Terrorystka87
Terrorystka87
  25 września 2010 (pierwszy post)
Niemiec Rusek i Polak wylądowali na bezludnej wyspie...... nie mieli co jeść, więc wyjedli całą roślinność na wyspie.... po kilku dniach głodówki wpadli na pomysł, że każdego dnia jeden z nich będzie musiał poświęcić kawałek swojego ciała, aby wszyscy mogli się najeść... pierwszy był Niemiec - uciął sobie nogę - wszyscy się najedli, byli zadowoleni i poszli spać... następny był Rusek, ten z kolei myśli sobie... K**wa kiepsko tak bez nogi - chodzić normalnie nie można... więc postanowił,że obetnie sobie rękę... tak też zrobił, wszyscy się najedli i byli szczęśliwi... wreszcie przyszedł czas na Polaka... ten wyciągnął penisa, a na ten widok Niemiec i Rusek bardzo się ucieszyli i zaczęli krzyczeć.... ooooo polska kiełbasa! na to Polak zdziwiony spojrzał się na obu... uśmiechnął się i powiedział: Jaka tam kiełbasa, dzisiaj po jogurcie i do łóżka..
agoosiaaa
agoosiaaa
  25 września 2010

stare, znane i dla jednego zartu nie zaklada sie tematu.

Terrorystka87
Terrorystka87
  25 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: stare, znane i dla jednego zartu nie zaklada sie tematu.


Stare, ale dobre :)
Nie no mało postów i założyłam, a może ty coś tu napisz ;d a jak sie nie podoba wcale nikt nie każe ci komentowac ;d
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  25 września 2010

Regulamin koleżanko.
:ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  25 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Stare, ale dobre :) Nie no mało postów i założyłam, a może ty coś tu napisz ;d a jak sie nie podoba wcale nikt nie każe ci komentowac ;d

temat nizej jest moj, wiec komentarze typu ''ty cos tu napisz'' sa nie na miejscu.
forum jest od komentowania czy mi sie cos podoba, a jak ci sie to nie podoba, to wcale nikt nie kaze ci zakladac tematow.
Terrorystka87
Terrorystka87
  25 września 2010

Zakładam bo chcem :)

Patrishia
Patrishia
  25 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: o chcem :)

Świetniem, ale dostosuj się do regulaminu.
Życzę kolejnych lepszych tematów :)
Terrorystka87
Terrorystka87
  25 września 2010

Stoi sobie pijaczyna pod ścianą kasy biletowej PKP. Podchodzi do kasy student i mówi:
- Połówkę do Radomia.
A pijaczek na to:
- A ja ćwiartkę na miejscu.

Terrorystka87
Terrorystka87
  25 września 2010

No juz lece czytac regulamin dawno tu nie bylam wiec wiecie ... ehhhh ...

Neutralize
Neutralize
  25 września 2010

także tego..

Kalida
Kalida
  26 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zakładam bo chcem :)

to przestan chciec :and:
albo zakladaj normalne tematy
nieznam
Posty: 34695 (po ~221 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
nieznam
  26 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: stare, znane i dla jednego zartu nie zaklada sie tematu.

Święte słowa.
:nutki: Wskocz do sedesu, zanurz się po szyję, wszyscyście pomarli, ja jedyny żyję :nutki:
Banofilia - zboczenie przejawiające się rozkoszą u FP/PF podczas banowania użytkowników forum
xLUXUSx
xLUXUSx
  26 września 2010

podoba sie ;D

SladKrwi
SladKrwi
  26 września 2010

beznadzieja

teoretyk
teoretyk
  28 września 2010

Noc poślubna.Pani młoda leży w łóżku,a on nerwowo chodzi po sypialni i raz po raz spogląda w otwarte okno.--Kochanie co tak nerwowo chodzisz?Chodź już do łóżka.--Wiesz,wszyscy mówilimi,że noc poślubna to noc najpiękniejsza,a tu leje i leje.:lol:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.