NieDlaIdiotekkk
NieDlaIdiotekkk
  27 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Dlaczego w naszym kraju jest tyle narzekania? Mało kto potrafi cieszyć się małymi rzeczami nawet. Pogoda zła, praca zła, mieszkanie złe. Ciągle coś. Mentalność ludzi negatywnie mnie zaskakuje.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  27 kwietnia 2019

Z jakimi Ty sie ludzmi zadajesz. ..? 😱

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Z jakimi Ty sie ludzmi zadajesz. ..?

Świetny przykład narzekania na innych.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
praksyda
praksyda
  27 kwietnia 2019

Kupiłam sobie buty do biegania w profesjonalnym sklepie, biegłam jak dzik po bieżni, bo chcieli dobrze dopasować i gówno z tego wydałam 390zł za buty w których czuje sie jak w drewniakach, po przebiegnięciu 10km boli kostka..pojechałąm do decathlonu kupiłam buty za 160zł zapierdzielam w nich jak dzika kuna w agreście.
Nie kupujcie drogich butów, to kłamstwo kurde!!
Jak tu nie narzekać? :rotfl:

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  27 kwietnia 2019

Niedlaidiktek- ziwne, bo w moim kregu jakos nie ma za wiele osób narzekających na pierdoły

NieDlaIdiotekkk
NieDlaIdiotekkk
  27 kwietnia 2019

Dlatego nie piszę, że wszyscy, ale duża część :)

Ziemia
Ziemia
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Kupiłam sobie buty do biegania w profesjonalnym sklepie, biegłam jak dzik po bieżni, bo chcieli dobrze dopasować i gówno z tego wydałam 390zł za buty w których czuje sie jak w drewniakach, po przebiegnięciu 10km boli kostka..pojechałąm do decathlonu kupiłam buty za 160zł zapierdzielam w nich jak dzika kuna w agreście. Nie kupujcie drogich butów, to kłamstwo kurde!! Jak tu nie narzekać?

Nadal swoimi nogami? Bieda xD Teraz tylko tytanowe protezy!
praksyda
praksyda
  27 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: Nadal swoimi nogami? Bieda xD Teraz tylko tytanowe protezy!

tez się dziwie, ze mi jeszcze nie odpadły, pewnie tez do czasu :ninja:
Ziemia
Ziemia
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: tez się dziwie, ze mi jeszcze nie odpadły, pewnie tez do czasu


Powinnaś sama wymienić. ;D
Also, poza heheszkami współczuję. Kiedyś sama myślałam o takich dopasowanych butach, nawet do chodzenia, bo zdrowiej i w ogóle.
praksyda
praksyda
  27 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: Also, poza heheszkami współczuję. Kiedyś sama myślałam o takich dopasowanych butach, nawet do chodzenia, bo zdrowiej i w ogóle.

kazdy chwali takie dopasowanie, ja nawet wkładki żelowe sobie dokupiłam i nic z tego.
Duzo osób sobie tak buty kupuje, niektórzy nawet przez allegro nie przymierzają i jest okej, a ja przez 4 lata testowania butów róznych marek najlepiej przypasiła mi firma kalenji z decathlonu, nic w nich mi nie dolega i nie są drogie a po przebiegnięciu 2 tysięcy kilometrów ( około rok mi zajmuje) i tak muszę buty wymieniać, wiec nawet lepiej wywalać 160zł niż 400 w sumie mi na rękę.
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: po przebiegnięciu 10km boli kostka.

Bo to były buty o mniejszym zasięgu kilometrowym.
GRADEK83
GRADEK83
  28 kwietnia 2019

Kocham narzekać zawsze mnie to relaksuje XD Ludzie jeśli nie narzekkają to znaczy że tłamsią w sobie to co ich boli i od środka się wypalają...są jak dzwon bez serca

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  28 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Mentalność ludzi negatywnie mnie zaskakuje.

niedzielne gorzkie zale?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  28 kwietnia 2019
Ostatnio edytowany: za 18 kwietnia 3864
Konto usunięte
Konto usunięte: Pogoda zła, praca zła, mieszkanie złe. Ciągle coś.


Ale piwko dobre :lol:
W moim przypadku akurat praca dobra. Pogoda dziś zła, mieszkanie dobre :ziober2:
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  28 kwietnia 2019

U mnie tez nie ma co narzekac : mieszkanie dobre, pogoda akurat, nawet obiad byl dobry 😁

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.