Azell
Azell
  7 października 2019 (pierwszy post)

Gwiazdy to magia. Każdy z nas powinien mieć swoją Gwiazdę i z nią rozmawiać. Ale ktoz teraz patrzy w niebo a tym bardziej zauważa Gwiazdy. Te malutkie kropeczki które w ciemności świeca. Nikt prawie się nad nimi nie zastanawia. A tak wielkie są, tak wielkie znaczenie mają. Są magiczne. Weź swoją drugą połowę wyjdź późnym wieczorem na zewnątrz zdała od miasta i w taka zimowa porą gdy jest lekki przymrozek obejmuj swą miłość spogladnijcie razem w Gwiazdy, scisnij jej dłoń, pocaluj, szepnij miłe słowo do ucha, powiedz jej ze ja kochasz a obiecuję wam że zobaczycie Magię jaka istnieje. Tak samo działa w samotności. JA SWOJĄ GWIAZDĘ A TY?

Pure4
Pure4
  7 października 2019

Uwielbiam niebo nocą, pełne gwiazd. W mieście tak tego nie widać, ale gdy wyjeżdżam na wieś do swojej rodziny, najchętniej spędzałabym czas tylko na zewnątrz. 2764

Azell
Azell
  7 października 2019

Miłość jest magia

Edesa31
Edesa31
  7 października 2019

Per Aspera ad Astra ***Przez ciernie do gwiazd ***

GRADEK83
GRADEK83
  7 października 2019

No za jakiś czas już nie tak odległy wasze dzieci już nie będą pamiętać jak wygląda normalne czyste niego. Satelity z internetem sieci Starlink już się o to postarają. Ponoć ruskie już szykują satelitę który będzie na nocnym niebie wyświetlał reklamy pampersów i innych podpasek czy innego gówna.

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  7 października 2019

Szkoda , że Kobiety czują romantyzm tylko do pieniądza... d83dde0f

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

GRADEK83
GRADEK83
  7 października 2019
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Kobiety czują romantyzm tylko do pieniądza

Aj tam aj tam
Azell
Azell
  8 października 2019
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Szkoda , że Kobiety czują romantyzm tylko do pieniądza...

Nom. To jest smutne. Niestety takie czasy. Teraz poznać prawdziwa romantyczna kobietę graniczy z cudem.
Pure4
Pure4
  8 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nom. To jest smutne. Niestety takie czasy. Teraz poznać prawdziwa romantyczna kobietę graniczy z cudem.
W jakich środowiskach Wy się obracacie? Gdzie Wy szukacie?
Zawsze mnie to zastanawia, jak widzę takie wypowiedzi.
A może to ja się wychowałam pod jakimś kloszem, bo nie zadaję się i nie znam wspominanych przez Was kobiet. Zupełnie, jakby to była jakaś legenda. :woot:
oam
oam
  26 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Gwiazdy to magia. Każdy z nas powinien mieć swoją Gwiazdę i z nią rozmawiać. Ale ktoz teraz patrzy w niebo a tym bardziej zauważa Gwiazdy. Te malutkie kropeczki które w ciemności świeca. Nikt prawie się nad nimi nie zastanawia. A tak wielkie są, tak wielkie znaczenie mają. Są magiczne.
Lubię patrzeć wieczorami w niebo, chciałabym popatrzeć na gwiazdy przez teleskop, to byłoby coś! :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Weź swoją drugą połowę wyjdź późnym wieczorem na zewnątrz zdała od miasta i w taka zimowa porą gdy jest lekki przymrozek obejmuj swą miłość spogladnijcie razem w Gwiazdy, scisnij jej dłoń, pocaluj, szepnij miłe słowo do ucha, powiedz jej ze ja kochasz a obiecuję wam że zobaczycie Magię jaka istnieje
Jak partner jest pomyłką to nic nie zobaczy. ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak samo działa w samotności
:)
Konto usunięte
Konto usunięte: Z Samotności uciekam do Gwiazd a Ty?
A ja do malowania, czytania książek i poszerzania swojej wiedzy. :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Ponoć ruskie już szykują satelitę który będzie na nocnym niebie wyświetlał reklamy pampersów i innych podpasek czy innego gówna.
Obym doczekała się tej chwili. :D
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Szkoda , że Kobiety czują romantyzm tylko do pieniądza
Szkoda, że przynudzasz jednym i tym samym.
GRADEK83
GRADEK83
  26 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Obym doczekała się tej chwili. :D

Co ty gadasz noc będzie jaśniejsza od dnia :D
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  30 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubię patrzeć wieczorami w niebo, chciałabym popatrzeć na gwiazdy przez teleskop, to byłoby coś! :)


imho wieksze wrazenie robia planety.
Damian241
Damian241
  30 października 2019
leon28
leon28: oam: Lubię patrzeć wieczorami w niebo, chciałabym popatrzeć na gwiazdy przez teleskop, to byłoby coś! :)imho wieksze wrazenie robia planety.


To normalne. W końcu planety są bliżej nas. Gwiazd to nawet kosmiczny teleskop nasa nie przybliży na tyle, żeby było można zobaczyć coś więcej niż widzimy z ziemi.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  30 października 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Damian241
Damian241: To normalne. W końcu planety są bliżej nas. Gwiazd to nawet kosmiczny teleskop nasa nie przybliży na tyle, żeby było można zobaczyć coś więcej niż widzimy z ziemi. leon28

nie wiem czy kiedys obserwowales niebo. na mnie wrazenie robia planety, bo po prostu inaczej wygladaja. ogladales saturna lub jowisza z ksiezycami? tam po prostu cos widac, a gwiazdy obserwujac golym okiem (w sensie przez teleskop, ale okiem) , to punkciki.
ale dla kazdego cos milego
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.