Tusam41
Tusam41
  4 października 2019 (pierwszy post)

Bar.kino ...spacer....a może wyskok na ...... ????jakieś pomysły

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  5 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Lekarstwo na samotność

Konsola do gier :ninja:
HardStyled83ddd0a
Tomekk2019
Tomekk2019
  5 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Bar.kino ...spacer....a może wyskok na ...... ????jakieś pomysły


Zalezy ktory rodzaj samotnosci ci dolega. Ja bym zasugerowal fotkę xd
Bolsxxx
Posty: 9 (po ~65 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 1
Bolsxxx
  5 października 2019

Myślę że najlepiej zająć się sobą zmienić styl życia na inny... będzie pora znajdziemy kogoś do part trzeba uwierzyć że los rzuca nam różne rodzaje przeszkody by dobrze ukrztaltowac duszę

Tusam41
Tusam41
  5 października 2019

Konsola odpada wyroslem z tego 😉 zmienić styl życia ....musze dostać wielkiego kopa aby to zastosować .....kiedyś już takie coś miałem 😀😀😀to dostałem kopa ale z drugiej strony 😁😁może potrzebny jest jeszcze jeden Mocniejszy od tego pierwszego 😈

Tusam41
Tusam41
  5 października 2019

Dzięki za rady .....przyda się więcej ....jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to chętnie poczytam

Tusam41
Tusam41
  5 października 2019

Może kogoś pomysł zostanie zastosowany

EspaniaMen
EspaniaMen
  6 października 2019

Przegrałeś życie pogódź się z tym zapewne jesteś biedny i nieatrakcyjny wyrok zapadł w dniu twojego poczęcia słabe geny nigdy nic dobrego nie wróżą do końca życia będziesz sam

TypicalSeba
TypicalSeba
  6 października 2019

Osobiście uważam że warto zainwestować w samorozwój, zawsze to coś pożytecznego dla samego siebie.

Damian241
Damian241
  6 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Konsola odpada wyroslem z tego 😉


Zależy na jakiej płaszczyźnie Tobie dokucza samotność. Bo na przykład, dla jednego pomoże lampka wina, lub kieliszek czegoś mocniejszego, natomiast drugiemu usługa przydrożnej dziewczyny :)
Tusam41
Tusam41
  7 października 2019

Lampka wina powiadasz .....kto dziś pije taka małą ilość. ...😁leśnych ssaków łapie tylko desperat. .... normalnego związku kolego ......potrzeba .....😁a trafiają się same.........panny do wzięcia szukające księcia ....

Tusam41
Tusam41
  7 października 2019

Celebrytki jego mość

GocalD
Posty: 1 (po ~33 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
GocalD
  7 października 2019

Siłownia definitywnie d83dde0a

Synapse
Synapse
  7 października 2019

Masturbacja 🤣

Damian241
Damian241
  7 października 2019

w ostateczności gumowa lala :P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.