praksyda
praksyda
  22 marca 2019 (pierwszy post)

żartowałam....
Wiosna tak..?
Przez to moje bieganie i pracę mam tyły we wszystkim, nie wiem co ostatnio sie ogląda, czego sie słucha, ani czy bycie Fit nadal jest trendy? (podobno włosy kręcone mają być hitem lata?) wreszcie będę modna jeden sezon.d83dde04
d83ddc1a Film na dziś?
d83ddc1a Drink do filmu chipsy czy piwo i golonka? co najbardziej lubicie przegryzać przy kompie czy TV?
d83ddc1a czemu tu tak ponuro, forum ma nadal jakis sens?
d83ddc1a kto z was wytrwał od stycznia w noworocznych postanowieniach?
d83ddc1aGdzie Zacny znów?
Z racji tego, ze strona główna fotki zryła mi dzisiaj banie, zapodajemy w tym temacie zdjecia przystojnych facetów, Panowie mogą Panie.

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  24 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Film na dziś?


Obojętny, byle z drugą połówką :P
Konto usunięte
Konto usunięte: Drink do filmu chipsy czy piwo i golonka? co najbardziej lubicie przegryzać przy kompie czy TV?

Oczywiście winko i jakaś czekoladka xD A samemu nie mam czasu na tv i filmy, a jak już to nie podjadam ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: czemu tu tak ponuro, forum ma nadal jakis sens?

Młodzież woli imprezy i wartowanie pod klatkami z piwkiem i fajeczką.... a stara gwardzia robi co może :D
Konto usunięte
Konto usunięte: kto z was wytrwał od stycznia w noworocznych postanowieniach?

Moje postanowienia były już przed świętami Bożonarodzeniowymi. W nowym roku postanowienia tylko sie wzmocniły przez pewną osobę. Na początku roku było 117, teraz 104, delikatnie ale w dół, nie chce zaraz za dużo zjechać ;)
ichabod
ichabod
  31 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Film na dziś?


Serial bardziej, Santa Clarita Diet.

Ostatnio coś średnio jest co oglądać z filmów.

Konto usunięte
Konto usunięte: czemu tu tak ponuro, forum ma nadal jakis sens?


Chyba nie, musiałem na drugą stronę zejść, by znaleźć jakiś średnio normalny temat :rotfl:
namastebitches
namastebitches
  1 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Panowie mogą Panie.




Madzia, daj spokój. Tu ktoś jeszcze wie kim był Desur? :D
praksyda
praksyda
  1 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba nie, musiałem na drugą stronę zejść, by znaleźć jakiś średnio normalny temat

nie wiem po co go zakładałam na tym cmentarzu, ruch tu taki ze nie wiem komu najpierw odpisać :lol:
Konto usunięte
Konto usunięte: Madzia, daj spokój. Tu ktoś jeszcze wie kim był Desur? :D

dowaliłes z tymi nogami :rotfl:
No kilka osób wie, ja nawet nie wiem czy on tu sie wypowiada jeszcze, bo chyba nadal zmienia co miesiac nick.
praksyda
praksyda
  1 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Na początku roku było 117, teraz 104, delikatnie ale w dół, nie chce zaraz za dużo zjechać ;)

zjechac jak zjechac, ale utrzymac tą wage po schudnięciu, to już wyczyn, musisz sie pilnowac cały czas, niestety.
ichabod
ichabod
  2 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem po co go zakładałam na tym cmentarzu, ruch tu taki ze nie wiem komu najpierw odpisać


Cmentarz to dobre określenie, może powinni zmienić nazwę portalu na nie :ziober2:
namastebitches
namastebitches
  2 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No kilka osób wie, ja nawet nie wiem czy on tu sie wypowiada jeszcze, bo chyba nadal zmienia co miesiac nick.

On ma twarz nożownika d83dde16
Pure4
Pure4
  2 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Drink do filmu chipsy czy piwo i golonka? co najbardziej lubicie przegryzać przy kompie czy TV?


Winko do filmu, albo łiski z kolą.
Ziemia
Ziemia
  2 kwietnia 2019

O, temacik do wypowiedzenia się.

Konto usunięte
Konto usunięte: Film na dziś?

Chciałam obejrzeć Grawitację ale mnie ciągle coś odciągało a teraz za późno zaczynać. Choć i tak filmy oglądam przez tydzień po kawałku. To może jednak dziś zacznę, tylko odpowiem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Drink do filmu chipsy czy piwo i golonka? co najbardziej lubicie przegryzać przy kompie czy TV?

Czipsy.

Konto usunięte
Konto usunięte: czemu tu tak ponuro, forum ma nadal jakis sens?

Jesteśmy jak odkrywcy. Naukowcy obserwujący tworzenie się nowej cywilizacji. Tylko odwrotnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: kto z was wytrwał od stycznia w noworocznych postanowieniach?

Nie mam postanowień. Za to pracuję nad sobą tak po prostu. Jest progress. :D
Kturychcemasarz
Kturychcemasarz
  3 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: murzyn czy coś w tym stylu? haha:D wybacz ale brzydze się trochę nimi, fuj nie powinno sie mieszac krwi kurde z czarnymi.


yyy mam nadzieje ze to zart...
Ziemia
Ziemia
  3 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: yyy mam nadzieje ze to zart...

Czemu mialby to być żart?
Kturychcemasarz
Kturychcemasarz
  3 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: Czemu mialby to być żart?


Twoje pytanie pokazuje ze jestes rasista/rasistka, ale patrzac na inne wpisy userki Praksyda, mysle ze to jednak zart :D
zacny
zacny
  3 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: wybacz ale brzydze się trochę nimi, fuj nie powinno sie mieszac krwi kurde z czarnymi

i cyk, zgłoszonko do płokułatuły
praksyda
praksyda
  3 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: Chciałam obejrzeć Grawitację ale mnie ciągle coś odciągało a teraz za późno zaczynać.

kurde całkiem doby film, ja własnie poszukuje podobnych i jakos nie moge znaleźć.
Konto usunięte
Konto usunięte: yyy mam nadzieje ze to zart

wole blade twarze, trudno.d83dde1c
Konto usunięte
Konto usunięte: i cyk, zgłoszonko do płokułatuły

:rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Cmentarz to dobre określenie, może powinni zmienić nazwę portalu na nie

taaa..albo coś w stylu, Nagietrupy.com.
praksyda
praksyda
  3 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ksyda, mysle ze t

test
Czemu konto usunięte a jest nadal wtf?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.