NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

gdzie się podziała ta stroną na której kiedyś można było jeszcze "poznać" jakąkolwiek kobietę ..zostało tylko "oceń moje zdjęcie"bo "musze się jedynie dowartościować"?

oam
oam
  11 czerwca 2019
NapiszDooMnie
NapiszDooMnie: gdzie się podziała ta stroną na której kiedyś można było jeszcze "poznać" jakąkolwiek kobietę ..zostało tylko "oceń moje zdjęcie"bo "musze się jedynie dowartościować"?
Oj Paweł, przecież wciąż możesz kogoś tutaj poznać. :) Fakt faktem, że większość kobiet majaca tu konto liczy na największą średnia i największa ilosc +10 do zdjęcia, świecąc albo cyckami albo tylkiem.. Ale sa jeszcze takie dla których ważna jest rozmowa. :)

Pamietasz ten ból, gdy dałeś jakiejś ocene 1 albo 2 bądź 3 ktore byly traktowane jako NEGATYWNE a te plakaly w komentarzach i wiadomościach prywatnych ze psujesz srednia? Ohh, piekne czasy!
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  11 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
NapiszDooMnie
NapiszDooMnie: gdzie się podziała ta stroną na której kiedyś można było jeszcze "poznać" jakąkolwiek kobietę ..zostało tylko "oceń moje zdjęcie"bo "musze się jedynie dowartościować"?


Jak widać strona nadal istnieje, tylko zostało wprowadzonych klika zmian wyglądu profili tak jak i również systemu oceniania.

Co do poznawania kobiet to jeszcze można je tu poznać, lub się mylę haha :Lol:
Konto usunięte
Konto usunięte: gdy dałeś jakiejś ocene 1 albo 2 bądź 3 ktore byly traktowane jako NEGATYWNE a te plakaly w komentarzach i wiadomościach prywatnych ze psujesz srednia? Ohh, piekne czasy!

O tak to były czasy. Ocena 3 była negatywna i zacząłem je potem dawać bo ich user nie mógł usunąć :mrgreen:
HardStyled83ddd0a
Dragon842
Dragon842
  11 czerwca 2019

Niestety ale tu ciężko kogokolwiek poznać bo liczy się uroda i kasa,nie piszę że każdy człowiek taki jest ale większość już tak.

NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  11 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamietasz ten ból, gdy dałeś jakiejś ocene 1 albo 2 bądź 3 ktore byly traktowane jako NEGATYWNE

pamiętam, przed chwilą widziałem własnie konto pewnej osoby zdjęcia wszystkie "erotycznej wersji" komentarze zablokowane na priw zapewne i tak nie odpisuje wiec po co tu takie coś ma konto
oam
oam
  11 czerwca 2019
NapiszDooMnie
NapiszDooMnie: pamiętam, przed chwilą widziałem własnie konto pewnej osoby zdjęcia wszystkie "erotycznej wersji" komentarze zablokowane na priw zapewne i tak nie odpisuje wiec po co tu takie coś ma konto
Czy odpisuje, czy nie.. Nie dowiesz się dopóki nie wyślesz wiadomości. Ja np nie priwuję natomiast na forum chętnie z ludźmi rozmawiam. :)
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  13 czerwca 2019
NapiszDooMnie
NapiszDooMnie: gdzie się podziała ta stroną na której kiedyś można było jeszcze "poznać" jakąkolwiek kobietę ..zostało tylko "oceń moje zdjęcie"bo "musze się jedynie dowartościować"?

Nastąpił odpływ ludzi najpierw na Facebook (gdzie są większe szanse na poznanie realnych znajomych z okolicy), później na Tindera (gdzie łatwiej znaleźć seks) i na końcu Instagram + Snapchat (lepsza oferta dla ludzi farmiących beta orbiterów). Teraz na fotce została garstka tzw. "dinozaurów" czyli użytkowników z wieloletnim stażem siedzących z sentymentu i nowi użytkownicy którzy przez swoje braki w urodzie i inteligencji wybierają fotkę zamiast portale które wcześniej wymieniłem.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety ale tu ciężko kogokolwiek poznać bo liczy się uroda i kasa,nie piszę że każdy człowiek taki jest ale większość już tak.

Tu sie nie zgodze. Czesc kobiet nie patrzy ani na kase ani na urode , ale na intelekt , ktorego wiekszosci panów brakuje 😜
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  14 czerwca 2019
NapiszDooMnie
NapiszDooMnie: gdzie się podziała ta stroną na której kiedyś można było jeszcze "poznać" jakąkolwiek kobietę ..zostało tylko "oceń moje zdjęcie"bo "musze się jedynie dowartościować"?

Nie wiem czy to wina portalu czy użytkowników. Nowe pokolenie, nowe potrzeby i nowe priorytety.
W XXI wieku gdzie są na szczycie popularności portale typu IG, snap i pokazywanie siebie z każdej możliwej strony, nie ma co się dziwić, że fotka ma pewne modyfikacje aby iść z duchem czasu i zachęcić nowych użytkowników do korzystania właśnie z tego portalu.
Czy da się tutaj kogoś poznać? Co do kobiet to nie mogę się wypowiadać, bo zwyczajnie nie mam pojęcia. Każdy tutaj jest w innym celu.
Może nie umiesz zainteresować sobą? Każdy kij ma dwa końce.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  14 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: na intele

no to pewnie twój facet jest "ainsztajnem"
Dragon842
Dragon842
  14 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dragon842: Niestety ale tu ciężko kogokolwiek poznać bo liczy się uroda i kasa,nie piszę że każdy człowiek taki jest ale większość już tak. Tu sie nie zgodze. Czesc kobiet nie patrzy ani na kase ani na urode , ale na intelekt , ktorego wiekszosci panów brakuje 😜

Niestety Bóg zamiast dać urodę, dał inteligencję i dojrzałość
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Dragon842: Niestety ale tu ciężko kogokolwiek poznać bo liczy się uroda i kasa,nie piszę że każdy człowiek taki jest ale większość już tak. Tu sie nie zgodze. Czesc kobiet nie patrzy ani na kase ani na urode , ale na intelekt , ktorego wiekszosci panów brakuje 😜 Niestety Bóg zamiast dać urodę, dał inteligencję i dojrzałość

Ze niby Tobie urody brakuje ??
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 czerwca 2019
NapiszDooMnie
NapiszDooMnie: Przeczytajmojopis: na intele no to pewnie twój facet jest "ainsztajnem"


Za debila bym nie wyszła 😊
Dragon842
Dragon842
  14 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dragon842: Przeczytajmojopis: Dragon842: Niestety ale tu ciężko kogokolwiek poznać bo liczy się uroda i kasa,nie piszę że każdy człowiek taki jest ale większość już tak. Tu sie nie zgodze. Czesc kobiet nie patrzy ani na kase ani na urode , ale na intelekt , ktorego wiekszosci panów brakuje 😜 Niestety Bóg zamiast dać urodę, dał inteligencję i dojrzałość Ze niby Tobie urody brakuje ??

Oczywiście że tak
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 czerwca 2019

Dragon - ja uwazam ze nic Ci nie brakuje. Masz bardzo sympatyczną twarz - taką życzliwą i ciepłą. Czym dla Ciebie jest uroda w takim razie ?? Jakis schemat/model konkretny ??

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.