Baal3
Baal3
  4 lipca 2019 (pierwszy post)

witam chciałbym zrobić zlot taki jak dawniej spotakc cxie ztayrzy fotkowicze prawdziwi co stworzykusny to

oam
oam
  4 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: witam chciałbym zrobić zlot taki jak dawniej spotakc cxie ztayrzy fotkowicze prawdziwi co stworzykusny to
a jaki byl ten zlot, gdzie mial miejsce i w ktorym roku? W ogole Cie nie kojarzę a jestem tu od 2008roku. :) Z kim wówczas sie widziałeś, czy maja wciaz tu konta? Warto ich zacytować by wiedzieli ze o nich pamiętasz, moze sie wypowiedza.
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  5 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: a jaki byl ten zlot, gdzie mial miejsce i w ktorym roku?

Ja znam tylko z opowieści co się działo na tych zlotach, ale Godność i Rozum Człowieka nie pozwolił mi na takie szalone interakcje z szerszym gronem użytkowników fotka.com d83dde02
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  6 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: witam


Hej :)
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym zrobić zlot taki jak dawniej spotakc cxie ztayrzy fotkowicze

Dawniej to było dawniej teraz już takie zloty nie wypalają. Były tu nie raz takie tematy zakładane i pustka w nich była i właściciel danego tematu również nigdy nie napisał czy np taki zlot się udał.
Konto usunięte
Konto usunięte: W ogole Cie nie kojarzę

Ja również :nielapie:
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.