Kropka
Kropka
  31 sierpnia 2010 (pierwszy post)
1) Nie rozumiem kobiet: Przekłuwają sobie uszy, nosy, pępki, brodawki, rodzą dzieci, często mają cesarkę, wstrzykują silikon w różne części ciała, depilują gorącym woskiem włosy na nogach, pod nosem, na wzgórkach łonowych; robią sobie lifting,tatuaże, odsysają sobie tłuszcz, zmniejszają pośladki; usuwają żebra, operują biusty, usuwają skórki na palcach i robią mnóstwo innych bolesnych rzeczy..... ..... a nie można ich bzyknąć..... Bo je... KURNA........ głowa boli!!!

2) wyrwał pewien starszy pan dziewczynę w klubie i poszedł z nią do hotelu. Już się zaczął do niej dobierać, ale w pewnym momencie przyjrzał się jej dokładnie i pyta:
- a ty mała ile masz lat?
- trzynaście, a co - przesądny jesteś?

3) Leży facet na łożu śmierci. Lekarz powiedział, że nie dotrwa do rana. Nagle poczuł z kuchni zapach jego ulubionych ciasteczek czekoladowych zrobionych przez żonę. Ostatkiem sił wydobył się z lóżka i czołga się do kuchni. Zapach tych ciasteczek przypominał mu dziecinstwo, on wiedział, że zasmakuje ich po raz ostatni. Wczołgał się do kuchni i widzi jak jego żona przygotowuje te ciasteczka, o których teraz marzył. Ostatnimi siłami siegnął po jedno i w tym momencie żona zdzielila go ścierką mówiąc: - Zostaw kur**, to na stypę!

4) Jedzie ksiądz rowerem, nagle widzi zdechłego psa leżącego przed komisariatem policji. No to zsiadł z roweru i poszedł na komisariat.
- Proszę pana! - mówi do policjanta - Przed komisariatem leży zdechły pies i nic z tym nie zrobicie?
- Ja myślałem, że to ksiądz jest od pogrzebów - zaśmiał się policjant.
Ksiądz na to ironicznie:
- Chciałem tylko zawiadomić najbliższą rodzinę ;]

Z serii czarny humor :ninja: :D
5) Jechał autobus z wycieczką młodych Żydów z Izraela do Oświęcimia. W pewnym momencie autobus się zepsuł i kierowca poszedł do najbliższej wsi po pomoc.
Zaszedł do jednego gospodarstwa i woła do chłopa:
- gospodarzu, pomóżcie, wiozę Żydów do Oświęcimia i autobus mi się zepsuł
a chłop na to:
- a co ja panu pomogę? ja mam tylko małego grilla...
LovelyDangerouS
LovelyDangerouS
  31 sierpnia 2010

hmm najlepszy to chyba ten pierwszy .. ale ostatnio usłyszałam, że to faceci częściej odmawiają niż kobiety :D

Kropka
Kropka
  31 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ostatnio usłyszałam, że to faceci częściej odmawiają niż kobiety :D

nie gadaj :D jeszcze sie z tym nie spotkałam :ninja: :D
LovelyDangerouS
LovelyDangerouS
  31 sierpnia 2010
Kropka
Kropka: nie gadaj :D

serio serio, czytałam gdzieś o tym i widze to po ludziach- a raczej słysze ;)
Patrishia
Patrishia
  31 sierpnia 2010
Kropka
Kropka: Zostaw kur**, to na stypę!

Znałam, ale mnie rozwala :rotfl:
Kalida
Kalida
  31 sierpnia 2010
Kropka
Kropka: a co ja panu pomogę? ja mam tylko małego grilla...

:crylol:
dobre
Alucard
Alucard
  31 sierpnia 2010
wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  31 sierpnia 2010

no tak srednio:)

Neutralize
Neutralize
  31 sierpnia 2010

Wszystko oprócz 4 ;p
:piwo:

Doskonale
Doskonale
  31 sierpnia 2010

ostatni najlepszy :d.

Fantazja
Fantazja
  31 sierpnia 2010

ostatni i pierwszy - świetne . ;]

Batyslav
Batyslav
  31 sierpnia 2010

niestety .cia ale starocie...

SladKrwi
SladKrwi
  31 sierpnia 2010

2 tylko nie znalam

zymek
zymek
  1 września 2010
Kropka
Kropka: 1) Nie rozumiem kobiet: Przekłuwają sobie uszy, nosy, pępki, brodawki, rodzą dzieci, często mają cesarkę, wstrzykują silikon w różne części ciała, depilują gorącym woskiem włosy na nogach, pod nosem, na wzgórkach łonowych; robią sobie lifting,tatuaże, odsysają sobie tłuszcz, zmniejszają pośladki; usuwają żebra, operują biusty, usuwają skórki na palcach i robią mnóstwo innych bolesnych rzeczy..... ..... a nie można ich bzyknąć..... Bo je... KURNA........ głowa boli!!!


Ja słyszałem inną końcowkę " a nie można ich bzykać bo mówią, że w pupę boli :D

Konto usunięte
Konto usunięte: ale ostatnio usłyszałam, że to faceci częściej odmawiają niż kobiety

To chyba takie typy Justina Bibera ;P
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 września 2010
Kropka
Kropka: 3) Leży facet na łożu śmierci. Lekarz powiedział, że nie dotrwa do rana. Nagle poczuł z kuchni zapach jego ulubionych ciasteczek czekoladowych zrobionych przez żonę. Ostatkiem sił wydobył się z lóżka i czołga się do kuchni. Zapach tych ciasteczek przypominał mu dziecinstwo, on wiedział, że zasmakuje ich po raz ostatni. Wczołgał się do kuchni i widzi jak jego żona przygotowuje te ciasteczka, o których teraz marzył. Ostatnimi siłami siegnął po jedno i w tym momencie żona zdzielila go ścierką mówiąc: - Zostaw kur**, to na stypę!


:crylol:

Maj gudnes :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.