Kkf
Kkf
  27 czerwca 2019 (pierwszy post)

Odpowiem na wszystkie pytania .Wujek GOOGLE

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  28 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukanie sobie odpowiedzi w google to hobby - a jeśli nie, to co to jest?

Nie. Np ktoś raz na rok tam wejdzie i poszuka czego i ma to nazwać że to jego hobby jest.
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie zaraz dostanę bana,

Dał bym ci ale pocztą jak dojdzie to się zepsuje. Mi dziś w pracy dadzą banana jak w każdy piątek Gratisowo.
HardStyled83ddd0a
oam
oam
  28 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Także super rada moja droga, bardzo pomocna jest - trochę jak lodówka na Antarktydzie
już nie płacz, nie płacz bo chusteczek ci zabraknie. ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukanie sobie odpowiedzi na różne zagadnienia dla zabicia czasu w google to hobby - a jeśli nie, to co to jest? Szach i mat. Pewnie zaraz dostanę bana, bo moderator nie wytrzyma konfrontacji z najprostszym logicznym argumentem Never ending story bro.
Że czytanie ze zrozumieniem u ciebie leży - zauważyłam już dawno. Radzę ci to poćwiczyć a konwersacja będzie lepsza i nie będziesz musiał więcej płakać bo ban, bo temat przeniesiony. I nie zauważyłam żadnych logicznych argumentów tylko zdania które nijak mają się do tego by być obroną przed regulaminem, który swoją drogą - masz za nic - wszędzie.
Bez pozdrowień :ziew:
Szach i mat
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  28 czerwca 2019

ja mam pewnie proste pytanie.
czy rzeczywiscie wszystkie zera nietrywialne fukcji dzeta riemmana maja czesc rowna 1/2 ?

MGTOWwinner
MGTOWwinner
  28 czerwca 2019
Owad
Owad: Nie. Np ktoś raz na rok tam wejdzie i poszuka czego i ma to nazwać że to jego hobby jest.

Gdzie Ty widziałeś tu ramy czasowe w tym poście? Sam sobie dopisujesz historie których nie ma na swoją korzyść.
Konto usunięte
Konto usunięte: Odpowiem na wszystkie pytania .Wujek GOOGLE

To jest tekst tego postu, nie ma mowy o żadnym "raz na rok" d83dde09
Owad
Owad: Dał bym ci ale pocztą jak dojdzie to się zepsuje.

Ok to czekam na listonosza d83dde02
======================================================================
Konto usunięte
Konto usunięte: już nie płacz, nie płacz bo chusteczek ci zabraknie. ;)


Patrz teraz - NIE ZESRAJ SIĘ
Chyba wygrałem spór na Twoim poziomie argumentacji d83dde02

Konto usunięte
Konto usunięte: Że czytanie ze zrozumieniem u ciebie leży - zauważyłam już dawno. Radzę ci to poćwiczyć a konwersacja będzie lepsza i nie będziesz musiał więcej płakać bo ban, bo temat przeniesiony. I nie zauważyłam żadnych logicznych argumentów tylko zdania które nijak mają się do tego by być obroną przed regulaminem, który swoją drogą - masz za nic - wszędzie. Bez pozdrowień Szach i mat

Nie zaczyna się zdania od "że", to raz.
Dwa, nie ma znaczenia co ja będę pisał, jeśli moderacji się to nie spodoba to temat będzie na wylocie razem ze mną. Ewentualne skargi na samowolkę moderatora do MG skończą się odpowiedzią na poziomie "już nie płacz, nie płacz bo chusteczek ci zabraknie. ;)" - co tylko POTWIERDZA TO O CZYM PISAŁEM. Starasz się zaczarować rzeczywistość i wmówić mi, że jest inaczej... co jest przezabawne swoją drogą d83dde02
Po trzecie i ostatnie, widzę jak uporczywie starasz się mnie sprowokować tekstami o "czytaniu ze zrozumieniem" i "płakaniu" przez bana, żebym tylko dał się sprowokować, a Ty zadowolona że mnie zestrzeliłaś banem - samoocena +5 000 d83dde02

Odbijam, chyba jedyne na co stać forum w 2019 to "napisz wyraz na ostatnią literkę wyrazu" - max obciążenie dla uzwojenia mózgu przeciętnego użytkownika d83dde0a
Kkf
wpis jest ukryty
Kkf
wpis jest ukryty
GRADEK83
GRADEK83
  29 czerwca 2019

Nurtuje mnie jedno pytanie powiedz mi jakie?

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  1 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nurtuje mnie jedno pytanie powiedz mi jakie?

Te nurtujące pytanie to "Czy Beatka schudła i gdzie jest teraz?"

Ewentualnie: "Kto tego ostatniego pochowa!"
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
oam
oam
  3 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Odpowiem na wszystkie pytania .Wujek GOOGLE
No i gdzie te odpowiedzi? :(
xxxCZARNY
xxxCZARNY
  4 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Odpowiem na wszystkie pytania .Wujek GOOGLE

Anna Grodzka to chłop czy baba?
MowKrime
MowKrime
  7 lipca 2019

Ej czego kamery nie posługuje z przodu na p20 128 g

oam
oam
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ej czego kamery nie posługuje z przodu na p20 128 g
Gdzie masz ten problem, robiąc transmisje?
EwaEwa78
wpis jest ukryty
Kkf
Kkf
  20 lipca 2019

Jeśli dla kogoś nauka to hobby to masz rację

crit
crit
  20 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli dla kogoś nauka to hobby to masz rację
zabrzmiało trochę kpiąco. nie wiem czy wiesz ale nauka to nie tylko zdobywanie wiedzy naukowej, to przede wszystkim zdobywanie umiejętności i poznawanie ciagle czegoś nowego i owszem dla niektórych osób jest to rodzaj hobby
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.