Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Azell
Azell
  7 października, o 09:48 (pierwszy post)

Gwiazdy to magia. Każdy z nas powinien mieć swoją Gwiazdę i z nią rozmawiać. Ale ktoz teraz patrzy w niebo a tym bardziej zauważa Gwiazdy. Te malutkie kropeczki które w ciemności świeca. Nikt prawie się nad nimi nie zastanawia. A tak wielkie są, tak wielkie znaczenie mają. Są magiczne. Weź swoją drugą połowę wyjdź późnym wieczorem na zewnątrz zdała od miasta i w taka zimowa porą gdy jest lekki przymrozek obejmuj swą miłość spogladnijcie razem w Gwiazdy, scisnij jej dłoń, pocaluj, szepnij miłe słowo do ucha, powiedz jej ze ja kochasz a obiecuję wam że zobaczycie Magię jaka istnieje. Tak samo działa w samotności. JA SWOJĄ GWIAZDĘ A TY?

Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Pure4
  7 października, o 12:32

Uwielbiam niebo nocą, pełne gwiazd. W mieście tak tego nie widać, ale gdy wyjeżdżam na wieś do swojej rodziny, najchętniej spędzałabym czas tylko na zewnątrz. 2764

GRADEK83
GRADEK83: Miłość to mrożonki
Azell
Azell
  7 października, o 17:36

Miłość jest magia

Edesa31
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 31
Edesa31
  7 października, o 18:47

Per Aspera ad Astra ***Przez ciernie do gwiazd ***

GRADEK83
Reputacja: 38 | BluzgometrTM: 0
GRADEK83
  7 października, o 19:06

No za jakiś czas już nie tak odległy wasze dzieci już nie będą pamiętać jak wygląda normalne czyste niego. Satelity z internetem sieci Starlink już się o to postarają. Ponoć ruskie już szykują satelitę który będzie na nocnym niebie wyświetlał reklamy pampersów i innych podpasek czy innego gówna.

Ja Cię Znajdę !

XxXxP4R4NORMALxXxX
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  7 października, o 19:09

Szkoda , że Kobiety czują romantyzm tylko do pieniądza... d83dde0f

Nie pokładajcie ufności w książętach ani w człowieku , który nie może pomóc ! , gdy opuszcza go duch wraca do prochu swego; W tymże dniu giną wszystkie zamysły jego .† PSALM 146, 3-4

Na co patrzą Kobiety ? ===========> Hipergamia

GRADEK83
Reputacja: 38 | BluzgometrTM: 0
GRADEK83
  7 października, o 20:33
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Kobiety czują romantyzm tylko do pieniądza

Aj tam aj tam

Ja Cię Znajdę !

Azell
Azell
  8 października, o 02:40
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Szkoda , że Kobiety czują romantyzm tylko do pieniądza...

Nom. To jest smutne. Niestety takie czasy. Teraz poznać prawdziwa romantyczna kobietę graniczy z cudem.
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Pure4
  8 października, o 08:58
Konto usunięte
Konto usunięte: Nom. To jest smutne. Niestety takie czasy. Teraz poznać prawdziwa romantyczna kobietę graniczy z cudem.
W jakich środowiskach Wy się obracacie? Gdzie Wy szukacie?
Zawsze mnie to zastanawia, jak widzę takie wypowiedzi.
A może to ja się wychowałam pod jakimś kloszem, bo nie zadaję się i nie znam wspominanych przez Was kobiet. Zupełnie, jakby to była jakaś legenda. :woot:
GRADEK83
GRADEK83: Miłość to mrożonki