Rogi233
Rogi233
  7 maja 2019 (pierwszy post)

Siema wszystkim z racji iż dziś pierwszy dzień po długim weekendzie (bynajmniej dla mnie ;P) i nocka :/ macie jakieś sposoby na pobudzenie w pracy ??

LefreksChudyByk
LefreksChudyByk
  7 maja 2019

Energole, możesz dodatkowo sobie strzepać przed praca :D

Rogi233
Rogi233
  7 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Energole, możesz dodatkowo sobie strzepać przed praca :D

Aha 😐 nie skorzystam
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  7 maja 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Siema wszystkim z racji iż dziś pierwszy dzień po długim weekendzie (bynajmniej dla mnie ;P) i nocka :/ macie jakieś sposoby na pobudzenie w pracy ??

Mój sposób to zapał do pracy, robię nocki tez. Najlepiej jest zając się pracą, picie kawy lub innych trunków np: Energy-drink, nic nie dale, moim zdanie to one bardziej zamulają człowieka niż dodają Energi. Podkreślę to jeszcze raz : Zając się pracą i sama energia przyjdzie, najgorsze jest obijanie się nie ważne co wypijesz żeby się wzmocnić/pobudzić
HardStyled83ddd0a
Ziemia
Ziemia
  7 maja 2019

A co robisz w pracy? Jeśli masz co robić, to faktycznie lepiej się skupić na tym. Jeśli to praca typowo "obserwacyjna" to jeśli masz opcję, to zostają jakieś jutjuby. Coś krótkiego i żywego, nie film. Złomnika sobie pooglądaj, całkiem fajny pan. :D

Z substancji, które mogą pomóc, to na początku yerba daje nawet niezłego kopa. Na mnie niestety już nic nie działa i mam efekt zmęczenia + palpitacji serca.

GRADEK83
GRADEK83
  7 maja 2019
Ziemia
Ziemia: Złomnika sobie pooglądaj, całkiem fajny pan. :D

Mój brat ziomka ogląda :D Taki Janusz Youtubowy jeden plus że nie żebra o łapki i suby
Ziemia
Ziemia: Na mnie niestety już nic nie działa i mam efekt zmęczenia + palpitacji serca.

Dobry sen przed nocka pomaga aczkolwiek spanie za dnia nie zawsze się udaje.
Ziemia
Ziemia
  7 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Mój brat ziomka ogląda :D Taki Janusz Youtubowy jeden plus że nie żebra o łapki i suby


Nie powiedziałabym że Janusz. Koleś jest inteligentny i ewidentnie ma mega wiedzę. Ostatnio nieco gwiazdorzy ale IMO nie robi tego w jakiś rażący sposób. No i śmieszkuje sam z siebie. Na wykopie zrobili mema z nim i w którymś odcinku wspomniał, że mu się podobał ten mem. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Dobry sen przed nocka pomaga aczkolwiek spanie za dnia nie zawsze się udaje.

Czy ja wiem. W pracy czasami sobie myślę że bym chętnie się zdrzemnęła. A pracuję w dzień.
:-D
Rogi233
Rogi233
  8 maja 2019
Ziemia
Ziemia: A co robisz w pracy? Jeśli masz co robić, to faktycznie lepiej się skupić na tym. Jeśli to praca typowo "obserwacyjna" to jeśli masz opcję, to zostają jakieś jutjuby. Coś krótkiego i żywego, nie film. Złomnika sobie pooglądaj, całkiem fajny pan. :D Z substancji, które mogą pomóc, to na początku yerba daje nawet niezłego kopa. Na mnie niestety już nic nie działa i mam efekt zmęczenia + palpitacji serca.

Praca właśnie bardzo obserwacyjna,tuby nie pooglądam gdyż jest bardzo duży hałas a dwa jak widzę godzinę to mi się dłuży i jeszcze bardziej chce się spać, kawa wzbudza we mnie odruch wymiotny a przez te energy... chyba mnie nery zaczynają boleć .
Wiem beznadziejny przypadek ;P
bozaowieczka
bozaowieczka
  8 maja 2019

Nie siadaj przy źródle ciepła, wychodź na świeże zimne powietrze, gimnastykuj się, zajmuj się pracą.

praksyda
praksyda
  8 maja 2019

energetyki to złudne pobudzenie, podnosi cukier i wydaje nam sie że jestesmy żywi, po chwili przychodzi zejscie zamulenia ciąg dalszy, chyba że wypijesz tego z litr, ewentualnie zacznie Cie telepać.d83dde0f
Organizm musi zmienić tryb z dnia na noc, nie ma złotego środka na to, tylko chwilówki... ja z każdą kolejną nocką lepiej sie czuję, bo dzień zamienia sie w noc, nawet jak przez kilka godzin chodzę w pracy zmeczenie na pierwszej nocce i tak jest spore.

acab14
acab14
  10 maja 2019

Ja w pracy chodze po prostu spac inni robia za mnie.

Jacek1982r
Jacek1982r
  10 maja 2019
Idz na luźie i zajmij się pracą :) , z czasem i kolejnymi nockami będzie lepiej bo trzeba czasu by wejść w tryb nocy i nie odczuwać senność
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  10 maja 2019

Wyspać się za dnia .

KamilXKAM
Posty: 5 (po ~160 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KamilXKAM
  11 maja 2019

Lapek, Tel., Kawa, magnez+potas = Zleci jak z bicza strzelił == Przetestowane ;)

Hovik
Posty: 102 (po ~179 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 23
Hovik
  11 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Siema wszystkim z racji iż dziś pierwszy dzień po długim weekendzie (bynajmniej dla mnie ;P) i nocka :/ macie jakieś sposoby na pobudzenie w pracy ??


Najlepiej to dobrze się wyspać, wypić sobie magnez ewentualnie coca cola podczas pracy. Ja pracowałem 7 lat nocki i nie piłem żadnych red buli nic nawet kawy ;)

portaloczat - Nawiązuj nowe znajomości...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.