Narcelia
Narcelia
  9 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Hej wam i Wam wam ;)

Lecim :mrgreen:
ENDŻOJ :ziober2:
1.
- A gdzie dziadek?
- Poszedł z psem na spacer.
- Przecież pies siedzi w pokoju!
- Zapomniał go wziąć...

2.
- Co pan może dobrego powiedzieć o swojej żonie?
- Och, moja żona ma szereg zalet... Nie, dwa szeregi!
- Mianowicie?
- Zęby ma zdrowe.

3.
Znany reżyser postanowił nakręcić film wszech czasów. Jako zakończenie, postanowił spalić ogromne miasto w samym środku dżungli. Ponieważ w budowę tego miasta wpakowano kilkadziesiąt milionów dolarów, miał tylko jedną szansę na ujęcie tego pożaru. Postanowił, że będą cztery kamery filmujące całe to widowisko: jedna w samym centrum miasta, druga przy bramie głównej, trzecia będzie ruszać się wokół miasta, a czwarta, ostatnia, będzie znajdować się na pagórku z kilometr dalej, żeby wszystko filmować grubym planem. I się zaczęło: wybuchł pożar, miasto zamieniło się w popiół. Po wszystkim, chcąc dowiedzieć się jak poszło kamerzystom, reżyser, przez radio pyta:
- Kamera nr 1, jak poszło?
- Widzi pan, troszkę źle obliczyliśmy siłę wybuchu i kamerę zmiotło z powierzchni i do tej pory nie możemy jej znaleźć.
- To nic - pomyślał reżyser. - Są jeszcze trzy kamery, damy radę. Kamera nr 2, jak tam u was?
- Źle - odpowiedział kamerzysta. - Zupełnie nieoczekiwanie zjawiło się stado goryli, wypędziły nas, obrzuciły nas kamieniami i jeszcze zniszczyły kamerę, na moment przed wybuchem!
- Troszkę szkoda, ale są jeszcze dwie kamery. Kamera nr 3, nagraliście coś?
- Nic a nic, panie reżyserze. Przez cały czas obraz zasłaniał dym i na taśmie nic nie widać!
- To straszne - przeraził się reżyser. Lecz przypomniał sobie, że jest czwarta, i ostatnia, kamera. Więc pyta drżącym głosem: Kamera nr 4?
- Gotowi!

4.Klient dzwoni na helpdesk dostawcy internetu:
- Możecie coś zrobić, żebym od północy do dziewiątej rano nie miał dostępu?
- Możemy. A co, spać się chce?

5.
Jutro pod Pałac Prezydencki ma przyjechać ekipa składająca się z urzędników ministerstwa pracy i ZUS. Popatrzą i ocenią, ile jeszcze jest siły w tych starych ludziach broniących krzyża, a potem zastanowią się nad podniesieniem wieku emerytalnego od 75 do 80 lat.

6.
jak zająć sobie gdzieś miejscówkę?



7.


8.
Wchodzę sobie któregoś wieczoru do pokoju z zamiarem pójścia spać. Nagle mój brat usiadł na łóżku na którym spał i z zamkniętymi oczami pyta się mnie:
- Gdzie jest mój wafelek?
- Jaki wafelek? Nie ma żadnego wafelka.
- No jak zwykle, wszyscy mają, a ja nigdy nie!
I położył się z impetem do wyra.

9.


10


11.


12


13.

14.


15.


I tyle. Starczy

Pozdrawiam :piwo:

playo69
playo69
  9 sierpnia 2010

1 świadoma zdrada
20 KG skóry z pudziana
2 tragedie + krzyż i moher jakies chipsy do tego
zaje,,,ta producentka ciekawych tematow na forum i
i smiechu caly garnek xD
BłonapetiT

WickedChild
WickedChild
  9 sierpnia 2010

"za sałatą!" - to świetne :crylol:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 sierpnia 2010

Kilka fajnych się znajdzie:)
:piwo: dla Ciebie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

folkemon
folkemon
  9 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: - A gdzie dziadek? - Poszedł z psem na spacer. - Przecież pies siedzi w pokoju! - Zapomniał go wziąć...

pfff, też zapomniałem kiedyś wziąć psa idąc z nim na spacer :rotfl:
Patrishia
Patrishia
  9 sierpnia 2010

To Twój pierwszy temat? Boże, coś znowu zaczyna mnie bawić :o temat Kalidy, teraz to. Masz duże piwo! :piwo:

Narcelia
Narcelia
  9 sierpnia 2010
Patrishia
Patrishia:

nie pierwszy nie dużo zakładałam nazywając je 1,2,3,4,5,6, itd. nie pamietasz jak narzekałaś ze nudne :mrgreen:
Batyslav
Batyslav
  9 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: pfff, też zapomniałem kiedyś wziąć psa idąc z nim na spacer

geniusz :brawo:
Patrishia
Patrishia
  9 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Patrishia: nie pierwszy nie dużo zakładałam nazywając je 1,2,3,4,5,6, itd. nie pamietasz jak narzekałaś ze nudne

Rili? Ja rzadko narzekam :wtf:
Już wiem kim jesteś, ale tak czy siak, ten temat mi się podoba, zmiana nicka widocznie wyszła Ci na dobre :p
Czekam na kolejne tematy, co? :D
Neutralize
Neutralize
  10 sierpnia 2010
Patrishia
Patrishia: Ja rzadko narzekam

jassssneee :P hahaha

a temat fajny ;) :piwo:
Sayuri24
Sayuri24
  10 sierpnia 2010
Dobre! Zwłaszcza "za sałatą" :rotfl: Łap :piwo: :)
Kalida
Kalida
  10 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wchodzę sobie któregoś wieczoru do pokoju z zamiarem pójścia spać. Nagle mój brat usiadł na łóżku na którym spał i z zamkniętymi oczami pyta się mnie: - Gdzie jest mój wafelek? - Jaki wafelek? Nie ma żadnego wafelka. - No jak zwykle, wszyscy mają, a ja nigdy nie! I położył się z impetem do wyra.

hehe :D podoba mi sie
12 i 15 tez dobre :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: pfff, też zapomniałem kiedyś wziąć psa idąc z nim na spacer

:rotfl: wrociles sie po niego ?

Patrishia
Patrishia: Ja rzadko narzekam

ale klamiesz :ninja:
Patrishia
Patrishia
  10 sierpnia 2010

O co Wam chodzi :crylol:

Kalida
Kalida
  10 sierpnia 2010
Patrishia
Patrishia: O co Wam chodzi

dobrze wiesz :lol:
Narcelia
Narcelia
  10 sierpnia 2010
Patrishia
Patrishia: Czekam na kolejne tematy, co? :D

a no widzisz ;)
mam zamiar zakładać więcej ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.