Sebastian199999
Sebastian199999
  1 września 2019 (pierwszy post)

Bo wywnioskujac ze swoich faktów szary człowiek nie ma co tutaj szukać ,bo nie ma czym tutaj zaswiecic,ani ze sobą reprezentować.Trzeba okazywać swoją za.j.e.b.i.s.t.o.ść inaczej same x dostaniesz.

WPADS
WPADS
  1 września 2019

Po prostu laski są ograniczone umysłowo tutaj i liczą cuda niewidy.

GRADEK83
GRADEK83
  1 września 2019

Wykasuj zdjęcia problem sam się rozwiąże.

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  2 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeba okazywać swoją za.j.e.b.i.s.t.o.ść inaczej same x dostaniesz


A to ktos sie tymi 'x' przejmuje? :woot: :szok:

Konto usunięte
Konto usunięte: Po prostu laski są ograniczone umysłowo tutaj

To nie sklep ortopedyczny by byly na tym portalu jakies 'laski', za to sa DZIEWCZETA, DZIEWCZYNY i KOBIETY ;). Warto zapamietac :tak:

Nalezy rowniez dodac, ze forum nie jest miesjcem do obrazania/wyśmiewania KOGOKOLWIEK, ani KOBIET ani MEZCZYZN, zatem badz tak uprzejmy i pohamuj swoj jezyczek ;).

Konto usunięte
Konto usunięte: Wykasuj zdjęcia problem sam się rozwiąże.


Cos w tym jest... Choc zawsze znajdzie sie grono osob, ktorym brak fotki w chwili rozpoczynania z druga osoba rozmowy moze przeszkadzac :ziober2:
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
GRADEK83
GRADEK83
  2 września 2019
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Choc zawsze znajdzie sie grono osob, ktorym brak fotki w chwili rozpoczynania z druga osoba rozmowy moze przeszkadzac

Są wyjątki więc nic straconego.... bo kontakt z kimś to nie znaczy że od razu ktoś z tym kimś musi się w pewnym czasie spotkać grunt to akceptować swoje JA i nowo poznane TY :D
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  2 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: .Trzeba okazywać swoją za.j.e.b.i.s.t.o.ść inaczej same x dostaniesz.


Wolę tego "X" teraz dostać niż dawniej te "1 - Porażkę".
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo wywnioskujac ze swoich faktów szary człowiek nie ma co tutaj szukać ,bo nie ma czym tutaj zaswiecic,ani ze sobą reprezentować

Zależy czego ten szary człowiek tutaj szuka. Ja jestem szarym człowiekiem i jakoś znalazłem sobie tutaj miejsce np na Forum i fajnie się tu bawię i poznaje fajnych ludzi i nie muszę nic sobą reprezentować :)
HardStyled83ddd0a
Tomekk2019
Tomekk2019
  2 września 2019

Musicie w koncu zrozumiec ze na fotce sie nie szuka pary.

Sebastian199999
Sebastian199999
  2 września 2019
Owad
Owad: Sebastian199999: .Trzeba okazywać swoją za.j.e.b.i.s.t.o.ść inaczej same x dostaniesz. Wolę tego "X" teraz dostać niż dawniej te "1 - Porażkę" To tak samo jak na bado. .Sebastian199999: Bo wywnioskujac ze swoich faktów szary człowiek nie ma co tutaj szukać ,bo nie ma czym tutaj zaswiecic,ani ze sobą reprezentować Zależy czego ten szary człowiek tutaj szuka. Ja jestem szarym człowiekiem i jakoś znalazłem sobie tutaj miejsce np na Forum i fajnie się tu bawię i poznaje fajnych ludzi i nie muszę nic sobą reprezentować :)
Sebastian199999
Sebastian199999
  2 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Owad: Sebastian199999: .Trzeba okazywać swoją za.j.e.b.i.s.t.o.ść inaczej same x dostaniesz. Wolę tego "X" teraz dostać niż dawniej te "1 - Porażkę" To tak samo jak na bado. .Sebastian199999: Bo wywnioskujac ze swoich faktów szary człowiek nie ma co tutaj szukać ,bo nie ma czym tutaj zaswiecic,ani ze sobą reprezentować Zależy czego ten szary człowiek tutaj szuka. Ja jestem szarym człowiekiem i jakoś znalazłem sobie tutaj miejsce np na Forum i fajnie się tu bawię i poznaje fajnych ludzi i nie muszę nic sobą reprezentować :)

To tak samo z tymi x i sercami jest na Badoo.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  2 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: To tak samo z tymi x i sercami jest na Badoo.

To ściąga jest :ziober2:
HardStyled83ddd0a
Sebastian199999
Sebastian199999
  2 września 2019
Owad
Owad: Sebastian199999: To tak samo z tymi x i sercami jest na Badoo. To ściąga jest


Plagiat
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  2 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Plagiat

Bez przesady, na pewno musi być różnica, to nie kopia idealna i zapewne się czymś rożni.
HardStyled83ddd0a
MGTOWsweet
MGTOWsweet
  3 września 2019
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: To nie sklep ortopedyczny by byly na tym portalu jakies 'laski', za to sa DZIEWCZETA, DZIEWCZYNY i KOBIETY ;)

Śmiem wątpić, ale nie będę przekonywał moderacji bo ban murowany d83dde02
Konto usunięte
Konto usunięte: szary człowiek nie ma co tutaj szukać

Nie sposób odmówić Ci racji d83dde09
Sebastian199999
Sebastian199999
  4 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: BujajacaWoblokachh: To nie sklep ortopedyczny by byly na tym portalu jakies 'laski', za to sa DZIEWCZETA, DZIEWCZYNY i KOBIETY ;) Śmiem wątpić, ale nie będę przekonywał moderacji bo ban murowany Sebastian199999: szary człowiek nie ma co tutaj szukać Nie sposób odmówić Ci racji

Ja zawsze mam rację .Moja racja
Sebastian199999
Sebastian199999
  4 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: MGTOWsweet: BujajacaWoblokachh: To nie sklep ortopedyczny by byly na tym portalu jakies 'laski', za to sa DZIEWCZETA, DZIEWCZYNY i KOBIETY ;) Śmiem wątpić, ale nie będę przekonywał moderacji bo ban murowany Sebastian199999: szary człowiek nie ma co tutaj szukać Nie sposób odmówić Ci racji Ja zawsze mam rację .Moja racja

Moja racja jest mojsza najmojsza i na wieki wieków amen.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.