adrian59721
Posty: 3 (po ~281 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
adrian59721
  20 maja 2019 (pierwszy post)

Spale sobie mosty ale większość dziewczyn do 22 roku życia to gowniary które nic nie wiedzą o życiu i wku.:cenzura:.iaja swoimi tragediami a powyżej to księżniczki szukające księcia na białym konu coś wam powiem on nie przyjedzie jeżeli któraś z was Pan normalnych poczuła się urazona to przepraszam a raszta niech się pocaluje w nos i nie zawala portalu

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  20 maja 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
adrian59721
adrian59721: szukające księcia na białym konu coś wam powiem on nie przyjedzie


Nie przyjedzie tak szybko bo Księcia koń ma biegunkę :kon:
adrian59721
adrian59721: większość dziewczyn do 22 roku życia to gowniary które nic nie wiedzą o życiu

Czasami można się pomylić, tak osoba mogla więcej przeżyć w życiu niż nie jeden człowiek po 40czterdziestce np.
HardStyled83ddd0a
adrian59721
Posty: 3 (po ~281 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
adrian59721
  20 maja 2019

Nie będę przytaczac rozmów ale jak migowniara w miom wieku nie mająca pojęcia o dzieciach albo taka która sama ma raptem 2-3miesieczne dziecko pisze jak się dzieci wychowuje i pisze o tym że trzeba dać przez lep jak wrzeszczy to aż mi ręką swędzi a to tylko jeden z wielu przykładów

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  20 maja 2019
adrian59721
adrian59721: pisze jak się dzieci wychowuje i pisze o tym że trzeba dać przez lep jak wrzeszczy to aż mi ręką swędzi

Rozumiem cię bardzo dobrze, 2 - 3 miesięczne dziecko i po głowie bić to faktycznie coś jest nie tak. Za moich lat to tak było i nie było zlituj się, ale wówczas miałem 5 - 6 lat a nie 2 lub 3 miesiące.
HardStyled83ddd0a
adrian59721
Posty: 3 (po ~281 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
adrian59721
  20 maja 2019

Wiesz co kilku letnie dziecko rozumne pstryknac dać klapsa karę czy coś ale nie bić kilku miesięczne dziecko i jeszcze się tym chwalić kilka takich ofiar losu już zgłosiłem

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  20 maja 2019
adrian59721
adrian59721: Wiesz co kilku letnie dziecko rozumne pstryknac dać klapsa karę czy coś ale nie bić kilku miesięczne dziecko


Dokładnie :tak:
adrian59721
adrian59721: jeszcze się tym chwalić kilka takich ofiar losu już zgłosiłem

W to już nie wnikam, gdzie takie panny zgłaszałeś .
HardStyled83ddd0a
oam
oam
  20 maja 2019
adrian59721
adrian59721: Wiesz co kilku letnie dziecko rozumne pstryknac dać klapsa karę czy coś ale nie bić kilku miesięczne dziecko i jeszcze się tym chwalić kilka takich ofiar losu już zgłosiłem
Nie można podnosić ręki na dziecko bez znaczenia ile ma lat i co zrobilo.
GhostRider888
GhostRider888
  20 maja 2019

Za co przepraszasz ?? Za głoszenie szczerej prawdy ? Panie już zakręciły na siebie bata do tego stopnia , iż już nikt nie będzie brał ich poważnie , azaliż jak to się mówi ? To co siejemy do nas wraca... i nie inaczej ma się do to rozpieszczenia i materializmu istot niewieścich .

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  20 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie można podnosić ręki na dziecko bez znaczenia ile ma lat i co zrobilo.

A wystarczyło być wczoraj grzeczną.😉

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  20 maja 2019
Owad
Owad: Za moich lat to tak było i nie było zlituj się, ale wówczas miałem 5 - 6 lat a nie 2 lub 3 miesiące.

I uważasz ,że jak ktoś jest w stanie wyładować swoją frustrację na pięciolatku ,to nie jest w stanie zrobić tego na niemowlaku.? Albo się jest rodzicem ,albo osobą która tylko bawi się w rodzica. Podpowiem Ci ,że ta druga uderzy niezależnie od wieku.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

oam
oam
  20 maja 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: A wystarczyło być wczoraj grzeczną.😉
wybacz mi ojcze :( wiecej nie bede tak rozrabiala :(

Ps. To bylo szczere!
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  20 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: 😉wybacz mi ojcze :( wiecej nie bede tak rozrabiala :( Ps. To bylo szczere!

Aż chciałoby się zapytać ,czy te oczy mogą kłamać?😀

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  20 maja 2019
adrian59721
adrian59721: Wiesz co kilku letnie dziecko rozumne pstryknac dać klapsa karę czy coś ale nie bić kilku miesięczne dziecko i jeszcze się tym chwalić kilka takich ofiar losu już zgłosiłem

A klaps to nie bicie ?? To tak samo przemoc. Tylko osoby słabe psychicznie i nie umiejace sobie poradzic z emocjami podnoszą rekę na słabsza, nie mogącą sie obronić istotę.
Sylwiajulita
Posty: 40 (po ~77 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 30
Sylwiajulita
  20 maja 2019

Nie wszystkie kobiety są takie

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  20 maja 2019
Sylwiajulita
Sylwiajulita: Nie wszystkie kobiety są takie

Zawsze i wszędzie zdarzają się wyjątki. Autor pisze ze swojego doświadczenia
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.