BeingDelicious
BeingDelicious
  20 grudnia 2011 (pierwszy post)

Mężczyzna spaceruje kalifornijską plażą pogrążony w głębokiej modlitwie. Nagle przemówił głośno:
- Panie Boże spełnij jedno moje życzenie
I usłyszał głos Boga:
- Ponieważ zawsze chodziłeś moimi drogami spełnię twoje życzenie
Mężczyzna poprosił:
- Zbuduj dla mnie most na Hawaje żebym mógł tam jeździć samochodem, kiedy tylko zechce
Bóg odpowiedział:
- Twoje życzenie jest bardzo materialistyczne. Pomyśl logicznie, jak wielkich nakładów wymaga takie przedsięwzięcie. Ile betonu, stali. Rzecz jasna mogę to zrobić, ale trudno znaleźć usprawiedliwienie dla takiej prośby. Może wymyśliłbyś inne życzenie, które bardziej oddałoby mi chwalę
Mężczyzna długo się zastanawiał i w końcu odrzekł:
- Dobrze Panie Boże, w takim razie chciałbym być w stanie zrozumieć kobiety. Chciałbym, wiedzieć, co one czują, w głębi duszy, co myślą, kiedy nie odzywają się do mnie albo, kiedy płaczą. O co tak naprawdę im chodzi, kiedy na moje pytanie - co ci jest? - odpowiadają - a nic. I chciałbym wiedzieć, jak mogę uczynić kobietę naprawdę szczęśliwą.
Po kilku minutach ciszy Bóg odpowiedział:
- Chcesz dwa, czy cztery pasy ruchu na tym moście?

:ziober2:

Patrishia
Patrishia
  21 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Patryś, fajny dowcip, ale jest problem- trochę stary jest :-D
Załóż jeszcze jakiś temat, gdzie będzie ich więcej, to łatwiej trafić w takie, którego ktoś nie będzie znał, albo będzie się bardzo podobał. :D
BeingDelicious
BeingDelicious
  21 grudnia 2011
Patrishia
Patrishia: Patryś, fajny dowcip, ale jest problem- trochę stary jest :-D Załóż jeszcze jakiś temat, gdzie będzie ich więcej, to łatwiej trafić w takie, którego ktoś nie będzie znał, albo będzie się bardzo podobał. :D

Stary, ale warto o nim przypomnieć :ziober2:
Patrishia
Patrishia
  21 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Stary, ale warto o nim przypomnieć

Owszem, można, tylko chodzi mi o to, że lepiej w większej grupie. :D Temu forum przydałoby się kilka nowych osób, bo nikomu się tu już nic nie chce robić. Zobacz na listę top tematów, jeszcze z 2010 roku :ninja:
KoTyy
Posty: 234 (po ~176 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 5
KoTyy
  21 grudnia 2011

BeingDelicius czy zakładanie tematu dla jednego kawału to nie jest przypadkiem naruszenie netykiety ?
Może sie czepiam nie potrzebnie. Ale masz pedofilski avatar :D

All i see is jealoussyy... Hey fuck IT.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 grudnia 2011
Patrishia
Patrishia: fajny dowcip, ale jest problem- trochę stary jest :-D


Ja go nigdy nie slyszalam/czytalam. dobry :ziober2:

KoTyy
KoTyy: czy zakładanie tematu dla jednego kawału to nie jest przypadkiem naruszenie netykiety ? Może sie czepiam nie potrzebnie.

Na Humorze cicho jest, mysle, ze kazdy temat jest mile widziany ;)

KoTyy
KoTyy: Ale masz pedofilski avatar :D

Predzej homoseksualny

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BeingDelicious
BeingDelicious
  21 grudnia 2011
KoTyy
KoTyy: BeingDelicius czy zakładanie tematu dla jednego kawału to nie jest przypadkiem naruszenie netykiety ? Może sie czepiam nie potrzebnie. Ale masz pedofilski avatar :D

Pedofilski? Czy Ty wiesz co to jest pedofilia?

massacre
massacre: Ja go nigdy nie slyszalam/czytalam. dobry

Proooste :ziober2:

massacre
massacre: Predzej homoseksualny

Zajebistym aktorem jest ;]
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zajebistym aktorem jest ;]


Nie wiem. Ale uwielbiam go w "How I met your mother" ^^

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BeingDelicious
BeingDelicious
  22 grudnia 2011
massacre
massacre: Nie wiem. Ale uwielbiam go w "How I met your mother" ^^

O tym właśnie mówię :ziober2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O tym właśnie mówię


Moj facet nienawidzacy sitcomow sie nawet smieje z tekstow Barneya ;) Nie wyobrazam sobie nikogo innego do tej roli. Kiedys czytalam z nim wywiad, ze to dosc kontrowersyjne, ze gej potrafi zagrac tak dobrze role kobieciarza i specjalisty od zdobywania accessu do damskich majtek :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Adidasowa
Adidasowa
  22 grudnia 2011

Podoba mi się :mrgreen:

nieznam
Posty: 34695 (po ~221 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
nieznam
  22 grudnia 2011
Patrishia
Patrishia: jest problem- trochę stary

Pięknie to ujęłaś :)
:nutki: Wskocz do sedesu, zanurz się po szyję, wszyscyście pomarli, ja jedyny żyję :nutki:
Banofilia - zboczenie przejawiające się rozkoszą u FP/PF podczas banowania użytkowników forum
BeingDelicious
BeingDelicious
  22 grudnia 2011
massacre
massacre: Moj facet nienawidzacy sitcomow sie nawet smieje z tekstow Barneya ;) Nie wyobrazam sobie nikogo innego do tej roli. Kiedys czytalam z nim wywiad, ze to dosc kontrowersyjne, ze gej potrafi zagrac tak dobrze role kobieciarza i specjalisty od zdobywania accessu do damskich majtek :)

No teksty ma mistrzowskie, choćby ten, który mam w podpisie :ziober2: Bo gej nie ma żadnych skupułów co do kobiet :ziober2:
Damjan
Damjan
  23 grudnia 2011

COś stypa na tym forum :ziober2:

ddrx1988
ddrx1988
  24 grudnia 2011

stary + przerobiony + beznadziejny

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.