praksyda
praksyda
  21 kwietnia 2019 (pierwszy post)

testuje coś

Ziemia
Ziemia
  23 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: no własnie do Lidla troche mam daleko, mam biedre, tesco, i wszystkie inne markety a Lidla brakuje, nie wiesz gdzie kupie te kapsułki jeszcze?

Niestety nie. Zawsze kupowałam lidlową podróbę albo w Tesco na cebuli (50% taniej, bo pogniecione opakowanie, itp).
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  23 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Eldim: I co, przetestowane? taaa.a co chcesz zamknąć? dej mi sie powozić u siebie w patyku

A co ja tu mogę pozamykać? Najwyżej się :D
Podejmujesz wyzwanie?
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  24 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: no, a ja na kablu mam, normalnie antenka na dachu, siedziba tych kuców informatyków jest na przeciwko mnie, wychodze z domu i mówie" ej Mirki jest sprawa internet mi muli, a oni zaraz jesteśmy, rób kawe i jakieś ciastko bys mogła mieć"

Jo mom Mirków na sąsiedniej ulicy. Główny szef to Mirosław. Nie musza im parzyć kawy ani robić ciasta. Jak nie hula internet to dzwonia do nich, dopijają kawa u siebie, przychodzą za poł godziny i bierom sie do roboty bez patrzenia na ( o )( o ) !
OWNED
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
praksyda
praksyda
  24 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: (50% taniej, bo pogniecione opakowanie, itp).

też bym kupiła nawet pomiętolone, byle zawartość była ok. :D
Eldim
Eldim: A co ja tu mogę pozamykać? Najwyżej się :D


aa bo Ty juz nie mod d83dde02
DyktatorMody
DyktatorMody: Jo mom Mirków na sąsiedniej ulicy. Główny szef to Mirosław. Nie musza im parzyć kawy ani robić ciasta. Jak nie hula internet to dzwonia do nich, dopijają kawa u siebie, przychodzą za poł godziny i bierom sie do roboty bez patrzenia na ( o )( o ) ! OWNED

e ja tam zrobie im kawe, zawsze śmiesznie jest, faceci jak sie popisują to są całkiem zabawni :rotfl:
czasem zrobią coś za free jak jakieś wtyczki połamane miałam w routerze i ciagle kabel "wylatał" itd.. nie musza tego robic a zrobią, znam ich tyle lat że nawet bym im obiad postawiła jakby trafili na czas żarła, tacy funfle są całkiem okej :ziober2:
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  24 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: czasem zrobią coś za free jak jakieś wtyczki połamane miałam w routerze i ciagle kabel "wylatał" itd.. nie musza tego robic

Za stan sieci, zwłaszcza do routera, odpowiada provider czyli dostawca. Czyli serwis masz wliczony w cenę abonamentu.

A ty blondyna myślisz że robią gratis coś za co zapłaciłaś i jeszcze im ciasto kupujesz/pieczesz. No chyba że nie płacisz żadnego abonamentu i na ładne oczy masz, to wtedy jesteś do przodu!
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
praksyda
praksyda
  25 kwietnia 2019
DyktatorMody
DyktatorMody: Za stan sieci, zwłaszcza do routera, odpowiada provider czyli dostawca. Czyli serwis masz wliczony w cenę abonamentu. A ty blondyna myślisz że robią gratis coś za co zapłaciłaś i jeszcze im ciasto kupujesz/pieczesz. No chyba że nie płacisz żadnego abonamentu i na ładne oczy masz, to wtedy jesteś do przodu!

wszystko się zgadza, ale jak cos połamie się z własnej winy to inaczej to wygląda.d83dde0f
praksyda
praksyda
  25 kwietnia 2019

u mnie akurat było wyłamanie wtyczki, wtyczki same sie nie łamia, a znów znajomej mysza kabel przegryzła.. nie wiedzieli co jest grane zasięg jest, z anteną okej.. wyjęli kabel i ida po kablu przez strych gdzieś szedł i upierdzielony był kabelek, no za to musiała zapłącić, stwierdzili ze deratyzacją się nie zajmują :rotfl: oczywiście kabel uszkodzony wymienili, ale zapłącic musiała osoba która zgłosiła, nima lekko.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  25 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: aa bo Ty juz nie mod

Nie świruj, że nie zauważyłaś :D przecież minęło już dużo czasu od tego... wybryku :D
Podejmujesz wyzwanie?
praksyda
praksyda
  25 kwietnia 2019
Eldim
Eldim: Nie świruj, że nie zauważyłaś :D przecież minęło już dużo czasu od tego... wybryku :D

jakos mi w sumie na moda pasowałeś.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  25 kwietnia 2019

Kurdę, to źle o mnie świadczy w twoich oczach :D

Podejmujesz wyzwanie?
praksyda
praksyda
  25 kwietnia 2019
Eldim
Eldim: Kurdę, to źle o mnie świadczy w twoich oczach :D

ale to teraz zabrzmiało, nie no nie jestem az takim krytykiem modów, sama siedziałam w tym tyle czasu, niektóre modki są całkiem "prawilne" niektóre daja kopalnie beki, inne zaś oddały prawie życie dla fotki, nastepni mają moda, bo gwiazda za free, kazdy ma swój sposób bycia :rotfl:
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  25 kwietnia 2019

Sytuacja odratowana. Ale jeśli sam mam ocenić swoje predyspozycje moderatorskie to stwierdzam coś zupełnie przeciwnego niż Ty. Ja się totalnie nie nadaję. Nie na fotka.com.

Podejmujesz wyzwanie?
praksyda
praksyda
  25 kwietnia 2019
Eldim
Eldim: Sytuacja odratowana. Ale jeśli sam mam ocenić swoje predyspozycje moderatorskie to stwierdzam coś zupełnie przeciwnego niż Ty. Ja się totalnie nie nadaję. Nie na fotka.com.

teraz ja już też nie, jakbym weszła do grupy z modami, pewnie sami po kilku dniach wywaliliby mnie. :rotfl:
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  25 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: szybkość

Już jesteś szybka, czas to pokazać na zawodach lub w jakimś kolejnym biegu :run:
HardStyled83ddd0a
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystko się zgadza, ale jak cos połamie się z własnej winy to inaczej to wygląda.

Dokładnie tak. Jeśli jest zużycie sieci np. przetarcie linii napowietrznej, zużycie wtyczek, gniazdek, które mają obudowę plastikowa a więc nie trwałą to serwisują bezpłatnie. Konfigurują router i testują sieć i modernizują tez bezpłatnie.
Jeśli z winy użytkownika jest awaria to biorą dodatkowo zapłatę za serwis.

Konto usunięte
Konto usunięte: teraz ja już też nie, jakbym weszła do grupy z modami, pewnie sami po kilku dniach wywaliliby mnie.

Nie dowiesz się dopóki nie spróbujesz znów. Zapraszam ;)
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.