agoosiaaa
agoosiaaa
  7 czerwca 2011 (pierwszy post)


Hej ho :D

1.



2.

Moja zona i ja bralismy udzial w eliminacjach do brytyjskiej wersji ''mam talent''
Simon powiedzial: Jaki macie talent?
- Czarujemy - odpowiedzialem.
- Okey - powiedzial - ale co dokladnie chcecie nam dzis zaprezentowac?
- Sprawimy, ze male dziecko zniknie - odpowiedziala moja zona.
Spytal: robiliscie juz to wczesniej?
odpowiedzialem: tak, raz.
- Oki - powiedzial Simon - W takim razie zycze wam powodzenia Gerry & Kate.

3.



4.

Tusz do rzes z max factora sprawia, ze rzesy wygladaja 3 razy dluzej i 2 razy grubiej?
Max Factor powinien zaczac produkowac prezerwatywy.

5.



6.

Wlasnie postawilem 100 funtow na to, ze odnajda Maddie, przy szansach 1000 do jednego.
W takim razie gdyby przypadkiem ja znalezli bedzie mnie stac na dobrego prawnika.

7.



8.

Tych dwoch gosci co mysleli, ze Superman byl ptakiem lub samolotem... Czym do cholery sie tak podniecali?

9.



10.



11.



12.



Pozdrawiam :D
sokol
sokol
  8 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


przeciez Ty wiesz :D :piwo:
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 czerwca 2011
Kalida
Kalida: i zbok ! boje sie we wlasnym ogrodzie opalac bo ta swinia oblesna na plocie wisi masakra niech on zniknie ...

:crylol: dosyp mu cos do drinka zeby spal jak sie bedziesz opalac :lol2:

sokol
sokol: przeciez Ty wiesz :D

wiem, wiem :mrgreen:
:piwo: (Ale do wypicia dopiero wieczorem)
Kalida
Kalida
  8 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dosyp mu cos do drinka zeby spal jak sie bedziesz opalac

to chyba dawke dla slonia :lol:
niebawem moze sie wyprowadzi bo przez jego alkoholizm baba go zostawila
i bachory zabrala ( wreszcie sie wysypiam) on mowil ze jak do tygodnia nie wroci to ze sie wynosi stad i wynajmie to komus (mam nadzieje ze komus normalnemu)
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 czerwca 2011
Kalida
Kalida: to chyba dawke dla slonia

taki gruby :lol2:

Kalida
Kalida: niebawem moze sie wyprowadzi bo przez jego alkoholizm baba go zostawila i bachory zabrala ( wreszcie sie wysypiam) on mowil ze jak do tygodnia nie wroci to ze sie wynosi stad i wynajmie to komus (mam nadzieje ze komus normalnemu)

oby nie wynajal innemu zulowi i zboczencowi :D
Kalida
Kalida
  8 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: taki gruby

tak
golebie ma w ogrodzie i jak jest ladniejsza pogoda to stanie na srodku gapi sie w te ptaki z piwem w reku i beka i praktycznie zawsze widac mu rowa bo swini spodnie z dupska leca
obrzydliwiec

Konto usunięte
Konto usunięte: oby nie wynajal innemu zulowi i zboczencowi :D

no mysle ze wynajmie jakiejs spokojnej parce
to patologia baba zabrala dzieci i juz starsze zostalo odebrane syn chyba 6 lat poszedl do rodziny zastepczej na rok i zostala jej corka co ma moze rok czy dwa ale co sie dziwic jak on ciagle pije i na zasilku a jak sie upije to bije ich a ona tez nie lepsza w ciazy byla to tylko w ogrodzie siedziala i fajka z piwem to lepsza nie jest od niego dzieci jakies takie karlowate maja i syf w domu a zebys widziala lozeczko od tej malej to by ci rece opadly fuuj wiesz mieszkam w malej miejscowosci i to jest podstawa duzo wiedziec o sasiadach hehe :P
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 czerwca 2011
Kalida
Kalida: tak golebie ma w ogrodzie i jak jest ladniejsza pogoda to stanie na srodku gapi sie w te ptaki z piwem w reku i beka i praktycznie zawsze widac mu rowa bo swini spodnie z dupska leca obrzydliwiec

:haft: :haft: :haft:
ja mam sasiada co po domu nago chodzi, a ma z 70 lat :rotfl:

Kalida
Kalida: no mysle ze wynajmie jakiejs spokojnej parce to patologia baba zabrala dzieci i juz starsze zostalo odebrane syn chyba 6 lat poszedl do rodziny zastepczej na rok i zostala jej corka co ma moze rok czy dwa ale co sie dziwic jak on ciagle pije i na zasilku a jak sie upije to bije ich a ona tez nie lepsza w ciazy byla to tylko w ogrodzie siedziala i fajka z piwem to lepsza nie jest od niego dzieci jakies takie karlowate maja i syf w domu a zebys widziala lozeczko od tej malej to by ci rece opadly fuuj wiesz mieszkam w malej miejscowosci i to jest podstawa duzo wiedziec o sasiadach hehe :P

masakra, szkoda dzieci :/
tacy ludzie w ogole nie powinni sie rozmnazac :nie:
Kalida
Kalida
  8 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam sasiada co po domu nago chodzi, a ma z 70 lat

zobaczysz takie cos i psychika zniszczona do konca zycia :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: masakra, szkoda dzieci :/ tacy ludzie w ogole nie powinni sie rozmnazac

no szkoda a ten syn co odebrali to jak dzikus
zero wychowania tak jest bo jest ten dzieciak
oni nie sa malzenstwem on ma juz dwie corki a ona chyba trojke tez gdzies tam ma
przyjechali tutaj i zrobili jeszcze a teraz on znajdzie inna babe i tez jej walnie dwa dzieciaki
Bemu
Posty: 40537 (po ~83 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 45
Bemu
  9 czerwca 2011
Kalida
Kalida: agoosiaaa: taki gruby tak golebie ma w ogrodzie i jak jest ladniejsza pogoda to stanie na srodku gapi sie w te ptaki z piwem w reku i beka i praktycznie zawsze widac mu rowa bo swini spodnie z dupska leca obrzydliwiec

zadzwoń na policje, to jest karalne, ogranicza twoją wolność osobistą

Seks jest jak smarowanie kromki masłem. Co prawda można użyć do tego karty kredytowej, ale jak się użyje noża, jest o wiele łatwiej.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: (teraz mozna, juz wieczor) :D

Dla mnie to bez znaczenie :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  10 czerwca 2011
Kalida
Kalida: zobaczysz takie cos i psychika zniszczona do konca zycia

wierze na slowo :rotfl:

Kalida
Kalida: no szkoda a ten syn co odebrali to jak dzikus zero wychowania tak jest bo jest ten dzieciak oni nie sa malzenstwem on ma juz dwie corki a ona chyba trojke tez gdzies tam ma przyjechali tutaj i zrobili jeszcze a teraz on znajdzie inna babe i tez jej walnie dwa dzieciaki

:zonk:
takich to kastrowac powinni.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dla mnie to bez znaczenie :D

* znaczenia :mrgreen:

a c o, nie pijesz w ogole czy wrecz przeciwnie :D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: * znaczenia

Pisałem z telefonu :D

Konto usunięte
Konto usunięte: a c o, nie pijesz w ogole czy wrecz przeciwnie :D

Może nie, że w ogóle :P ale gdy mam ochotę pora nie jest ważna.
Chociaż niby dżentelmen nie pije przed 12.

Zresztą Kalida jest większym chlorem od każdego tutaj. :ssh:

:rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Pisałem z telefonu :D

dobra dobra :D

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Może nie, że w ogóle :P ale gdy mam ochotę pora nie jest ważna. Chociaż niby dżentelmen nie pije przed 12.

zawsze jest przed dwunasta :D

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Zresztą Kalida jest większym chlorem od każdego tutaj.

:rotfl:
Kalida
Kalida
  11 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Zresztą Kalida jest większym chlorem od każdego tutaj.

:gothiclady:

Konto usunięte
Konto usunięte:

no bardzo smieszne :gothiclady:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zawsze jest przed dwunasta :D

Ja mam 24h czas więc każde po 12 mnie pociesza, bo nie jestem chlorem wtedy :D

Foch z linczem :crylol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kalida
Kalida
  11 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Foch z linczem

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.