bowtruckle
bowtruckle
  5 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Uszanowanko! :ziober:
Jak zauważyliście (bądź nie) został ogloszony konkurs na Miss i Misstera, w ramach nagrody do zgarnięcia jest.. ✨GWIAZDA ✨❗
Co o tym myślicie, fajny pomysł? Wezmiecie udział?

Swoje zgłoszenia możecie zapodawac tutaj:
❤️ Miss ❤️
❤️ Misster❤️

Powodzenia dla wszystkich zainteresowanych!

ichabod
ichabod
  8 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: To raczej inicjatywa chyba poza oficjalne wsparcie fotki ot taka zabawa na forum a przynajmniej tak to odbieram.


Tym gorzej, bo 'reklamują' to w poście jako Miss Fotka.pl, nie Miss Forum czy coś.

Efekt i tak jest marny.
GRADEK83
GRADEK83
  8 kwietnia 2019

No i po obu stronach mamy już po trzy zdjęcia konkurs ogłosić można za rozpoczęty XD hehe
Tylko coś widzę że mało się starają ci kandydaci zwłaszcza panie. Mało przemyślane te zdjęcia :/

oam
oam
  8 kwietnia 2019
RexMundi
RexMundi: po prawie 3 dniach - 2 kandydatki
Do końca przyjmowania zgłoszeń jeszcze dużo czasu, na pewno zgłosi się więcej osób :jezyk2:
Konto usunięte
Konto usunięte: A wystarczyłoby wrzucić banerek na stronę główną. 10 minut roboty, a zgłoszeń byłoby pewnie od groma od różnego rodzaju atencjuszek/atencjujszy.
Bardzo fajny pomysł, jak nie teraz to może następnym razem. :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: 'reklamują' to w poście jako Miss Fotka.pl, nie Miss Forum czy coś.
Informacja o konkursie została opublikowana również w innych miejscach, miejmy nadzieje, że dzięki temu zgłosi sie więcej osób. :P

A wy kiedy sie zgłosicie? :napalony: :D
QueenOfYourHeart92
QueenOfYourHeart92
  9 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Co o tym myślicie, fajny pomysł? Wezmiecie udział?


Nie wezme udzialu. Na tej zasadzie konkurs mi sie nie podoba. Pierwsze co to zenujace jest wstawiac swoje zdjecie na forum, ktore bedzie wisiec tam niewiadomo jak dlugo. Jeszcze bez twarzy to pal licho ale z twarza to siara. Drugie slabo ze nie mozna nikogo zglaszac. Ogolnie konkurs bylby o tyle fajniejszy gdyby wlasnie mozna bylo kogos typowac i podajac tylko nick bez dodawania fotki do sieci poza swoj profil.
QueenOfYourHeart92
QueenOfYourHeart92
  9 kwietnia 2019

3miejsca,trzy kandydatki xD akurat w sam raz 😂

QueenOfYourHeart92
QueenOfYourHeart92
  9 kwietnia 2019

W sensie okres zawisniecia tych fot tam powinien byc wprost proporcjonalny do czasu trwania gwiazdy 😜

Dyana
Dyana
  9 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. GŁOSOWANIE 3.1 Głosować można tylko na wyznaczoną ilość osób w każdym etapie - nie mniej, nie więcej . A ile etapów przewidujecie? Wyznaczona ilość osób czyli ile ?

Ze względu na to ze nie byliśmy/nie jesteśmy w stanie przewidzieć ile dokładnie osób zgłosi się do konkursu, równiez nie okresliliśmy dokładnie ilości etapów i ilości głosów do oddania.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 kwietnia 2019

Tez uwazam , ze "głosować na samego siebie" to jednak żenujące...to takie : wychyl się, pokaż się...do mnie nie przemawiam. O wiele bardziej przemawialoby do mnie: "zgloś osobę na miss / mistera"

Dyana
Dyana
  10 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tez uwazam , ze "głosować na samego siebie" to jednak żenujące...to takie : wychyl się, pokaż się...do mnie nie przemawiam. O wiele bardziej przemawialoby do mnie: "zgloś osobę na miss / mistera"

Takie wytyczne dostaliśmy odgórnie, więc musieliśmy taką zasadę przyjąć.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Tez uwazam , ze "głosować na samego siebie" to jednak żenujące...to takie : wychyl się, pokaż się...do mnie nie przemawiam. O wiele bardziej przemawialoby do mnie: "zgloś osobę na miss / mistera" Takie wytyczne dostaliśmy odgórnie, więc musieliśmy taką zasadę przyjąć.

Kumam..
GRADEK83
GRADEK83
  11 kwietnia 2019

Widzę wysyp narybku czyli pomału się rozkręca konkurs.

Dyana
Dyana
  11 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzę wysyp narybku czyli pomału się rozkręca konkurs.

haha, ruszyła maszyna d83dde80 żeby tylko nie zabrakło czasu na zgłoszenia
JolantaRadziukie75
wpis jest ukryty
GRADEK83
GRADEK83
  19 kwietnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

O ile się nie mylę to w 1 etapie miejsca (Missterek) czołowe ustawiają się tak:
1) Miejsce nr.5 (26 punktów)
2) Miejsce nr.16 (25 punktów)
3) Miejsce nr. 29 (23 punkty)
Osobiście mówiąc oceny niektórych siedmiu cymbałów typujących 1.2.3.4.5.6.7 i tak dalej była krzywdząca dla wiarygodności głosowania no ale nie ma idealnych konkursów.

GRADEK83
GRADEK83
  19 kwietnia 2019

Czyli praktycznie wygrana bez tych 7 feralnych głosujących była by następująca:
1 miejsce nr 16
2 miejsce nr 29
3 miejsce nr 24
Ale to tylko takie moje gdybanie wszystko w rękach komisji wyborczej XD

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.