Dorcia39lodz
Posty: 2 (po ~47 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
Dorcia39lodz
  21 lipca 2019 (pierwszy post)
2615 kto w tej chwili piję kawę
GRADEK83
GRADEK83
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nigdy bawarki nie piłam, chyba nawet by mi przez gardło nie przeszła

To tak jak byś przed pierwszym sexem powiedziała że nigdy tego nie będziesz robić bo ci przez gardło nie przejdzie ...a jednak :ziober2:
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Ja nigdy bawarki nie piłam, chyba nawet by mi przez gardło nie przeszła To tak jak byś przed pierwszym sexem powiedziała że nigdy tego nie będziesz robić bo ci przez gardło nie przejdzie ...a jednak

Ale porownanie 😂😂😂😂😂.
GRADEK83
GRADEK83
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale porownanie

Masz misję specjalną zrobić sobie herbatę sagę czy tam inną ale nie rumianek mięte tylko zwykła herbata no i wlać tam trochę mleka i wypić XD Zapewniam cię że się nie porzygasz a i picie takiej herbaty nie zostawia osadu na zębach.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Ale porownanie Masz misję specjalną zrobić sobie herbatę sagę czy tam inną ale nie rumianek mięte tylko zwykła herbata no i wlać tam trochę mleka i wypić XD Zapewniam cię że się nie porzygasz a i picie takiej herbaty nie zostawia osadu na zębach.

Dzięki, ale jednak się nie skuszę.
GRADEK83
GRADEK83
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzięki, ale jednak się nie skuszę.

Prędzej czy później twoja ciekawość i tak weźmie górę d83dde01
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Dzięki, ale jednak się nie skuszę. Prędzej czy później twoja ciekawość i tak weźmie górę

Nie ma takiej opcji. Nie jestem ciekawa takich rzeczy.
GRADEK83
GRADEK83
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma takiej opcji. Nie jestem ciekawa takich rzeczy.

A jakie RZECZY cię ciekawią ? :D

Tak wiem " nie interesuj się bo kocimordki dostaniesz" XD
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Nie ma takiej opcji. Nie jestem ciekawa takich rzeczy. A jakie RZECZY cię ciekawią ? :DTak wiem " nie interesuj się bo kocimordki dostaniesz" XD

Haha. RZECZY z prl-u . serio 😀
oam
oam
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz misję specjalną zrobić sobie herbatę sagę czy tam inną ale nie rumianek mięte tylko zwykła herbata no i wlać tam trochę mleka i wypić XD Zapewniam cię że się nie porzygasz a i picie takiej herbaty nie zostawia osadu na zębach.
ja nigdy nie pilam takiej i nie wypije, powód prosty: nienawidzę mleka, nie pijam, w ogole, żadnego :D
GRADEK83
GRADEK83
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ja nigdy nie pilam takiej i nie wypije, powód prosty: nienawidzę mleka, nie pijam, w ogole, żadnego :D

Mój kot też wolał wodę :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Haha. RZECZY z prl-u . serio

Mam kilka w domu tez lubię :D
oam
oam
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Mój kot też wolał wodę :D
wie co dobre :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam kilka w domu tez lubię :D
pokaz! :D
GRADEK83
GRADEK83
  24 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: pokaz! :D

Jak się potrze to Dżin z tego wychodzi :P
Pure4
Pure4
  24 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: halohalo, tu forum, odbjur! :D


Nie piłam bawarki, nie miałam na nią zupełnie ochoty, chociaż mi proponowano. :-D
Raczej nie ma tak, że bawarka zmienia smak mleka, brzmi jak jeden z mitów ciążowo-dzieciowych :-)
Dragon842
Dragon842
  24 lipca 2019
Dorcia39lodz
Dorcia39lodz: kto w tej chwili piję kawę

Właśnie robię kawę i śniadanie ☕
oam
oam
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak się potrze to Dżin z tego wychodzi :P
Dawaj mi go tu, mam 3 życzenia :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.