-najbardziej orginalny TEKST czy też HASŁO DNIA. Piszcie hasła czy tez teksty ktore waszym zdaniem najbardziej zasluguja na te miano w komentarzach do 00:00 w nocy.Mozecie napisać napisac kilka,propozycji lecz kazda w osobnym komentarzu. Od 00:01 w nocy do 00:00 każdy użytkownik może oddać jeden głos na wybrany najlepszy tekst z całego poprzedniego dnia... ludzie z humorem i wyobraźnią mile widziani :-D
Ps. To moj 1 post wiec jak macie pomysly na ulepszenie czy tez usprawnienie go to dawajcie propozycje...

Pure4
Pure4
  20 października 2019

"Chodzenie do kościoła nie czyni cię bardziej chrześcijaninem, niż stanie w garażu czyni cię samochodem"
Billy Sunday

Pure4
Pure4
  20 października 2019

"Jeśli ewolucja naprawdę działa, to jak jest możliwe, że matki mają tylko dwie ręce?"
Milton Berle

SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  20 października 2019

"Garaż, wiśnia, salceson - gwarant wspólnego sukcesu!" - hasło anonimowego kandydata do parlamentu, z równie anonimową twarzą. Obecnie jest to aktualne hasło, coś jak uniwersum Star Treka.

afrodytka27
afrodytka27
  20 października 2019

Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu, upewnij się, że zostaniesz zapamiętany z właściwych powodów.

~ Regina Brett ~

afrodytka27
afrodytka27
  20 października 2019

Ktoś kiedyś powiedział, że dwa najważniejsze słowa na świecie, wyrażające naszą sympatię, szacunek i uczucie dla drugiej osoby, to nie kocham cię, lecz właśnie słucham cię!

~ Dariusz Nosorowski ~

SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  20 października 2019

"Kilo kapusty kiszonej poproszę" - zasłyszane w osiedlowych delikatesach.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  21 października 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

"Ty się nie martw, wybujałam słonia jak należy 🤣 a dziś owulacja"
niniejsze forum xD

Lukasz73
Lukasz73
  22 października 2019

Cipke bym ci wylizał

afrodytka27
afrodytka27
  22 października 2019

Lukasz73 gdzie to słyszałeś😂😂

GRADEK83
GRADEK83
  22 października 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

"Jestem tym kim nie jestem jak nim jestem"
~nie jestem sobą~

Synapse
Synapse
  22 października 2019

Czemu nie mogłem się urodzić kimś innym...
Bo ja byłem już zajęty

Radeczekk93
Posty: 91 (po ~244 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 14
Radeczekk93
  22 października 2019

"Doktryny religijne trwają, ponieważ wpaja się je dzieciom w wieku, gdy są podatne na sugestie; gdy dzieci dorosną wpajają je z kolei własnym dzieciom. Inaczej mówiąc – wiara utrzymuje się z powodów epidemiologicznych.” Richard Dawkins

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.