Ziemia
Ziemia
  14 września 2019 (pierwszy post)

Suchejcie no napisałem do maniury no cze eloszka cipcia a ona mnie olala. pewnie to dlatego ze nie mam pieniendzy bo dziewczyny to tylko na pieniondze leca a takigo dobrego chlopaka nie chcom zasada pareto i te sprawy nie. no wiec co radzicie pomuszcie bo sil juz brak

KatexKatex
Posty: 1 (po ~55 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KatexKatex
  15 września 2019

W legnice sam cekam w hotelu ze dzwoni dal pok.. 62...

praksyda
praksyda
  15 września 2019

O jak śmiechłam.😂
10/10

Pure4
Pure4
  15 września 2019

Musisz znaleźć lepszą pracę. My, kobiety jesteśmy stworzone do leżenia i pachnienia, nie możemy skalać pracą swych delikatnych dłoni. Wtedy będziesz mieć większe szanse. Pozdrówki i powodzenia.

:ninja:

Ziemia
Ziemia
  15 września 2019
KatexKatex
KatexKatex: W legnice sam cekam w hotelu ze dzwoni dal pok.. 62...


o panie.
Konto usunięte
Konto usunięte: O jak śmiechłam.😂 10/10

z czego sie smiejesz cipcia to powazne sprawy a wy sie smiejecie no ale nic dziwnego jak jusz 10 bolcow czeka w kolejceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a mi nie dali nigdy no nie mam pieniendzy rozumiesz lasiu

Konto usunięte
Konto usunięte: Musisz znaleźć lepszą pracę. My, kobiety jesteśmy stworzone do leżenia i pachnienia, nie możemy skalać pracą swych delikatnych dłoni. Wtedy będziesz mieć większe szanse. Pozdrówki i powodzenia.

ja widze ze Ty nie jestes szczera koleżanko i sobie stroisz zarty z powanych spraw a ja tu sie urabiam po pachy i temat zalozylem i wiesz co sie stalo no nic zadna nie napisala mi udowodnic rze nie mam racji ergo mam racje nie.
Burgess
Burgess
  15 września 2019
Ziemia
Ziemia: Suchejcie no napisałem do maniury no cze eloszka cipcia a ona mnie olala.

Jako Pasztetriszja jesteś 2/10, a jako facet stoisz na pozycji przegranej. :(
Nowa Anna Grodzka się znalazła. Tfu.
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  15 września 2019
Ziemia
Ziemia: Suchejcie no napisałem do maniury no cze eloszka cipcia a ona mnie olala. pewnie to dlatego ze nie mam pieniendzy bo dziewczyny to tylko na pieniondze leca a takigo dobrego chlopaka nie chcom zasada pareto i te sprawy nie. no wiec co radzicie pomuszcie bo sil juz brak

Niech zgadnę to osoba z końcówką nicku L a poczatkiem na C
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.