Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  21 kwietnia 2010 (pierwszy post)

Wizyta na Wawelu. Patrz synku, tu jest król Sobieski - on powstrzymał nawałę turecką na Europę, a tu marszałek Piłsudski zwycięski wódz nad bolszewikami, ojciec niepodległości po 200 latach niewoli, a tu książę Poniatowski zginął bohatersko, a tam Kościuszko naczelnik powstania, zwycięski wódz w Ameryce Północnej, a tam polscy królowie z dynastii Wazów, Jagiellonów.... - a tu tato - tuuuu... prezydent Kaczyński i jego Żona. - a co oni zrobli? - nic, ale byli mili, ciepli, sympatyczni.

Przychodzi baba do lekarza i mówi mu o swoich problemach:

-Panie doktorze, ciągle mam ochotę na seks! No mówię Panu! Ciągle! W niedziele, w kościele, przy spowiedzi albo gdy jem, w nocy mam erotyczne sny... Mówię Panu! MA-SA-KRA! Jak zobaczę jakiegoś k**sa to od razu mam go ochotę zajeździć...
-A brom brała Pani?
-Aaaa.... [uśmiechając się zalotnie] jeszcze żem dzisiaj nie brombrała...

Żona miała męża erotomana, który dzień w dzień ją za**ał w każdej pozycji po kilka razy dziennie.
Któregoś dnia żona nie wytrzymała i postanowiła zwierzyć sie koleżankom z pracy
.
Żona:
- Dziewczyny, mój mąż to dzień w dzień mnie rucha.
Koleżanki:
- no to powiedz, ze masz okres z cipki ci kapie i nie da rady.
- To on będzie chciał w dupę zapakować.
- to powiedz ze masz sranie i ze nie da rady
- To on będzie kazał mi loda robić.
- To strzelimy ci w ryj, morda ci spuchnie a jemu powiesz ze u dentysty byłaś i boli cie ząb.
- to wtedy konia będzie kazał walić
- to poskaczemy ci po rekach i powiesz ze w pracy wybiłaś nadgarstki.
Żona pomyślała ze warto spróbować i dostosowała sie do rad koleżanek. Po pracy żona wraca do domu, a w drzwiach już mąż czeka i mówi:
- ***** kładź się! Ruchać mi sie chce!
- Zapomnij, nie dzisiaj, mam okres...
- na brzuch ku**a! będzie w dupę!
- no co ty mam sranie... nie da rady
-No to na kolana i do ryja bierz
- byłam u dentysty, ząb mnie boli
- no to do reki i wal konia
- coś ty, mam nadgarstki powybijane, tez nie da rady
- nie no k**wa... tylko nie mów że masz katar... bo ci uszy ro***lę!

Kobiety należy trzymać krótko...
Najdłużej do rana.

P.S W sumie chodziło mi tylko o pierwszy ale regulamin jest on :ninja:

arielosxD
Posty: 2452 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
arielosxD
  21 kwietnia 2010

Żona erotomana najlepsze :mrgreen:

EnemyOfGod
EnemyOfGod
  21 kwietnia 2010

dobre xD podoba mi się ten o kaczyńskich :lol2:

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  21 kwietnia 2010

no ostatni dobry:)

Patrishia
Patrishia
  21 kwietnia 2010

Na plus :D

dagmara666666
dagmara666666
  21 kwietnia 2010

tak pozytywnie jest. :P

Sayuri24
Sayuri24
  21 kwietnia 2010
Kaczyńscy:rock::mrgreen:
stripe
stripe
  21 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Żona miała męża erotomana, który dzień w dzień ją za**ał w każdej pozycji po kilka razy dziennie. Któregoś dnia żona nie wytrzymała i postanowiła zwierzyć sie koleżankom z pracy . Żona: - Dziewczyny, mój mąż to dzień w dzień mnie rucha. Koleżanki: - no to powiedz, ze masz okres z cipki ci kapie i nie da rady. - To on będzie chciał w dupę zapakować. - to powiedz ze masz sranie i ze nie da rady - To on będzie kazał mi loda robić. - To strzelimy ci w ryj, morda ci spuchnie a jemu powiesz ze u dentysty byłaś i boli cie ząb. - to wtedy konia będzie kazał walić - to poskaczemy ci po rekach i powiesz ze w pracy wybiłaś nadgarstki. Żona pomyślała ze warto spróbować i dostosowała sie do rad koleżanek. Po pracy żona wraca do domu, a w drzwiach już mąż czeka i mówi: - ***** kładź się! Ruchać mi sie chce! - Zapomnij, nie dzisiaj, mam okres... - na brzuch ku**a! będzie w dupę! - no co ty mam sranie... nie da rady -No to na kolana i do ryja bierz - byłam u dentysty, ząb mnie boli - no to do reki i wal konia - coś ty, mam nadgarstki powybijane, tez nie da rady - nie no k**wa... tylko nie mów że masz katar... bo ci uszy ro***lę!


O KU.RWA :crylol:
EnDrIuAU
EnDrIuAU
  21 kwietnia 2010

Jakie jest teraz najlepsze danie Rosjan??

Kaczka po Smoleńsku !!! haha

a

co piją Rosjanie ??

Lecha zimnego!!! haha

agoosiaaa
agoosiaaa
  21 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wizyta na Wawelu. Patrz synku, tu jest król Sobieski - on powstrzymał nawałę turecką na Europę, a tu marszałek Piłsudski zwycięski wódz nad bolszewikami, ojciec niepodległości po 200 latach niewoli, a tu książę Poniatowski zginął bohatersko, a tam Kościuszko naczelnik powstania, zwycięski wódz w Ameryce Północnej, a tam polscy królowie z dynastii Wazów, Jagiellonów.... - a tu tato - tuuuu... prezydent Kaczyński i jego Żona. - a co oni zrobli? - nic, ale byli mili, ciepli, sympatyczni.

:crylol:
wymiata :D
stripe
stripe
  21 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: co piją Rosjanie ?? Lecha zimnego!!! haha


co pije EnDrIuAU ??

sok z mego kija!!! haha
:and:
Batyslav
Batyslav
  21 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: - nie no k**wa... tylko nie mów że masz katar... bo ci uszy ro***lę!

ten :ziober2:
Kalida
Kalida
  21 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: O KU.RWA

nooooo :crylol:
dobre
BlackDragoN01
BlackDragoN01
  22 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Kobiety należy trzymać krótko... Najdłużej do rana.


Zależy jakie :)) ::zonk::
pattmi
Posty: 9331 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
pattmi
  22 kwietnia 2010

no... ok temat :mrgreen:

...żyj po cichutku, głośno niech to robią inni
najszybciej odchodzą ci tak sztucznie silni...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.