chybanormalny
chybanormalny
  21 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Co myślicie o osobach (dziewczynach) tutaj na fotce, które lubią się kłócić, poniżyć, zignorować, dogryzać, wyzwać osobę chorą na nowotwór złośliwy? Czy to jest fajne?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  22 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to jest fajne?

Dla mnie to jest chore, nie raz byłem światkiem takiego zachowania a szczególnie na Kamerkach.
HardStyled83ddd0a
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  22 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o osobach (dziewczynach) tutaj na fotce, które lubią się kłócić, poniżyć, zignorować, dogryzać, wyzwać osobę chorą na nowotwór złośliwy? Czy to jest fajne?leon28

po co w ogole o takie rzeczy pytac?!
wiadomym jest, ze nikt normalny z takiego nieszczescia smiac sie nie bedzie.
diagnoza moze byc tylko jedna
albo te dziewczyny sa niedorozwiniete umyslowo, albo to totalna znieczulona patologia.
innego wyjscia nie ma
Pure4
Pure4
  22 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o osobach (dziewczynach) tutaj na fotce, które lubią (...) wyzwać osobę chorą na nowotwór złośliwy?
:wtf:
jakiś totalny margines społeczny, który zasługuje na soczystego, dożywotniego bana na tym portalu.
Damian241
Damian241
  22 sierpnia 2019
Owad
Owad: Dla mnie to jest chore, nie raz byłem światkiem takiego zachowania a szczególnie na Kamerkach.


A mówią, że psychopaci są często nie do odróżnienia od reszty populacji. A tu proszę... psychopatki pozbawione empatii i zrozumienia bywają nawet na fotce hehe

Podaj nick takiej osoby z chęcią ją poznam :P
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  22 sierpnia 2019
Damian241
Damian241: Podaj nick takiej osoby z chęcią ją poznam :P

Owad :gora:
HardStyled83ddd0a
Tomekk2019
Tomekk2019
  23 sierpnia 2019

Fotka zmienila sie z biegiem lat na tyle ze dzisiaj jest rownoznaczna z siedliskiem patologii.

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  23 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o osobach (dziewczynach) tutaj na fotce, które lubią się kłócić, poniżyć, zignorować, dogryzać, wyzwać osobę chorą na nowotwór złośliwy?

odbijamy piłeczkę w kierunku przeciwnym i nadawca staje się odbiorcą, w myśl zasady akcja wywołuje reakcję

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to jest fajne?

zabawa ludźmi nie, ale zabawa ludźmi, którzy bawią się ludżmi tak

jak widzisz zabawa zabawie nierówna

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

MGTOWsweet
MGTOWsweet
  24 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o osobach (dziewczynach) tutaj na fotce, które lubią się kłócić, poniżyć, zignorować, dogryzać, wyzwać osobę chorą na nowotwór złośliwy? Czy to jest fajne?

Bez względu na płeć nikt tego nie popiera. Osoby funkcjonujące na na portalu z takim podejściem wskazuje, że moderacja jest zajęta wyłapywaniem tych którzy nie spodobali się ich znajomym żeby zabiałorycerzyć, albo flirtują z użytkownikami chcącymi mieć u nich profity, a prawdziwa patologia buszuje w najlepsze.
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  25 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o osobach (dziewczynach) tutaj na fotce, które lubią się kłócić, poniżyć, zignorować, dogryzać,

poniżej masz przykład tego o czym wspominałam, pisząc o odbijaniu piłeczki,
polecam przeczytanie mojego postu skierowanego do "Słitaśnego" z jego tematu
https://fotka.com/forum/hydepark/15844572,Czy_facet_nie_powini/5 , tak to się robi panie chybanormalny

a jak będzie ci się chciało przeleć cały temat, zobaczysz praktycznie cały mecz

w ramach rewanżu za te cenne wskazówki, maleńka prywata, wybacz, no chyba nie proszę o zbyt wiele

Konto usunięte
Konto usunięte: Osoby funkcjonujące na na portalu z takim podejściem

jak twoje powinny liczyć się, że znajdzie się taka wiedżma, która odbije piłeczkę do nadawcy trafiając w sedno,

nie płacz, bierz na klatę i ucz się tzw. sztuki uników od mistrzów, nie musisz dziekować

a to towarzyszu na otarcie łez, przeczytaj 3-krotnie i powieś sobie nad łóżkiem,

twoja "ceelka" spowodowała, że moję życie legło w gruzach, jestem zdruzgotana,
to "OCHrutne" z twojej strony, jak mogłeś? jak ja teraz odpowiem Tomusiowi?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

MGTOWsweet
MGTOWsweet
  26 sierpnia 2019
BabaxJaga
BabaxJaga: jak twoje powinny liczyć się, że znajdzie się taka wiedżma, która odbije piłeczkę do nadawcy trafiając w sedno, nie płacz, bierz na klatę i ucz się tzw. sztuki uników od mistrzów, nie musisz dziekowaća to towarzyszu na otarcie łez, przeczytaj 3-krotnie i powieś sobie nad łóżkiem, twoja "ceelka" spowodowała, że moję życie legło w gruzach, jestem zdruzgotana, to "OCHrutne" z twojej strony, jak mogłeś? jak ja teraz odpowiem Tomusiowi?

Po co mnie zaczepiasz? Poza infantylnymi zaczepkami nie masz absolutnie NIC do powiedzenia, farm sobie atencję od kogoś innego ja ten kranik zakręcam - łap ostatnie kropelki trollu kap... kap... kap... :)
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  26 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Po co mnie zaczepiasz? Poza infantylnymi zaczepkami nie masz absolutnie NIC do powiedzenia, farm sobie atencję od kogoś innego ja ten kranik zakręcam - łap ostatnie kropelki trollu kap... kap... kap... :)

adieu

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  26 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to jest fajne?

Jak dla mnie zbędne pytanie, co może być fajnego w wyzywaniu chorej osoby? każdy chyba sobie potrafi odpowiedzieć ... prędzej bym powiedział , że na miano chorej zasługuje osoba , która tak robi - chorej na głowę.
oam
oam
  29 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o osobach (dziewczynach) tutaj na fotce, które lubią się kłócić, poniżyć, zignorować, dogryzać, wyzwać osobę chorą na nowotwór złośliwy? Czy to jest fajne?
To nie jest fajne, to jest chore. Nie rozumiem, jak można znęcać się nad drugą osobą, czy to psychicznie czy fizycznie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Osoby funkcjonujące na na portalu z takim podejściem wskazuje, że moderacja jest zajęta wyłapywaniem tych którzy nie spodobali się ich znajomym żeby zabiałorycerzyć
Co ma moderacja do tego, że ktoś jest niewyżytym psychopatą czerpiącym radość z poniżania i stosowania przemocy psychicznej w internecie?
Konto usunięte
Konto usunięte: albo flirtują z użytkownikami chcącymi mieć u nich profity
Nie rozumiem, po co wnikasz z relację powstałą między jednym a drugim, gdzie Ciebie ta relacja w ogóle nie dotyczy.
Konto usunięte
Konto usunięte: a prawdziwa patologia buszuje w najlepsze.
Zamiast płakać, że patologia buszuje w najlepsze, zawsze możesz się przyczynić do tego by było jej jak najmniej, tak jak inni którzy zgłaszają profile i zaistniałe incydenty. Ale nie możesz tego zrobić, bo nie potrafisz, wolisz oceniać. :-)
MGTOWsweet
MGTOWsweet
  29 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Co ma moderacja do tego, że ktoś jest niewyżytym psychopatą czerpiącym radość z poniżania i stosowania przemocy psychicznej w internecie?

W sumie nic, moderacja jest od posiadania władzy i robienia co jej się chce, a nie jakimś pilnowaniem żeby takie osoby miały nieograniczony dostęp do portalu :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rozumiem, po co wnikasz z relację powstałą między jednym a drugim, gdzie Ciebie ta relacja w ogóle nie dotyczy.

No jak minister gospodarki sobie uprawia relacje z premierem w celu oszwabienia mnie z moich pieniążków przez zmiany w opodatkowaniu to też niby jest relacja między jednym a drugim człowiekiem, a jakoś mnie to dotyczy. To samo na fotce, kiedy wdupowłaziki robią sobie fory u modków po czym mogą wyzywać kogo chcą, a bana dostaje ten który był wyzywany :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Zamiast płakać, że patologia buszuje w najlepsze, zawsze możesz się przyczynić do tego by było jej jak najmniej, tak jak inni którzy zgłaszają profile i zaistniałe incydenty. Ale nie możesz tego zrobić, bo nie potrafisz, wolisz oceniać. :-)

"zamiast płakać" "nie możesz tego zrobić, bo nie potrafisz" = hurr durr wjadę typowi na ambicje, to będzie wyręczał mnie z mojej roboty heh Poziom manipulacji 1 lvl - musisz poćwiczyć, jak poćwiczysz to wróć i sprawdzimy czy nabiłaś jakiś poziom :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.