Grabowski1981
Posty: 7 (po ~72 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Grabowski1981
  1 września 2019 (pierwszy post)

Kurczę czy większość pań jest tu na nie? Wpadłem tu bo szukam kobiety która pokocha za to jaki jesteś za serce A tu widzę że większość SZUKA hmm księcia na białym koniu faceta z kasą?ps.bez obrazy pozdrawiam

Ziemia
Ziemia
  1 września 2019

Po prostu się im nie podobasz, albo jesteś dla nich za stary, Albo łatwiej sobie to tłumaczyć, że szukają księcia, albo z kasą. xD

Avatar użytkownika Kludia467Kludia467
Posty: 4 (po ~130 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Kludia467
  3 września 2019

Witam ja szukam faceta do 30 lat bo ja mam 23 moj facet musi być romantyczny wierny musi mnie kochać za to jaka jestem po prostu musze sie czuc bezpieczna ja jestem z czestochowy a faceta tez szukam z klobucka albo czestochowy

MGTOWsweet
MGTOWsweet
  3 września 2019
Ziemia
Ziemia: Po prostu się im nie podobasz, albo jesteś dla nich za stary, Albo łatwiej sobie to tłumaczyć, że szukają księcia, albo z kasą. xD


Wygląd nie przeszkadza, wiek też nie - chłopaki z Rolling Stones wyglądają jak wysuszone ćpuny i mają po 70 lat, a mimo to kolejka 20 latek 9/10 o jakich taki przeciętny Mireczek może pomarzyć jest dłuższa do ich sypialni niż po moda na fotce heh
Powtórzę setny raz - na urodę faceta składa się 1) wygląd 2) status społeczny 3) ilość posiadanego majątku, wszystko inne typu dobre serduszko, ciekawa osobowość, inteligencja itp. to mało znaczące dodatki stanowiące bonusowe 2% do atrakcyjności :)
oam
oam
  5 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Wygląd nie przeszkadza, wiek też nie - chłopaki z Rolling Stones wyglądają jak wysuszone ćpuny i mają po 70 lat, a mimo to kolejka 20 latek 9/10
Bankowo tu już nie idzie o wygląd i charakter, a o portfel i sławe...
MGTOWsweet
MGTOWsweet
  7 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Bankowo tu już nie idzie o wygląd i charakter, a o portfel i sławe...

Bardziej o sławę, później można się chwalić koleżankom "zaliczyłam Rolling Stonsów", bo oni im nie płacą charakteru nie zdążą nawet poznać, bo to znajomość na 30-40 min jest heh
Damian241
Damian241
  7 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Powtórzę setny raz - na urodę faceta składa się 1) wygląd 2) status społeczny 3) ilość posiadanego majątku, wszystko inne typu dobre serduszko, ciekawa osobowość, inteligencja itp. to mało znaczące dodatki stanowiące bonusowe 2% do atrakcyjności :)


Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia- jakie kobiety i gdzie ich szuka się. Moim skromnym zdaniem, taka przykładowa Fotka pl to nie jest miejsce w którym można poznać wartościowa kobietę, która nie będzie świecić cyckami i zjaraną facjatą od solarium. Myślę, a nawet jestem silnie przekonany, iż większa część kobiet z tego portalu, nie potrafią w życiu robić nic innego, poza robieniem fotek ,malowaniem swoich pazurów, nakładaniem tapety na twarz i chodzeniem do fryzjera. Chcesz znaleźć normalną kobietę, która będzie cię kochała za to jaki jesteś, a nie poprzez zawartość Twojego portfela, no to lepiej za taką rozglądaj się w realu.
selgros1987
selgros1987
  8 września 2019

Patrzą najpierw na wygląd zamiast na charakter, to jest dopiero RAK XD Wygląd nie jest najważniejszy" - mówi kobieta. HIPOKRYZJA w czystej postaci. Gdyby dla wszystkich kobiet liczy się wygląd i kasa, to wciąż byłby singlem. Dla kobiet wygląd, kasa, auto, dom faceta etc. jest najważniejszy. Chce kogoś do związku i patrzy tylko na wygląd i kasa2754 Wiadomo musi sobie wybrać jak najładniejszego i gruby haj$ xD

Siwy62
Siwy62
  8 września 2019

...a według mnie Panie tu na tym portalu nikogo nie szukają,są tu po to by się dowartościować stąd te wypacykowane fotki,czasem nawet lekko wyuzdane,ich problem polega na tym że ich obecny facet,ba nawet mąż po iluś tam latach zapomniał im mówić jakie to one nie są piękne i cudowne,po prostu żyją już obok siebie rutynowo,ale zmieniać się im nic nie chce,bo za dużo mają do stracenia,więc pstrykną sobie kilka super fotek nawet lekko to i owo odsłaniających i wstawią na portal i już stado super spragnionych panów wali w komentarzach świetne recenzje i panie są w pełni usatysfakcjonowane,poprawiają sobie tym humor,oraz ciągle czują się piękne i atrakcyjne mimo że pan mąż już dawno przestał to widzieć i ich czarować...i to jest sedno sprawy,tu się miłości czy choćby przyjaźni nie znajdzie...pozdrawiam...

selgros1987
selgros1987
  8 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: są tu po to by się dowartościować stąd te wypacykowane fotki

Jakim prawem one dowartościowują do facetów2754 Co za brednie d83dde14 Szkoda, że nie ma kara 15 lat więzienia.
MGTOWsweet
MGTOWsweet
  9 września 2019
Damian241
Damian241: Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia- jakie kobiety i gdzie ich szuka się.

Bez względu na to gdzie szukasz, święta trójca atrakcyjności jest niezmienna jak prawo ciążenia. Różnica między fotką i innymi portalami społecznościowymi, a realem jest taka, że w RL nie da się dodać 150 filtrów, odchudzić się 40kg za pomocą photoshopa, czy cyknąć fotki z kadrem "od góry" żeby biust zasłonił brzuch... :) Z tych i innych powodów, w RL Panie muszą obniżać swoje oczekiwania i realnie oceniać szansę podrywu. Wyjdą na ulicę i widzą, że ta cała uwaga jaką dostają od spermiarzy w internecie jest gówno warta, bo po 10 minutach spaceru alejką w galerii widzą 20-30 dziewczyn ładniejszych od siebie.
Damian241
Damian241: normalną kobietę, która będzie cię kochała za to jaki jesteś

Zależy co masz na myśli pisząc "będzie kochała za to jaki jesteś", bo na pewno nie chodzi tu o dobre serduszko, pracowitość, uczynność, pogodne usposobienie i inne farmazony które wciska popkultura sterowana przez wielkich tego świata w celu robienia z facetów miękkich fajek którymi kobiety gardzą. Jeśli masz na myśli 1) Wygląd 2) Status Społeczny 3) Posiadane zasoby, to pełna zgoda :)
Pure4
Pure4
  9 września 2019
Grabowski1981
Grabowski1981: Kurczę czy większość pań jest tu na nie?


Ziemia
Ziemia: Po prostu się im nie podobasz, albo jesteś dla nich za stary, Albo łatwiej sobie to tłumaczyć, że szukają księcia, albo z kasą. xD

^
Dokładnie.
Być może wspomniana większość pań poszukuje po prostu kogoś innego.
MGTOWsweet
MGTOWsweet
  10 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Być może wspomniana większość pań poszukuje po prostu kogoś innego.


mikolaj242
Posty: 1 (po ~38 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
mikolaj242
  10 września 2019

Szukam dziewczyny ktos popisze prv ?;)

Orinocoflow
Orinocoflow
  11 września 2019

Panie szukaja krolow! Na banknotach, grupowo :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.