Avatar użytkownika EventHorizonEventHorizon
Posty: 2 (po ~213 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 138
EventHorizon
  16 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Wiele kobiet na tym portalu usiłuje wyłudzić pieniądze. Po tym, jak informuję taką, czy inną, iż za takie działania mogłaby być postawiona przed sądem, blokują mój profil. Dlaczego? Przecież gdybym chciał wykorzystać to co do mnie napisały przeciwko nim w sądzie, i tak mógłbym to zrobić. Wiadomości nie "giną" Miernoty umysłowe... d83dde33

oam
oam
  16 kwietnia 2019

Faceci* odwalaja tutaj gorsze rzeczy.
Gdyby nie wypisywali wiadomosci o chęci sponsoringu to i kobiety* by takich nie szukaly.
A ublizanie tutaj jest zbędne.

*oczywiście nie wszyscy

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  16 kwietnia 2019
Ostatnio edytowany: 16 kwietnia 1978
EventHorizon
EventHorizon: Wiele kobiet na tym portalu usiłuje wyłudzić pieniądze.


Może to jakieś Alkoholiczki i brakuje im na Alkohol.

Na przyszłość zgłaszaj takie wiadomości jako :spam:
Możliwe że te kobiety wysyłają z Automatu takie Wiadomości.
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika EventHorizonEventHorizon
Posty: 2 (po ~213 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 138
EventHorizon
  16 kwietnia 2019

@oam, w którym miejscu doszło wg Ciebie do "ubliżania"?

GhostRider888
GhostRider888
  16 kwietnia 2019

No cóż Ameryki pań nie odkrył , że Kobiety to są sępy na pieniądze , a na wszelkich portalach randkowych to już szczególnie , muszą poczuć mamone , i wtedy dopiero zaczyna się ich "Kotusiowanie"...A konto blokują , ponieważ boją się facetów , którzy mają wiedzę większą od nich , a już szczególnie w kwestii prawa , podkreślam tutaj nie chodzi o "Wykształcenie" a prawdziwą mądrość i wiedzę , jaka to jest cenniejsza od wartości pieniądza , ale gdzie materialistyczna natura Kobiet ogarnęłaby to...wystarczy pokazać im bogactwa ziemskie i oczy już się im świecą.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  17 kwietnia 2019

Ale skąds się to wzięlo. Ja czesto dostaje wiad.typu "zasponsoruje" , "dam prezent za.. ". Wiec jest sorzedaż i popyt. I kółko się kręci. Wjedz takiej na ambicje i tyle 😉

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.