afrodytka27
afrodytka27
  8 wrze艣nia 2019 (pierwszy post)

Zasady są proste. Jedna osoba pisze swoje marzenie/życzenie... Następna osoba "niszczy" to marzenie dopisując ciąg dalszy NP 1. Chciałabym mieć ferrari 2. Masz ferrari. Jedziesz 200 km/h po polskiej drodze. Na koleinie wyrzuca cię w powietrze, wbijasz się bokiem na drzewo, a samochód je oplata miażdżąc cię w środku. Zrozumiałe? No to jedziemy ChciałabymTrafić 6 w totka

Avatar u偶ytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znak贸w)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  8 wrze艣nia 2019

Moje marzenie. Chcę mieć nową Konsolę Palystaion5.

HardStyled83ddd0a
afrodytka27
afrodytka27
  8 wrze艣nia 2019

Jesteś tak napalony na tą konsolę ze zamawiasz na necie po kosztach otwierasz a tam puszka konserwy😂😂
Moje marzenie lato na Krecie

Avatar u偶ytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znak贸w)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  8 wrze艣nia 2019

Nici z twojego marzenia będą, bo na Kretę zbliża się wala cumami i zapowiadają wielkie zniszczenia, więc to lata z tymi porządkami się nie wyrobią.
Moje marzenie to polecieć w kosmos.

HardStyled83ddd0a
afrodytka27
afrodytka27
  8 wrze艣nia 2019

Owad siedzisz w fotelu rakiety...odliczanie 5..4..3..2 i nagle wpadają tajniaki wiedzieli ze lecisz na dopalaczu i to marne 0.5 gieta spedzasz na kosmicznym dołku....😂😂
Moim marzeniem jest szczera spowiedz..

Avatar u偶ytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znak贸w)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  8 wrze艣nia 2019

W życiu jej się nie doczekasz, bo ksiądz za szczerą spowiedź zaproponuje ci sex, więc musisz doczekać starości i po śmierci staniesz przed szczerą spowiedzią Boga.
Moim marzenie jest trafić w szóstkę lotka.

HardStyled83ddd0a
afrodytka27
afrodytka27
  8 wrze艣nia 2019

To twoj dzień trafiłeś 6 sprawdzasz ile padło wygranych 1 stopnia.Patrzysz,nie wierzysz i okazuje sie ze pierwszy raz w historii bylo ich tyle ze twoja szczęśliwa szóstka to 14,99.

Damian241
Damian241
  9 wrze艣nia 2019

Moim marzeniem jest ugryzc Afrodyte

afrodytka27
afrodytka27
  9 wrze艣nia 2019

Tylko marzeniem,chodz jak odnajdziesz Zeusa i uzyskasz zgodę szukaj jej w morskiej pianie i gryz gryz😂😂
Moim marzeniem jest jajecznica z cebulką😝😝

Avatar u偶ytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znak贸w)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  9 wrze艣nia 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Moim marzeniem jest jajecznica z cebulką😝😝


Z jajecznicy nici będą bo kupisz jajka już z zarodkami się rozwijającymi w jajku, i przy każdym rozbiciu taki martwy zarodek będzie. A cebulę wycofali już z sprzedaży i gospodarowania jej na uprawach.
Moim marzeniem jest pojechać na mecz Chelsea w Lidze Mistrzów.
HardStyled83ddd0a
afrodytka27
afrodytka27
  9 wrze艣nia 2019

Ole Ole jestes w drodze na mecz Chelsea i nagle w radiu podają że pseudo kibice Arsenalu wzieli twoją drużynę za zakładników

Damian241
Damian241
  9 wrze艣nia 2019

Moim szachowym marzeniem jest zostać burmistrzem O,O

afrodytka27
afrodytka27
  9 wrze艣nia 2019

Szach i mat burmistrz z rusztowania spadł

Damian241
Damian241
  9 wrze艣nia 2019

afro: Łamiesz zasady. Twoim celem jest zniszczyć marzenie, a nie doprowadzać do tego, żeby one się ziściło. Gdzie napisałem, że jestem już burmistrzem? ech,,, tworzysz wątek to chociaż i trzymaj się ustalonych reguł, a jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to zamilcz i daj szansę innym się wypowiedzieć

afrodytka27
afrodytka27
  9 wrze艣nia 2019

Mądralinski ty łamanie zasad masz we krwi,a gdzie napisalam ze spadający burmistrz byl toba.Moj wątek moje zasady.I uwazaj bo szybciej zamilkniesz niz myslisz

Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.