PrzypadkowyJa
PrzypadkowyJa
  5 maja 2019 (pierwszy post)
Witam serdecznie wszystkich :)Zakładam ten temat ponieważ wierzę że są gdzieś osoby którym też zależy na czymś wyjątkowym, na tym by iść przez Życie pozytywnie i coś osiągnąć , coś własnego stworzyć . Wiadomo że samemu jest trudno, zawsze łatwiej jest w gronie , każda nowa myśl jest cenna . Może sam/sama masz jakieś pomysł, plan by coś stworzyć i do czegoś dojść w Życiu ? . Wierzę że razem nam się uda i stworzymy wielki TRUST MÓZGÓW
PrzypadkowyJa
PrzypadkowyJa
  5 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam serdecznie wszystkich :)Zakładam ten temat ponieważ wierzę że są gdzieś osoby którym też zależy na czymś wyjątkowym, na tym by iść przez Życie pozytywnie i coś osiągnąć , coś własnego stworzyć . Wiadomo że samemu jest trudno, zawsze łatwiej jest w gronie , każda nowa myśl jest cenna . Może sam/sama masz jakieś pomysł, plan by coś stworzyć i do czegoś dojść w Życiu ? . Wierzę że razem nam się uda i stworzymy wielki TRUST MÓZGÓW


piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  5 maja 2019

Dzień dobry ,choć już dzisiaj rozmawialiśmy ,to niech to będzie dobry zaczątek ,aby było miło. Aczkolwiek widzę ,że potraktowano Cię mało przyjacielsko ehh... tym też się nie zrażaj , to pewnie tylko CHWILOWA pomyłka .

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

PrzypadkowyJa
PrzypadkowyJa
  5 maja 2019

Witaj. A nie wiem co to wgl. miało znaczyć , dlaczego tak postąpili , no ale :). Założyłem ten temat bo miło by mi było poznać kogoś kto coś w Życiu osiągnął , albo coś tworzy by coś w przyszłości stworzyć . Wierzę w to że jest wiele osób które mają plan ale czegoś im brakuje . Zawsze to mała myśl może bardzo wiele wnieść w Życie. A trust mózgów jest mega :DD. Pozdrawiam i jak coś to zapraszam się dzieleniem swoimi doświadczeniami

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  5 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: albo coś tworzy i

Nie wiem dokładnie o jakie tworzenie Ci się rozchodzi,ale buduje np.wialnie ,taki separator do zboża . Nic wielkiego ani wymyślnego ,ale robię go typową metodą prób i błędów ,czyli malowanie i spawanie ,malowanie i spawanie.😀

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.