PuszystaNiunia
PuszystaNiunia
  17 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Może ktoś tez ma trochę wolnego czasu w czerwcu i chciałby gdzieś się wspólnie wybrać?

Myuze
Myuze
  18 kwietnia 2019

Może jeszcze zapłacić za wszystko?:D

macieekk92
Posty: 8 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
macieekk92
  25 kwietnia 2019

A jakie masz plany na wakacje gdzie chciałabyś jechac

GRADEK83
GRADEK83
  25 kwietnia 2019

Nad Polskie morze o ile pogoda dopisze.

Hovik
Posty: 102 (po ~179 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 23
Hovik
  26 kwietnia 2019

Najlepiej to zagranice pozwiedzać a nie wiecznie w polsce ;P

portaloczat - Nawiązuj nowe znajomości...

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  26 kwietnia 2019
Hovik
Hovik: Najlepiej to zagranice pozwiedzać a nie wiecznie w polsce ;P

No wiesz, takie marne zarobki w Polsce to nie dziwne że nie stać każdego na wczasy za granicą.
HardStyled83ddd0a
Hovik
Posty: 102 (po ~179 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 23
Hovik
  26 kwietnia 2019
Owad
Owad: No wiesz, takie marne zarobki w Polsce to nie dziwne że nie stać każdego na wczasy za granicą.


No niby tak chodź jak mieszkałem w polsce to też bywały wakacje " nie częste " ale bywały że wyjeżdżałem gdzieś na wakacje na tydzień w zagranice odpocząć pozwiedzać itd. Nie wiem jak tam cennik teraz wygląda ale z tego co patrzałem to od 1600 zł można się dobrze już zabawić na tydzień.

portaloczat - Nawiązuj nowe znajomości...

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  26 kwietnia 2019
Hovik
Hovik: No niby tak chodź jak mieszkałem w polsce to też bywały wakacje " nie częste " ale bywały że wyjeżdżałem gdzieś na wakacje na tydzień w zagranice odpocząć pozwiedzać itd.

Też mieszkając w Polsce i pracując tam to zawsze się odłożyło na takie wczasy, i na dodatek jak ktoś jest Kawalerem/Panną.
Hovik
Hovik: Nie wiem jak tam cennik teraz wygląda ale z tego co patrzałem to od 1600 zł można się dobrze już zabawić na tydzień.

Szperałem po necie i są fajne oferty wczasów, nawet za 1100zł noża fajnie spędzić urlop w fajnym Państwie.
HardStyled83ddd0a
Hovik
Posty: 102 (po ~179 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 23
Hovik
  26 kwietnia 2019
Owad
Owad: Szperałem po necie i są fajne oferty wczasów, nawet za 1100zł noża fajnie spędzić urlop w fajnym Państwie.


O to nie dużo jak za te pieniądze. Ja powiem ci że teraz sobie odkładam do Egiptu chce zwiedzić piramidę Cheopsa muszę tylko sobie sprawdzić ile mnie to wyniesie na 2 tygodnie z pełnym wyżywieniem i hotelem. Od 2 lat jestem chory żeby tam pojechać :D

portaloczat - Nawiązuj nowe znajomości...

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  26 kwietnia 2019
Hovik
Hovik: O to nie dużo jak za te pieniądze. Ja powiem ci że teraz sobie odkładam do Egiptu chce zwiedzić piramidę Cheopsa muszę tylko sobie sprawdzić ile mnie to wyniesie na 2 tygodnie z pełnym wyżywieniem i hotelem.

O Egipt też bym tam się przejechał. Mi się marzy wyjazd na Hawaiʻi lu Wyspy Kanaryjskie ale może w przyszłym roku tam się wybiorę.
Hovik
Hovik: Od 2 lat jestem chory żeby tam pojechać :D

To ja byłem chory na Hawaiʻi i Wyspy K od 16 roku życia mi się marzy tam udać.
HardStyled83ddd0a
Hovik
Posty: 102 (po ~179 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 23
Hovik
  26 kwietnia 2019
Owad
Owad: To ja byłem chory na Hawaiʻi i Wyspy K od 16 roku życia mi się marzy tam udać.


Ja w tym roku już zaczynam zbierać kasiorkę na kolejny żeby pojechać :D Muszę tylko zobaczyć ile mnie całość wyniesie xD

portaloczat - Nawiązuj nowe znajomości...

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  26 kwietnia 2019
Hovik
Hovik: Ja w tym roku już zaczynam zbierać kasiorkę na kolejny żeby pojechać :D Muszę tylko zobaczyć ile mnie całość wyniesie xD


Ja zbieram już kasiorkę. Ale trzeba mieć na wyjazd i również coś więcej gotówki przy sobie trzema mieć, żeby móc kupić jakieś pamiątki i skorzystać z inny atrakcji niż tylko co Biuro Podroży oferuje :ziober2:
Bylem już w Bułgarii/Chorwacji ale takie wczasy już mi się nudzą, najwyższy czas na coś innego :palma_nobg:
HardStyled83ddd0a
Hovik
Posty: 102 (po ~179 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 23
Hovik
  26 kwietnia 2019
Owad
Owad: Hovik: Ja w tym roku już zaczynam zbierać kasiorkę na kolejny żeby pojechać :D Muszę tylko zobaczyć ile mnie całość wyniesie xD Ja zbieram już kasiorkę. Ale trzeba mieć na wyjazd i również coś więcej gotówki przy sobie trzema mieć, żeby móc kupić jakieś pamiątki i skorzystać z inny atrakcji niż tylko co Biuro Podroży oferuje Bylem już w Bułgarii/Chorwacji ale takie wczasy już mi się nudzą, najwyższy czas na coś innego


A no pewnie ja tak planuje z 1 tys funtów uzbierać w razie WU... A co do zwiedzania to już byłem w paru krajach na wczasach. Teraz że jako mieszkam w Niemczech to odwiedzę sąsiadów Holandię, Belgie. A daleko teraz nie mam to czemu nie ;P

portaloczat - Nawiązuj nowe znajomości...

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  26 kwietnia 2019
Hovik
Hovik: A no pewnie ja tak planuje z 1 tys funtów uzbierać w razie WU... A co do zwiedzania to już byłem w paru krajach na wczasach. Teraz że jako mieszkam w Niemczech to odwiedzę sąsiadów Holandię, Belgie. A daleko teraz nie mam to czemu nie ;P


Zawsze mieć więcej kasiory niż mniej.
W Holandii się zaczął HardStyle, może akurat jak będziesz w odwiedzinach sąsiadów to trafisz na jakiś festiwal :)
HardStyled83ddd0a
Hovik
Posty: 102 (po ~179 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 23
Hovik
  26 kwietnia 2019
Owad
Owad: Hovik: A no pewnie ja tak planuje z 1 tys funtów uzbierać w razie WU... A co do zwiedzania to już byłem w paru krajach na wczasach. Teraz że jako mieszkam w Niemczech to odwiedzę sąsiadów Holandię, Belgie. A daleko teraz nie mam to czemu nie ;P Zawsze mieć więcej kasiory niż mniej. W Holandii się zaczął HardStyle, może akurat jak będziesz w odwiedzinach sąsiadów to trafisz na jakiś festiwal :)


Ooo no pewnie że jakbym się załapał to z chęcią bym poszedł tylko żebym cały wyszedł :D

portaloczat - Nawiązuj nowe znajomości...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.