GRADEK83
GRADEK83
  30 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Jak wiadomo na fotka.com ludzie mają szczęście i mogą bez przeszkód nawiązywać nowe znajomości....no właśnie niby wszystko ok ale jak tego dokonać....mając dziennie biedacką jedną szansę...i tu właśnie jest problem a mianowicie mając tzw jedyną szansę na milion jak jej nia zaprzepaścic i nawiązać kontakt z kimś kto dla utrudnienia nie ma gwiazdy i zdjęcia. Czekam na wasze propozycje jak zagadać aby nawiązać kontakt.... porady typu ...napisz jej CO TAM odpadają wielokrotnie testowałem i nie zdawały egzaminu. Chciał bym pozdrowić ludzi wynoszących i segregujących śmieci. Pozdrawiam. Temat z dupy konia tak wiem...ale co pan zrobisz jak pan nic nie zrobisz.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  30 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: . Chciał bym pozdrowić ludzi wynoszących i segregujących śmieci..

Od razu przypomina mi się kumpel,zaraz po ślubie zamieszkał w bloku i co wieczór wychodził wyrzucić śmieci , zajmowało mu to 20 min . Po tym czasie wracał zalany w trupa do domu,codziennie z innym sąsiadem był umówiony . Żona jego wytrzymała miesiąc ,od tamtej pory to ona wyrzuca śmieci i odziwo też zajmuje jej to 20 min ,a sąsiedzi Ci sami.😉

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

GRADEK83
GRADEK83
  30 sierpnia 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: ,a sąsiedzi Ci sami

:ziober2:
praksyda
praksyda
  30 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

o co chodzi z ta jedną szansą? jedną wiadomosc mozesz wysłac? te komunistyczne zasady nadal panują? Kup gwiazdę inaczej nie mozesz podrywać? seriously?

praksyda
praksyda
  30 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: kontakt.... porady typu ...napisz jej CO TAM odpadają wielokrotnie testowałem i nie zdawały egzaminu.

no gdzie na serwisie gdzie pełno samców wchodzi w dupe loszce 2/10...weeee..
GRADEK83
GRADEK83
  30 sierpnia 2019

No Komuna kumam 3 max ale jedna? Nie kupie gwiazdy nie dam im zarobić mi nikt nie płaci za wchodzenie na fotke XD. Olać to tak czy inaczej pewnie 2/10 musiał bym zaczepiać no ale z moim ego nie dał bym rady samego siebie oszukiwać XD.

praksyda
praksyda
  30 sierpnia 2019

Wolałabym wesprzeć piracki serwis z filmami i dobry film obejrzec, niż kupować gwiazde żeby widziec jakie placki mi na profil wchodzą, albo dają TAK :lol:
ale co kto lubi, niektórym to sie przydaje.:D

GRADEK83
GRADEK83
  30 sierpnia 2019

Nie mam zdjęcia więc TAK i NIE po mnie spływa tak czy siak jak by nie forum to fotka była by jak instagram lub inne badziewie.

Tomekk2019
Tomekk2019
  31 sierpnia 2019

Ciagle nie rozumiem kolesi ktorzy nie zrozumieli ze zagadywanie typiar na necie to na 99% nic innego jak tylko wlazenie w dupe.

GRADEK83
GRADEK83
  31 sierpnia 2019

Masz na myśli sex analny czy naprzykrzanie się :woot:. Jeśli to drugie to jak ktoś na tym portalu ma nawiązać znajomość inaczej jak pisząc na PW ?.

oam
oam
  1 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wiadomo na fotka.com ludzie mają szczęście i mogą bez przeszkód nawiązywać nowe znajomości....no właśnie niby wszystko ok ale jak tego dokonać....mając dziennie biedacką jedną szansę...i tu właśnie jest problem a mianowicie mając tzw jedyną szansę na milion jak jej nia zaprzepaścic i nawiązać kontakt z kimś kto dla utrudnienia nie ma gwiazdy i zdjęcia. Czekam na wasze propozycje jak zagadać aby nawiązać kontakt.... porady typu ...napisz jej CO TAM odpadają wielokrotnie testowałem i nie zdawały egzaminu. Chciał bym pozdrowić ludzi wynoszących i segregujących śmieci. Pozdrawiam. Temat z dupy konia tak wiem...ale co pan zrobisz jak pan nic nie zrobisz.
Jedna szansa, w sensie dobre pierwsze wrażenie? :D
Ciężko zaufać osobie której sie nie widzi i z ktora nigdy wcześniej się nie rozmawialo. Szczególnie gdy dzwoni Ci z tylu głowy alarm bo wcześniej od takich osob (brak zdjęć i kontaktu) dostawałes same zboczone wiadomości, nawet po początkowej wymianie "normalnych" zdan.
Dlatego nie mam pojęcia co poradzić. :(
Co innego gdy wcześniej byla rozmowa poza PW, no np forumek. Nawet pomimo tego, ze Cie nie widzę uważam ze jestes spoko! 😄
GRADEK83
GRADEK83
  1 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jedna szansa, w sensie dobre pierwsze wrażenie? :D

O dobre wrażenie zapewne też chodzi aczkolwiek trudno czasem trafić z gustem danej osoby zagadując do kogoś kogo się nie zna :P

Oczywiście chodzi o możliwość wysłania jednej wiadomości PW na 24h mowa o robaczkach bez gwiazdy :P
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciężko zaufać osobie której sie nie widzi i z ktora nigdy wcześniej się nie rozmawialo

Niewidomi maja przerąbane dobierając kogoś na partnera życiowego.
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczególnie gdy dzwoni Ci z tylu głowy alarm bo wcześniej od takich osob (brak zdjęć i kontaktu) dostawałes same zboczone wiadomości, nawet po początkowej wymianie "normalnych" zdan.

A to ci podstępne szelmy :D Czyli jeśli niewiasta X dostaje Y wiadomości to nie kiedy nawet nie ma szans aby przeczytała twoją wiadomość i już na starcie jesteś przegranym .... :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego nie mam pojęcia co poradzić. :(

ukryta prawda trudne sprawy dlaczego ja :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet pomimo tego, ze Cie nie widzę uważam ze jestes spoko!

Całe szczęście ze jeszcze jest to forum oby tylko nie wpadli na pomysł ...albo lepiej nie podsuwać złych pomysłów :D niech forum zostanie nietykalne :P
Tomekk2019
Tomekk2019
  5 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wiadomo na fotka.com ludzie mają szczęście i mogą bez przeszkód nawiązywać nowe znajomości....no właśnie niby wszystko ok ale jak tego dokonać....mając dziennie biedacką jedną szansę...i tu właśnie jest problem a mianowicie mając tzw jedyną szansę na milion jak jej nia zaprzepaścic i nawiązać kontakt z kimś kto dla utrudnienia nie ma gwiazdy i zdjęcia. Czekam na wasze propozycje jak zagadać aby nawiązać kontakt.... porady typu ...napisz jej CO TAM odpadają wielokrotnie testowałem i nie zdawały egzaminu. Chciał bym pozdrowić ludzi wynoszących i segregujących śmieci. Pozdrawiam. Temat z dupy konia tak wiem...ale co pan zrobisz jak pan nic nie zrobisz.


Normalnie. Chyba ze mowisz wackiem to jak go nie masz to nie zagadasz.

Nastepne pytanie prosze.
Pure4
Pure4
  6 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: napisz jej CO TAM odpadają wielokrotnie testowałem i nie zdawały egzaminu

Dziwne, u mnie działa.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.