InnyNizWszyscy1987
InnyNizWszyscy1987
  9 grudnia 2010 (pierwszy post)

1. Kobieta zabawia się z kochankiem, ale nagle słyszy, że jej mąż otwiera zamek w drzwiach. Kobieta w strachu: Boże, cofnij czas o godzinę! Słyszy głos z nieba: Dobrze, ale kiedyś utoniesz. Kobieta się zgadza. Mąż się nie dowiedział, a ona ciągle unikała wody. Pewnego dnia wygrała wycieczkę na Karaiby. Obawiała się, ale postanowiła zaryzykować. Podczas rejsu nastąpił sztorm. Wtedy kobieta przerażona krzyknęła: - Boże, chyba nie pozwolisz umrzeć razem ze mną tym 300 niewinnym kobietom! Niewinnym? Od roku was, k***y, zbierałem w jedno miejsce!

2. Hrabia mówi do Jana pocierając palcami: Janie, czy to jest plastelina? Jan bierze na palec i wącha. Nie hrabio... to gówno... No tak, tak, bo niby skąd w mojej dupie plastelina.

3. Czernobylski las.
Przez ostępy, głośno tupiąc, przedziera się Czerwony Kapturek - około trzech metrów wzrostu, bary szerokie na dwa metry,dwudniowy zarost na twarzy, dwa grube warkocze. Na spotkanie jej, jak to w bajce, wyszedł wilk - maleńki, wychudzony, zabiedzony, oczy wielkie ze strachu Czerwony Kapturek: A ty, tego... co... pierożki chcesz mi zabrać? Wilk, trzęsąc się ze strachu: Nnnnie... Kapturek groźniej: A co, zgwałcić może chcesz? Wilk, przysiadając ze strachu: Nnnnie... Nnnnoo ccco ttyyy...Czerwony Kapturek, zadzierając spódnicę: No masz, chociaż obciągnij.

4. Kobieta na porodówce. Krzyk jej niesamowity. Łapie męża za rękę. Wyciągnijcie to ze mnie!! Dajcie mi jakieś leki!! - spogląda na męża - TO TY MI TO ZROBIŁEŚ!! TY TU POWINIENEŚ LEŻEĆ!! O ile dobrze pamiętam - odrzekł spokojnie mąż - chciałem ci go wsadzić w dupę, ale powiedziałaś, że to będzie zbyt bolesne.

Kalida
Kalida
  9 grudnia 2010

a mi sie to jakos zle czyta

Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  9 grudnia 2010

starszych nie było ? :ziober2:

folkemon
folkemon
  9 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Kobieta zabawia się z kochankiem, ale nagle słyszy, że jej mąż otwiera zamek w drzwiach. Kobieta w strachu: Boże, cofnij czas o godzinę! Słyszy głos z nieba: Dobrze, ale kiedyś utoniesz. Kobieta się zgadza. Mąż się nie dowiedział, a ona ciągle unikała wody. Pewnego dnia wygrała wycieczkę na Karaiby. Obawiała się, ale postanowiła zaryzykować. Podczas rejsu nastąpił sztorm. Wtedy kobieta przerażona krzyknęła: - Boże, chyba nie pozwolisz umrzeć razem ze mną tym 300 niewinnym kobietom! Niewinnym? Od roku was, k***y, zbierałem w jedno miejsce!

klasyk :rock:
mare3ek
mare3ek
  9 grudnia 2010

stare ale dobre:)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 grudnia 2010

Ostatni dobry :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Od roku was, k***y, zbierałem w jedno miejsce!


zaje** bjoza :crylol:
Konto usunięte
Konto usunięte: skąd w mojej dupie plastelina.


stare w uj :C
Konto usunięte
Konto usunięte: chociaż obciągnij.


stare :C

Konto usunięte
Konto usunięte: O ile dobrze pamiętam - odrzekł spokojnie mąż - chciałem ci go wsadzić w dupę, ale powiedziałaś, że to będzie zbyt bolesne.


b. dobre :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 grudnia 2010
massacre
massacre: zaje** bjoza

Przecież to mega sucharek :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  10 grudnia 2010

troszke stare ale nie najgorsze:)

Iberix
Iberix
  11 grudnia 2010

nawet Ja to znałem :P

Ander606
Ander606
  11 grudnia 2010

wymyśl własne a nie na siłę szukasz starych

NajDziuniaKumasz
NajDziuniaKumasz
  11 grudnia 2010

yyyy... :zonk:

InnyNizWszyscy1987
InnyNizWszyscy1987
  11 grudnia 2010

Może to wyda się wam dziwne, ale ... sam niedawno usłyszałem te dowcipy (-_-)

Paulinessa
Paulinessa
  12 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Kobieta na porodówce. Krzyk jej niesamowity. Łapie męża za rękę. Wyciągnijcie to ze mnie!! Dajcie mi jakieś leki!! - spogląda na męża - TO TY MI TO ZROBIŁEŚ!! TY TU POWINIENEŚ LEŻEĆ!! O ile dobrze pamiętam - odrzekł spokojnie mąż - chciałem ci go wsadzić w dupę, ale powiedziałaś, że to będzie zbyt bolesne.


Tego nie znałam. Dobry!
InnyNizWszyscy1987
InnyNizWszyscy1987
  12 grudnia 2010

Myślę, że ogólnie są fajne :D (mimo, że dla niektórych stare) ^^

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.