Avatar użytkownika BujajacaWoblokachhBujajacaWoblokachh
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  29 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Zabawa polega na tym, iż jeden z Użytkowników podaje dwie opcje do wyboru np.
marchewka czy pietruszka?
Kolejny Użytkownik udziela odpowiedzi, co by wolał, a nastepnie podaje swoje dwie opcje do wyboru dla kolejnej osoby...

No to zaczynamy ;)

Lato czy zima?

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Avatar użytkownika MatinioMatinio
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Matinio
  31 grudnia 2020

ty umiesz czytac? A dwa kiolejne to co? i co mam teraz wolec? Nie umiesz sie bawić hehehe ;p

Matt EoosH

xCrueltyFree20
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1807
xCrueltyFree20
  31 grudnia 2020

świrtku moja odp to kotopies xD

Matinio
Matinio: ty umiesz czytac? A dwa kiolejne to co? i co mam teraz wolec? Nie umiesz sie bawić hehehe ;p
Matinio
  31 grudnia 2020
xCrueltyFree20
xCrueltyFree20: świrtku moja odp to kotopies xDMatinio: ty umiesz czytac? A dwa kiolejne to co? i co mam teraz wolec? Nie umiesz sie bawić hehehe ;p

ale co wole!!!! rybki czy akwarium czy szkklanke z woda czy szklanke z wodo ó hyh :D

Matt EoosH

xCrueltyFree20
xCrueltyFree20
  31 grudnia 2020

Niech Ci będzie,bo mi nie dasz żyć d83dde1c
Wesołe Miasteczko czy Zoo

Matinio
  31 grudnia 2020
xCrueltyFree20
xCrueltyFree20: Niech Ci będzie,bo mi nie dasz żyć Wesołe Miasteczko czy Zoo

nie zabardzo wyczajam roznice. Ty to tak bezposrednio z dynki na poczokeniau dajesz czy jak bo bez dluzszego zastanowienia sie i premyslenia nie idzie racjonalnie jakos cos wybrac,. Czy moge zadzwonic do brata w celu sprecyzowania wyboru? Boje sie wziasc calej odpowiedzialnosc odpowiadajac na siebie :D... Cyrk jeszcze mi sie przewija przez glowe odnosnie maupek. Ale jednak Miasteczko wole bo Wesole, mozna sie ponapychac wata cukrowa i poobklejac kolezanka wlosy i po haftac na karuzelach po czteropaku. Czuje sie ze sie zyje po prostu. A w zoo co lama cie o pluje i tyle.
Podroz samolotem czy PeKaEsem?

Matt EoosH

xCrueltyFree20
xCrueltyFree20
  31 grudnia 2020

Urzekła mnie twoja fantazja,co dzieciństwo się przypomniało widzę ;) Weź pół na pół i telefon do przyjaciela.

Matinio
Matinio: xCrueltyFree20: Niech Ci będzie,bo mi nie dasz żyć Wesołe Miasteczko czy Zoo nie zabardzo wyczajam roznice. Ty to tak bezposrednio z dynki na poczokeniau dajesz czy jak bo bez dluzszego zastanowienia sie i premyslenia nie idzie racjonalnie jakos cos wybrac,. Czy moge zadzwonic do brata w celu sprecyzowania wyboru? Boje sie wziasc calej odpowiedzialnosc odpowiadajac na siebie :D... Cyrk jeszcze mi sie przewija przez glowe odnosnie maupek. Ale jednak Miasteczko wole bo Wesole, mozna sie ponapychac wata cukrowa i poobklejac kolezanka wlosy i po haftac na karuzelach po czteropaku. Czuje sie ze sie zyje po prostu. A w zoo co lama cie o pluje i tyle. Podroz samolotem czy PeKaEsem?
Matinio
  31 grudnia 2020
Ostatnio edytowany: za 16 stycznia 3340
xCrueltyFree20
xCrueltyFree20: Urzekła mnie twoja fantazja,co dzieciństwo się przypomniało widzę ;) Weź pół na pół i telefon do przyjaciela.Matinio: xCrueltyFree20: Niech Ci będzie,bo mi nie dasz żyć Wesołe Miasteczko czy Zoo nie zabardzo wyczajam roznice. Ty to tak bezposrednio z dynki na poczokeniau dajesz czy jak bo bez dluzszego zastanowienia sie i premyslenia nie idzie racjonalnie jakos cos wybrac,. Czy moge zadzwonic do brata w celu sprecyzowania wyboru? Boje sie wziasc calej odpowiedzialnosc odpowiadajac na siebie :D... Cyrk jeszcze mi sie przewija przez glowe odnosnie maupek. Ale jednak Miasteczko wole bo Wesole, mozna sie ponapychac wata cukrowa i poobklejac kolezanka wlosy i po haftac na karuzelach po czteropaku. Czuje sie ze sie zyje po prostu. A w zoo co lama cie o pluje i tyle. Podroz samolotem czy PeKaEsem?

Matt EoosH

Matinio
  31 grudnia 2020

xCrueltyFree20: Urzekła mnie twoja fantazja,co dzieciństwo się przypomniało widzę ;) Weź pół na pół i telefon do przyjaciela.

Matinio
Matinio: xCrueltyFree20: Niech Ci będzie,bo mi nie dasz żyć Wesołe Miasteczko czy Zoo nie zabardzo wyczajam roznice. Ty to tak bezposrednio z dynki na poczokeniau dajesz czy jak bo bez dluzszego zastanowienia sie i premyslenia nie idzie racjonalnie jakos cos wybrac,. Czy moge zadzwonic do brata w celu sprecyzowania wyboru? Boje sie wziasc calej odpowiedzialnosc odpowiadajac na siebie :D... Cyrk jeszcze mi sie przewija przez glowe odnosnie maupek. Ale jednak Miasteczko wole bo Wesole, mozna sie ponapychac wata cukrowa i poobklejac kolezanka wlosy i po haftac na karuzelach po czteropaku. Czuje sie ze sie zyje po prostu. A w zoo co lama cie o pluje i tyle. Podroz samolotem czy PeKaEsem?

Matt EoosH

Matinio
  31 grudnia 2020

nie nie dziecinstwoha. Sam sie boje je wspominac tam w zoo dinozaury jeszcze byly.

Matinio
Matinio: xCrueltyFree20: Urzekła mnie twoja fantazja,co dzieciństwo się przypomniało widzę ;) Weź pół na pół i telefon do przyjaciela.Matinio: xCrueltyFree20: Niech Ci będzie,bo mi nie dasz żyć Wesołe Miasteczko czy Zoo nie zabardzo wyczajam roznice. Ty to tak bezposrednio z dynki na poczokeniau dajesz czy jak bo bez dluzszego zastanowienia sie i premyslenia nie idzie racjonalnie jakos cos wybrac,. Czy moge zadzwonic do brata w celu sprecyzowania wyboru? Boje sie wziasc calej odpowiedzialnosc odpowiadajac na siebie :D... Cyrk jeszcze mi sie przewija przez glowe odnosnie maupek. Ale jednak Miasteczko wole bo Wesole, mozna sie ponapychac wata cukrowa i poobklejac kolezanka wlosy i po haftac na karuzelach po czteropaku. Czuje sie ze sie zyje po prostu. A w zoo co lama cie o pluje i tyle. Podroz samolotem czy PeKaEsem?

Matt EoosH

Reputacja: -650 | BluzgometrTM: 1
Owad
  2 stycznia 2021
xCrueltyFree20
xCrueltyFree20: nie

Matinio
Matinio: nie

Proszę o nie robienie zamieszania w tym wątku.

Energy2000 czy Pomarańcza?
HardStyle d83ddd0a
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 119
anfet4minka
  2 stycznia 2021

energy2000

waginalnie czy analnie?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает