SebastianKniaz
Posty: 20 (po ~108 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
SebastianKniaz
  24 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Witam.
Czy Polskie społeczeństwo toleruje osoby niepełnosprawne?

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  24 kwietnia 2019
SebastianKniaz
SebastianKniaz: Witam. Czy Polskie społeczeństwo toleruje osoby niepełnosprawne?

Cześć.
Za całe społeczeństwo ciężko mi się wypowiadać ,ale widząc osoby niepełnosprawne które podejmują się wyzwań zawsze jestem rad.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  24 kwietnia 2019

Zdania są podzielone Niektórzy sądzą że osoby które spotkała życiowa tragedia i jest niepełnosprawna to już jest inna. ja osobicie uważam że to może spotkać każdego z nas

oam
oam
  24 kwietnia 2019
SebastianKniaz
SebastianKniaz: Witam. Czy Polskie społeczeństwo toleruje osoby niepełnosprawne?
Ja tak, ale czy inni? Myślę ze również, choć często spotykam sie z tym, że niektórzy zupełnie nie wiedzą jak sie zachowac wobec takich osób.

Najgorsze co człowiek może zrobić względem takiej osoby to na siłę we wszystkim pomagać czym odbiera jej samodzielność.
Ziemia
Ziemia
  24 kwietnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Odnoszę wrażenie, że często problemem nie jest stricte niepełnosprawność, co mentalność takich osób, które pozostają na poziomie zakompleksionego nastolatka. Widuję dorosłe osoby o teoretycznie normalnym iq, a jednak dalej żyjące w jakiejś bezpiecznej bańce zabawek, zaniedbane i wyłudzające litość. Być może to wina rodziców, którzy z troski, w rezultacie upośledzają takie osoby także psychicznie.

Ty tez ziomek zgól tego dziewiczego wąsika, ogarnij włoski i strzel normalne zdjęcie, bo IMO masz całkiem ładną twarz. I nie wiem po co to podkreślanie na każdym kroku, że jesteś niepełnosprawny. Co to ma do rzeczy, skoro teoretycznie nikogo nie szukasz?

bozaowieczka
bozaowieczka
  24 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: masz całkiem ładną twarz

Chyba żartujesz! Połączenie jego wizerunku z tym co wypisywał na forum wywołuje u mnie odruch wymiotny. Po prostu zło jest szpetne i fałszywa facjata tego nie zmieni.
SebastianKniaz
SebastianKniaz: Polskie społeczeństwo toleruje

Nie toleruje zła. d83dde03
Ziemia
Ziemia
  24 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba żartujesz! Połączenie jego wizerunku z tym co wypisywał na forum wywołuje u mnie odruch wymiotny. Po prostu zło jest szpetne i fałszywa facjata tego nie zmieni.

Co?
GRADEK83
GRADEK83
  24 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: Co?

co?
bozaowieczka
bozaowieczka
  24 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: Co?

Jego sposób bycia, jest nie do przyjęcia. d83dde09
Ziemia
Ziemia: że często problemem

To niech zajmie się telemarketingiem. d83dde04
Ziemia
Ziemia
  24 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: co?


No ja nie wiem. :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Jego sposób bycia, jest nie do przyjęcia.

Niestety nie rozumiem Cię.

Konto usunięte
Konto usunięte: To niech zajmie się telemarketingiem.

Albo przegięłam z czitosami albo nie wiem. :and:
bozaowieczka
bozaowieczka
  24 kwietnia 2019
SebastianKniaz
SebastianKniaz: społeczeństwo toleruje

Przeglądając fora internetowe, słuchając muzyki, oglądając napisy na murach widzę tylko nienawiść. Aż tak nieżyczliwi ludzie względem siebie nie mogą być!
Chociaż czuję do niektórych postaci na wózkach sympatię i współczucie.
Ziemia
Ziemia: Niestety nie rozumiem Cię.

Rozumieszd83dde09 Po prostu jest obrzydliwie zły.
Ziemia
Ziemia: nie wiem

Rozwiązałem problem nad którym się tak obszernie rozpisałaś. Każdy chce być potrzebny!
Ziemia
Ziemia
  24 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozumiesz Po prostu jest obrzydliwie zły.

Nie zgodzę się, bo nie wiem, ale nie wnikam już. ;-D
bozaowieczka
bozaowieczka
  25 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: upośledzają takie osoby także psychicznie.

Nie którzy bywają upośledzeni posługując się kłamstwem, oszustwem, manipulacją, wymuszeniami, agresją słowną i fizyczną a wszystko przez wasze podstawowe upośledzenie: BRAK W WAS MIŁOŚCI.
Dobrze, że jestem człowiekiem, mogłem trafić gorzej.
Ziemia
Ziemia
  25 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie którzy bywają upośledzeni posługując się kłamstwem, oszustwem, manipulacją, wymuszeniami, agresją słowną i fizyczną a wszystko przez wasze podstawowe upośledzenie: BRAK W WAS MIŁOŚCI. Dobrze, że jestem człowiekiem, mogłem trafić gorzej.

Dobra, bujaj się już, ziomeczku. Bo mnie denerwujesz. :D
bozaowieczka
bozaowieczka
  27 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: ziomeczku

Przecież ty nawet człowiekiem nie jesteś, więc jak możemy być ziomkami? d83dde04
Ziemia
Ziemia: dziewiczeg

Oby posiadał równie dziewiczego ducha. d83dde02
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.