Igorj9191
Posty: 1 (po ~214 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Igorj9191
  15 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Jak dobrze wszyscy wiemy jest duża grupa osób posiadających tu konta w wiadomym celu. Wychodzą na przeciw....i ułatwiając sprae może taki temat na forum ułatwi poszukiwania.... każdy się bawi jak lubi:)

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 kwietnia 2019
Igorj9191
Igorj9191: Jak dobrze wszyscy wiemy jest duża grupa osób posiadających tu konta w wiadomym celu. Wychodzą na przeciw....i ułatwiając sprae może taki temat na forum ułatwi poszukiwania.... każdy się bawi jak lubi:)

Domyślam się co masz na myśli, sponsoringi/zarobki są zakazane na Forum i wiele osób myśli że zakładając temat na Forum o takiej Treści ułatwi mu znalezienia łatwej kobiety na raz lub na Randkę sponsorowana przez niego.
HardStyled83ddd0a
GRADEK83
GRADEK83
  15 kwietnia 2019

Owad ja nie za czaiłem o co mu chodzi ale moze i lepiej XD

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  16 kwietnia 2019
Igorj9191
Igorj9191: Jak dobrze wszyscy wiemy jest duża grupa osób posiadających tu konta w wiadomym celu. Wychodzą na przeciw....i ułatwiając sprae może taki temat na forum ułatwi poszukiwania.... każdy się bawi jak lubi:)

Na forum są różne działy. Zaczynamy przeszukiwanie od znalezienia odpowiedniego działu i czytamy podwieszony regulamin w celu spr. czy nasze ogłoszenie może być tam zamieszczone. Miłej zabawy.

Jeśli napiszesz coś niezgodnego z regulaminem działu zostanie to usunięte a efekt będzie przeciwny od zamierzonego bo nikt się nie odezwie.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  17 kwietnia 2019
Igorj9191
Igorj9191: Jak dobrze wszyscy wiemy jest duża grupa osób posiadających tu konta w wiadomym celu. Wychodzą na przeciw....i ułatwiając sprae może taki temat na forum ułatwi poszukiwania.... każdy się bawi jak lubi:)

Od takich "zabaw" są odpowiednie stronki...a potem sie dziwimy ze z fajnego portalu robi sie tandetne bzykanie na zawołanie
Viato
Viato
  18 kwietnia 2019

Wylogujcie się do życia przestaniecie mieć problemy w sieci. Kidy logujesz się do tej stronki czy innej musisz liczyć się z tym, że to praktycznie przekrój ulicy. Widzisz, ale nie wiesz kim kto jest i jakie ma zamiary. Z tego co pamiętam to kilkanaście razy pisałam na ten temat na tym forum i zwracałam im uwagę, ale moderacja twierdziła, że się na nich uwzięłam i w ramach podziękowania dostawałam bany d83dde1d A dobrze wam teraz tak i powiem tyle.... a nie mówiłam, a nie ostrzegałam?!

Viato
Viato
  18 kwietnia 2019

Z portalu społecznościowego zrobili portal randkowy i są zdziwieni takimi czy innymi propozycjami?!"Żelazna logika" możliwa tylko tutaj! d83dde1d

Viato
Viato
  18 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Igorj9191: Jak dobrze wszyscy wiemy jest duża grupa osób posiadających tu konta w wiadomym celu. Wychodzą na przeciw....i ułatwiając sprae może taki temat na forum ułatwi poszukiwania.... każdy się bawi jak lubi:) Od takich "zabaw" są odpowiednie stronki...a potem sie dziwimy ze z fajnego portalu robi sie tandetne bzykanie na zawołanie


Przed zalogowaniem się na portal najpierw czyta się informacje o portalu! Najlepiej ze zrozumieniem! d83dde1d



Kidy wstawiasz swoje zdjęcie stajesz się częścią reklamy i reklamujesz swoją osobę w celach towarzyskich, a to szeroki wachlarz możliwości...! Zaakceptowałaś to i nie wiesz co?! O laboga d83dde1d
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  18 kwietnia 2019

Jesli Tobie cel towarzyski kojarzy sie tylko z bzykaniem bez zobowiązań to współczuję.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  18 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Z portalu społecznościowego zrobili portal randkowy i są zdziwieni takimi czy innymi propozycjami?!"Żelazna logika" możliwa tylko tutaj!

"Zrobił się" ?? Sam się nie zrobił, fakt że cześć zdesperowanych pseudo- facetów chce z tego portalu zrobić to , o czym piszesz to nie znaczy wcale że tak defacto jest
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  18 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: fakt że cześć zdesperowanych pseudo- facetów


Zapomniałaś wspomnieć również o kobietach, są tu takie również :tak:
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesli Tobie cel towarzyski kojarzy sie tylko z bzykaniem bez zobowiązań to współczuję.

Tu mi się Humor poprawił :lol:
HardStyled83ddd0a
Viato
Viato
  18 kwietnia 2019
Ostatnio edytowany: 20 kwietnia 0034
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesli Tobie cel towarzyski kojarzy sie tylko z bzykaniem bez zobowiązań to współczuję.


A mówiłam! Czytaj ze zrozumieniem nie tylko siebie ale 2 strony! Cele towarzyskie mogą mieć szeroki wachlarz możliwości i to od 2 strony zależeć będzie jego rozpiętość...! Widzisz, ale nie znasz zamiarów. Gra w totka- uda się albo i nie"próba ognia" To z czym mnie się kojarzą "panie do towarzystwa" nie ma żadnego znaczenia! Ważne jakie skojarzenia będzie miał facet ktory do ciebie napisze! Rozumiesz?!
Viato
Viato
  18 kwietnia 2019

A i nie naskakuj na mnie szanowna damo! To samo dotyczy panów! Wszak nie tylko panie są do towarzystwa, ale panowie też o czym większość tutaj zapomina i udają wielce zdziwionych propozycjami jakie otrzymują?! d83dde1d

oam
oam
  18 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Z portalu społecznościowego zrobili portal randkowy
Opcja z serduszkami, łączenia sie w pary czy dział Randka na forum, nie robi z tego portalu stricte jakis randkowy. :zonk:
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesli Tobie cel towarzyski kojarzy sie tylko z bzykaniem bez zobowiązań to współczuję.

👍🏻👍🏻👍🏻:lol:😂😂😂😂😂
Viato
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.