NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Witka :ziober2:

Zacznę moim ulubionym :

- Etiopczyk do szkieletora - posuń się grubasie!

no i dalej dla leniwych:

1.


- Rozstałem się z moją żoną z powodów religijnych. Ja jestem żydem a ona świnią!

2.


- Moja tajlandzka żona je sporo ananasów. Przynajmniej tak mi się wydaje, jej sperma smakuje wybornie!

3.


-Co to jest rasizm?
- Wymówka czarnuchów na temat faktów!

4.


"Jaka to melodia?" w wersji dla węchowców: "Co tu tak *ebie?"...

5.


- Jezus cię kocha! miłe słowa w kościele, piekło gdy usłyszysz to w meksykańskim pierdlu.

6.


- Słyszałem kobiecy krzyk wczoraj w nocy, to już ostatni raz jak kupuję taśme klejącą w sklepie " wszystko po 3 złote "

7.


- Nie było mnie stać na wielkanocne prezenty dla dzieci w tym roku a nie chciałem aby były zawiedzione. Dlatego zabiłem je gdy jeszcze spały!

end
z pozdrowieniami dla sympatyków FCB i Juve :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: po dzisiejszym meczu zdycham a jutro bedzie tylko gorzej i do roboty jeszcze ide...

ja też tak raz w tygodniu we wtorku się katuję, że na drugi dzień w pracy umieram :P:

Konto usunięte
Konto usunięte: wiec do dziela

nie mam czasu tera

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Batyslav
Batyslav
  14 kwietnia 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: ja też tak raz w tygodniu we wtorku się katuję, że na drugi dzień w pracy umieram :P:

skurcze malo mila rzecz, zarowno tego samego jak i nastepnego dnia

NuTiiiiii
NuTiiiiii: nie mam czasu tera

to idac do kibla zacznij tworzyc cos bardziej konstruktywnego niz dotychczas :D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: skurcze malo mila rzecz, zarowno tego samego jak i nastepnego dnia

gorąca kąpiel po i jeśli będziesz grał regularnie to mięśnie się przyzwyczają, do tego woda i magnez ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: to idac do kibla zacznij tworzyc cos bardziej konstruktywnego niz dotychczas :D

Się pracowało wczoraj a nie bąki zbijało jak co niektórzy.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Batyslav
Batyslav
  15 kwietnia 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: gorąca kąpiel po i jeśli będziesz grał regularnie to mięśnie się przyzwyczają, do tego woda i magnez ;]

byla goraca, magnez zaczalem brac, ale najwazniejsze zeby odpuscic kawe :D

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Się pracowało wczoraj a nie bąki zbijało jak co niektórzy.

tez wczoraj w robocie bylem
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: byla goraca, magnez zaczalem brac, ale najwazniejsze zeby odpuscic kawe :D

ja tam piję 2 dziennie i mam siły biegać a po mnie tak nie łamie jak Ciebie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: tez wczoraj w robocie bylem

Nie dla nas kwitnie ananas :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Batyslav
Batyslav
  16 kwietnia 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: ja tam piję 2 dziennie i mam siły biegać a po mnie tak nie łamie jak Ciebie :D

ja tez 2 dziennie, kazda po 0,7 l

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie dla nas kwitnie ananas

ale i dla Nas zaswieci slonce :)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tez 2 dziennie, kazda po 0,7 l

czy 0,7 to na pewno jest coffee ? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: ale i dla Nas zaswieci slonce :)

Heh :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

KazdyNickCosZnaczy
KazdyNickCosZnaczy
  17 kwietnia 2012

Fajne. :piwo:

Cześć Pure. x3

DoItAllAgain
DoItAllAgain
  17 kwietnia 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: - Jezus cię kocha! miłe słowa w kościele, piekło gdy usłyszysz to w meksykańskim pierdlu.

zabiło :tak:
NowaEra
NowaEra
  17 kwietnia 2012

Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy.

6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem.

7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu.

8. Jeśli wybrałaś /eś:

Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem.

Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi.

9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinam

NowaEra
NowaEra
  17 kwietnia 2012

1. Napisz imię osoby płci przeciwnej.

2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty?

3. Pierwsza litera twojego imienia?

4. Miesiąc urodzenia?

5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały?

6. Imię osoby tej samej płci.

7. Ulubiony numer?

8. Wolisz jezioro czy morze?

9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!).

Skończone ? zobacz poniżej:

Odpowiedzi

1. Kochasz tę osobę.

2. Jeżeli wybrałaś /eś:

Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości.
Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y.
Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie.
Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz.
Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku.

3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest:

A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom.

L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie.

S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze.

4. Jeśli urodziłaś /eś się w:

Styczeń ? Marzec
Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym.

Kwiecień - czerwiec
Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze.

Lipiec- wrzesień
Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze.

Październik ? grudzień
Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę.

5. Jeśli wybrałaś /eś

Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy.

Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy.

6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem.

7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu.

8. Jeśli wybrałaś /eś:

Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem.

Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi.

9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinam

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 kwietnia 2012

co tu za łańcuszki eee

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

KazdyNickCosZnaczy
KazdyNickCosZnaczy
  18 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone ? zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości. Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń ? Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik ? grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinam

:rotfl:

Sorry Nuti, ale to jest śmieszniejsze od Twojego temabu. :D
kasiap18
kasiap18
  18 kwietnia 2012
http://besty.pl/1025125
kam00s
Posty: 2 (po ~16 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
kam00s
  19 kwietnia 2012

dobre :piwo:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.