DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
DevilsEye
  7 lipca 2019 (pierwszy post)
anfet4minka
anfet4minka: To Ty się tu chwalisz powodzeniem nie ja
Ja raczej pytam skąd takie info o przebiegu moim? Powodzenie a korzystanie z niego to jednak dwie różne rzeczy. Możliwe że niewiele o tym wiesz. Rozumiem.
anfet4minka
anfet4minka: No tak dalej są ludzie którzy stawiają za świętość literki przed nazwiskiem (dziś każdy je może mieć
Więc idź na medycynę, zrób specjalizację, poświęć x lat i bądź jednym z tych każdych.

Zamykasz temat z braku argumentów?
DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
DevilsEye
  7 lipca 2019

Forum - Hydepark

Dyskusja dosłownie o wszystkim więc "piszta co chceta"

DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
DevilsEye
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Zamykam.


To Hydepark, nie łamię regulaminu, po co to zamykasz?

Konto usunięte
Konto usunięte: Czekaj przed chwilą napisałeś że w Twoim zawodzie empatia nie istnieje.


To zupełnie inaczej definiowane pojęcie niż wy tutaj to rozumiecie (zgodnie z waszymi argumentami). Mam uważać co mówię, nie mówić że ktoś jest otyły, wygląda potwornie zaniedbanie. To prowadzi do wzmocnienia pozytywnego w złym postępowaniu.
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  7 lipca 2019

Synku specjalizacje zrobisz za jakieś 5 lat. To że zaliczyłeś jedno nie znaczy że zaliczysz drugie. Nikt Cie tu o zawód nie pytał, bo w sumie nikogo to nie obchodzi. Chciałeś, pochwaliłeś się wiadomości prywatne poleciały. A w ogóle to życzę szczęścia i powodzenia bo z takim chamskim podejściem do ludzi, których nie znasz, którzy nic Ci nie zrobili no cóż...

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  7 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: wiadomości prywatne poleciały.
o zgrozo.. :hug:
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  7 lipca 2019

Olka a co chciał innego osiągnąć pisząc że jest lekarzem? Wiadomości prywatne bo co innego tu można dostać?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  7 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Olka a co chciał innego osiągnąć pisząc że jest lekarzem? Wiadomości prywatne bo co innego tu można dostać?
Wolę nie pytać i żyć w tej niewiedzy :D
DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
DevilsEye
  8 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Synku specjalizacje zrobisz za jakieś 5 lat. To że zaliczyłeś jedno nie znaczy że zaliczysz drugie. Nikt Cie tu o zawód nie pytał, bo w sumie nikogo to nie obchodzi. Chciałeś, pochwaliłeś się wiadomości prywatne poleciały. A w ogóle to życzę szczęścia i powodzenia bo z takim chamskim podejściem do ludzi, których nie znasz, którzy nic Ci nie zrobili no cóż...

Żyj sobie dalej w swoim matrixie xD Mow mi jeszcze kiedy specjalizacje zrobie i ułóż mi karierę kobieto z nadwagą.

anfet4minka
anfet4minka: Olka a co chciał innego osiągnąć pisząc że jest lekarzem? Wiadomości prywatne bo co innego tu można dostać?

Podpowiem ci bo rozumem nie grzeszysz: podeprzeć moje argumenty. Czasem ma to sens.
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  8 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Żyj sobie dalej w swoim matrixie xD Mow mi jeszcze kiedy specjalizacje zrobie i ułóż mi karierę kobieto z nadwagą.


No cóż mogę więcej powiedzieć. Poziom niestety masz jaki masz. Widać że pod kloszem chowany i nie oberwałeś jeszcze nigdy za swoje słowa. Pamiętaj karma wraca. eot.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
wpis jest ukryty
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  8 lipca 2019

Ma studia, sylwetke i co tam jeszcze..a nie ma za grosz: wyczucia, taktu, empatii. Wszystkie na kamerkach są fuj i do pięt mu nie dorastają. I dziwić się, ze wciąż szuka tej jedenynej, chiciaz i tak nam zaraz będzie wmawiał ze taka już jest, szczupła, bez tłustych włosów i bezdzietna 😂😂😂😂😂

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  8 lipca 2019

OGRANICZONA KREATURO ?? Teraz to juz pokazales swoj poziom- zglaszam do zbanowania bo takie osobniku tu nie są potrzebne. Żenada

oam
oam
  8 lipca 2019

Koniec ublizania. Idz na silownie sie wyladowac zamiast robic to na innych.
Zamykam na zawsze!
:fakju:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.