bozaowieczka
bozaowieczka
  14 maja 2019 (pierwszy post)

Każdy człowiek chce przebywać w miejscu w którym jest kochany i zrozumiany. Wtedy się najlepiej rozwija, np. dziecko więcej się nauczy gdy jest kochane w szkole i zrozumiane. Dla mnie najlepszym stymulatorem jest MIŁOŚĆ, nie ocena! W sporcie potępiam rywalizację, powinna ona odbywać się na zasadzie piękna harmonii ruchu i wspólnego przeżywania radości, ciekawe kiedy ktoś zniesie rywalizacje sportową, jako dzieła ambicji? NIKT NIE POJMIE, ŻE ZDROWE SPOŁECZEŃSTWO oparte na nauczycielach, którzy uczą prawidłowych sportowych nawyków, a nie wpajania zasad rywalizacji, którzy nauczą jak u dzieci przeżywania SPORTU JAKO WSPÓLNEJ ZABAWY, a przy przy tym podtrzymania zdrowia . MIŁOŚĆ jest kluczem do prawidłowego rozwoju człowieka, społeczeństwa. OCENA JEST DZIEŁEM AMBICJI: w szkole, w sporcie pod postacią medali, czy formą wynagrodzenia jako jedynej motywacji do rozwoju. NIE OCENIAJMY, a kochajmy i twórzmy miłe i dobre miejsca, abyśmy sami mogli wzrastać. APELUJE o zniesienie oceny z portalu fotka.com, jeśli ktoś chce się poznać, to wyśle wiadomość do drugiej osoby, porozmawia z drugim człowiekiem. OCENA ZAWSZE jest krzywdząca. Pamiętajmy oceny nigdy nie były drogą do rozwoju, przynajmniej mojego. :D Lepiej uczę się, pracuje i zdobywam wiedzę tam gdzie czuję się dobrze, gdzie jestem kochany, bez punkcików, ocen a jedynym dziełem jest owoc mojej pracy, rozmowy.

WIĘC kiedy zniesiecie oceny??? d83dde09

bozaowieczka
bozaowieczka
  14 maja 2019

Głównym mottem tego portalu przecież było "Poznajmy się", dodam "i nie oceniajmy". :D

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  15 maja 2019

A dlaczego nie oceniajmy ?? Przeciez głównie wlasnie na ocenianiu/komentowaniu fotek (jak sama nazwa wskazuje) polega ten portal.

bozaowieczka
bozaowieczka
  15 maja 2019

Bo ocena nie jest dobra przy poznaniu, a oceną łatwo drugą osobę skrzywdzić nie poznając jej. Nie powinniśmy określać ludzi jako całość, ale zachowania w małym zakresie określać bez epitetów jako ZŁO - mam tu na myśli komentarze.
Z tego portalu powinny zniknąć oceny, rankingi, plusiki. Komentarze mogą być, ale nadzorowane. Jeśli ludzie chcą się poznać, to niech napiszą do siebie, pogadają i wyrobią zdanie.
Fotka powinna ewoluować, wyrzucić oceny, zostawić większą możliwość rozmów i wymiany poglądów w sposób kulturalny. Fotki zostawcie, ale z większym naciskiem na to co chce autor przekazać, może to być np wydarzenie z życia lub przyroda, co mi mówi czym dana osoba może się interesować. A tak najpiękniejsze dobre serca, poznaje się własnym dobrym sercem.
Zresztą kiedyś tam pamiętam pisałaś znów co innego, czyli znów kłamiesz. Nudzą Ci się? Musisz kłamać?
________
Bronię Miłości i będę ją chronić, bo jest moim pocieszeniem. Będę ją bronić z szacunku do niej, z rozwagą.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  15 maja 2019

A dlaczego ludzie tutaj MUSZĄ sie poznawac, bo Ty sobie tak uroiles ? A moze boli Cie, bo ciagle dostajesz NIE? ( raczej nie bez powodu). Musisz miec straszne kompleksy, skoro kazda ocenka tak Cie uwiera. Wspolczuje...mnostwo osob tu wchodzi niekoniecznie zeby kogos drsperacko poznac, ale Ty tego nie rozumiesz. To moze portal zmian ? Na jakis "ave maryja" 😂😜

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  15 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: WIĘC kiedy zniesiecie oceny???


Eminencjo, słyszałam, że na "świntej" Nigdy, ale to poufne info, pamiętaj o tajemnicy spowiedzi

Konto usunięte
Konto usunięte: Głównym mottem tego portalu przecież było "Poznajmy się", dodam "i nie oceniajmy". :D

jedno drugiego nie musi wykluczać, ze wstępnych animozji rodzą się gorrrące "romanzzze"

Konto usunięte
Konto usunięte: A dlaczego nie oceniajmy ?? Przeciez głównie wlasnie na ocenianiu/komentowaniu fotek (jak sama nazwa wskazuje) polega ten portal.

no właśnie, zawsze można przy okazji komuś dowalić i od razu lżej na serduchu

Konto usunięte
Konto usunięte: Zresztą kiedyś tam pamiętam pisałaś znów co innego, czyli znów kłamiesz. Nudzą Ci się? Musisz kłamać?

jakiś ty czepliwy baranku boży, ależ skąd to tylko delikatne mijanie się z prawdą. Eh, ta monotonia. Może to już nawyk, a może rozrywka?

Konto usunięte
Konto usunięte: Musisz miec straszne kompleksy, skoro kazda ocenka tak Cie uwiera

o cholera!

Konto usunięte
Konto usunięte: Wspolczuje...

Eminencjo powinieneś wybaczyć i nadal ewangelizować cierpliwie

Konto usunięte
Konto usunięte: .mnostwo osob tu wchodzi niekoniecznie zeby kogos drsperacko poznac, ale Ty tego nie rozumiesz.

Józiek "drsperatem"?, drr, włos jeży się na głowie.
Czytadło, cos ty taka wściekła jak osa?

Eminencjo twój temacik fajnie się "rozkronca", cdn?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

bozaowieczka
bozaowieczka
  15 maja 2019

Podzieliłaś się opinią, nie całkiem merytorycznie jak zwykle, a właściwie w ogóle, gdy jasno wytłumaczyłem sens i uargumentowałem to w sposób rzetelny. Idź gdzie indziej się udzielać na różne "ważne" tematy, w sposób nie całkiem na temat. d83dde09
Baba, choć to ani baba, ani chłop, przecież przez uszanowanie miałaś dać mi spokój? Znów skłamałaś. d83dde02

oam
oam
  15 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: APELUJE o zniesienie oceny z portalu fotka.com, jeśli ktoś chce się poznać, to wyśle wiadomość do drugiej osoby, porozmawia z drugim człowiekiem.
Dlaczego o to apelujesz, co takiego Cie do tego skłoniło?
Ocena +10 to tylko wyrażenie swojej opinii względem zdjęć bądź zdjęcia- że jest ono ładne. Nikt nie musi tej oceny przyznawać i nie widzę w tym nic krzywdzącego. Ba, nawet ubolewam nad faktem wycofania skali 1-10(11), z tym to dopiero był dziki szał jak za kliknięcie u kogoś 1-3 (negatywne) dostawało się prezent "kaszalot".
Konto usunięte
Konto usunięte: Fotka powinna ewoluować, wyrzucić oceny, zostawić większą możliwość rozmów i wymiany poglądów w sposób kulturalny.
Doszło by do regresji, totalnie zła wizja.
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli ktoś chce się poznać, to wyśle wiadomość do drugiej osoby, porozmawia z drugim człowiekiem.
Nikt nikomu tego nie broni, a jeśli ktoś chce, jeśli komuś zależy to to zrobi.
Oceny są tylko subiektywnym komentarzem "Fajne zdjęcie, oby tak dalej" - oczywiście zależy od tego kto co lubi.
Konto usunięte
Konto usunięte: moze boli Cie, bo ciagle dostajesz NIE? ( raczej nie bez powodu)
:zonk:
Konto usunięte
Konto usunięte: moze portal zmian ? Na jakis "ave maryja"
Radze szanować poglądy innych!!
BabaxJaga
BabaxJaga: Józiek "drsperatem"?
Co? Gdzie? U innych to widzę d83ddc46 :lol: ale nie u niego.
Konto usunięte
Konto usunięte: się udzielać na różne "ważne" tematy, w sposób nie całkiem na temat.
typowe, nie przejmuj sie! :)
AnusToKupa
AnusToKupa
  15 maja 2019

Ten typ na serio ?

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  15 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten typ na serio ?


Który ?
AnusToKupa
AnusToKupa
  15 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: AnusToKupa: Ten typ na serio ? Który ?


Ten od rywalizacji sportowej :D
bozaowieczka
bozaowieczka
  16 maja 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego o to apelujesz, co takiego Cie do tego skłoniło?

Pisałem, nie chcę powtarzać. A głównie patrzę na zło: nienawiść, wulgaryzmy, kłamstwa, głupota, obnażanie się, dewiacje, nie przeraża cię to? Trudno mi ogólnie pisać, że to nie są normalni ludzie, bo to nie ludzie. Ocena lepsza jest w formie komentarza, ponieważ zawsze można podać co takiego zachwyciło użytkownika, bądź nie w zdjęciu.

Oceniać zachowania w sensie jakiejś poprawy można, w ziemskim życiu ma to służyć poprawie człowieka. A tutaj służy do oszczerstwa, czyli niesprawiedliwej oceny, nie mającej na celu rozwoju człowieka, a jego.... i tutaj cel jest wiadomy, poniżeniu jego godności, nawet pozytywna ocena jest tak naprawdę negatywną. Ogólnie chodzi o godność. Nie jest ona wynikiem dumy, a raczej równości wszystkich, mówimy tutaj o ludziach.
Konto usunięte
Konto usunięte: t "kaszalot".

Dla mnie to jest naturalne aby nie oceniać w taki sposób, wynika to z sumienia, a raczej szacunku do godności osoby, czyli miłości do niej, miłość hamuje przed ocenianiem i krzywdzeniem innych stworzeń, nie tylko ludzi. A tutaj jej brak Nie pisz o moim jakimś fałszu i zakłamaniu, bo to kolejna niesprawiedliwa ocena. Stworzenia pozbawione miłości krzywdzą innych, nie czując bólu, dlatego to nie ludzie. Tego typu prezenty powinny być karane i usunięte z portalu. W ogóle gdyby się zastanowić, to chyba tutaj dużo rzeczy podlegałoby pod prawo. Łącznie z wulgarnymi komentarzami i zdjęciami promującymi palenie, picie alkoholu, narkotyki, prostytucje. Jednym słowem Zło.
Konto usunięte
Konto usunięte: Doszło by do regresji, totalnie zła wizja.

Tutaj w ogóle bycie Dobrym to raczej alternatywa. d83dde02 Warto iść pod prąd.
bozaowieczka
bozaowieczka
  16 maja 2019

Teraz sobie myślę, że ZŁO jest wstrętne. Jak choroba, jak coś ciężkiego i MIŁOŚĆ powinna być chroniona od zła. Trudno uwierzyć od bardzo dawna, w aż tak zły świat.
Ukojeniem moim jest to co czułem do ludzi i jak ich odbierałem, jaka wspaniała jest MIŁOŚĆ. Dzieckiem Bożym zawsze będę, nikt i nic tego nie zmieni.

bozaowieczka
bozaowieczka
  16 maja 2019

Zostawić zło, niech płynie po morzach nienawiści. Złe wody burty nie przeleją. Nie patrz w ciemną toń, bo cię pochłonie, a w kierunku światła latarni. /nie dyskutuj z kłamcą, a chroń światło/

Zmierzam do bezpiecznego portu, po wodach spokoju i miłości, tam jest Bóg, miłość doskonała i tęsknota ma, tam bliźnich moich spotkam, tam Światłość nie zachodzi, a dusza promienieje w kolorach tęczy.
Wszyscy czyści, przepełnieni miłością i sprawiedliwością Bożą. Anioł na równi ze świętą duszą w modlitwie wielbią doskonałość Boga.
Tam ciągle uśmiech i radosny szczebiot dziecka bożego rozbrzmiewa, tam miłość wieczna serca rozgrzewa.
I kiedyś brat mój i siostra moja i ja sam powrócimy do Boga, taka nasza Boże nadzieja.

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  26 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Podzieliłaś się opinią, nie całkiem merytorycznie jak zwykle


to straszne, będę musiała żyć z tym piętnem

Konto usunięte
Konto usunięte: a właściwie w ogóle

odbierasz mi nawet złudzenia?

Konto usunięte
Konto usunięte: gdy jasno wytłumaczyłem sens i uargumentowałem to w sposób rzetelny.

w niebie będziesz miał za to policzone

Konto usunięte
Konto usunięte: Idź gdzie indziej się udzielać na różne "ważne" tematy, w sposób nie całkiem na temat.

skazujesz mnie na banicję? Eminencjo, okaż łaskę

Konto usunięte
Konto usunięte: Baba, choć to ani baba, ani chłop,

babochłop, tylko nie mów nic nikomu, pamiętaj o tajemnicy spowiedzi

Konto usunięte
Konto usunięte: przecież przez uszanowanie miałaś dać mi spokój?

kurcze, a tak liczyłam, że ty Józefie Świntojobliwy sprowadzisz mnie na drogę cnoty i chwały, a tu dupa blada,

Jaga płacze, gdacze i pokutuje

Konto usunięte
Konto usunięte: Znów skłamałaś.

mea culpa,
gań, łajaj, zadaj pokutę, ale nie odtrącaj bo łaknę cię jak kania dżdżu

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.