Janekzlasu
Janekzlasu
  20 marca 2019 (pierwszy post)

Jakie jest wasze zdanie w tym temacie,popieracie wprowadzenie owej karty do szkół,przedszkoli,notabene zalecane przez WHO? Ja jestem przeciw,nie popieram zboczeń,dewiacji,deprawacji!

misiu93pysiu
misiu93pysiu
  20 marca 2019

Stanowczo NIE :) Jestem przeciw wprowadzeniu tego "czegoś " / Jak pomyślę,że dziecko ma dwie mamy czy dwóch tatusiów to rzygać mi się chcę na te pedalstwo / Niestety równe prawo jest i nie mogę ich zabić :D . Sami niech się powybijają

AnusToKupa
AnusToKupa
  20 marca 2019

Kazdy czlowiek ma prawo do szczescia

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  20 marca 2019

Zdecydowanie jestem na NIE

sandziax
sandziax
  20 marca 2019

Oczywiście, że tak. Czym Ci ludzie zawinili, że czujecie do nich taką niechęć? Wszyscy jesteśmy tacy sami. Połowa osób przeciwnych jest katolikami, a jak brzmi przykazanie miłości ''Będziesz miłował Pana Boga swego, całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem, a bliźniego swego jak siebie samego. '' I gdzie to jest? Śmiechu warte.

praksyda
praksyda
  20 marca 2019

Niech sobie żyja, ale z butami niech nie wchodzą w życie innych, na nie dla nauczania dzieci w szkołach, my im nie bedziemy mówic jak maja zyc, a oni niech od nas też tego nie wymagają, bo mnie wynaturzenia nie interesują.

BossMen
BossMen
  20 marca 2019

Zdecydowanie nie. Nikt normalny tego nie popiera. Poza tym to całe tęczowe towarzystwo jest jedynie pionkami w grze światowego lewactwa, nie mówiąc o tej naszej pożal się Boże totalnej opozycji, która pełni rolę pionków-pionków.

BossMen
BossMen
  20 marca 2019

Tak w ogóle to jest LGBTQ+. Lesbijki, geje, niebinarn/binarni, transwestyci i queer, czyli cioty i '+', czyli pozostałe 82 płci, nie LGBT+. Popełniłeś zbrodnię dyskryminacji wobec queer-ów. W Australii / Nowym Jorku za takie coś jest kara do 2 lat więzienia / 250.000 USD grzywny.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  20 marca 2019

Człowiek wciąż ewoluuje i zachowania czy preferencje normalne dziś przestają być normalne jutro. Pewnie koniec końców LGBT przejdzie kiedyś w kanon normalności, lecz narzucanie tego środowiska już dziś uważam za nieco zbyt opresyjne. Nasz, jak i wiele innych krajów są na to społecznie nieprzygotowane, a im mocniej chce się to narzucić ludziom, tym mocniej zaczynają się przed tym bronić i czuć większą niechęć. Każdy ma prawo do szczęścia, ale wdrażanie tego idzie chyba nieco zbyt gwałtownie i natarczywie.

Podejmujesz wyzwanie?
GRADEK83
GRADEK83
  20 marca 2019

Takie czasy kiedyś w szkole był taki przedmiot Samo Obrona teraz będą spotkania w przedszkolu z Pedałem który 4 latki będzie uczył masturbancji. To samo ze szczepieniem kiedyś nikt rodziców nawet nie pytał o to czy chcą szczepić swoje dziecko tylko jak przyszedł czas to szczepili bez gadania. A teraz odwali starej albo staremu nie zaszczepią gnojka i dziecko zdycha bo rodzice wiedza lepiej. Kolejna sprawa nauczyciele zarabiają 2700 na rękę i nadal im mało chcą 3700 a ze szkół coraz to większe głąby wychodzą a dawniej kiblował taki nicpoń i wdtyd mobilizował go do nauki. A o dyslekcji i ADHD nie wspomnę... Choroby z dupy konia.

Viato
Viato
  22 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście, że tak. Czym Ci ludzie zawinili, że czujecie do nich taką niechęć? Wszyscy jesteśmy tacy sami. Połowa osób przeciwnych jest katolikami, a jak brzmi przykazanie miłości ''Będziesz miłował Pana Boga swego, całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem, a bliźniego swego jak siebie samego. '' I gdzie to jest? Śmiechu warte.


A możesz mam wytłumaczyć, co rozbudzenie seksualne 4 latka i seksualizacja dzieci ma wspólnego z religią?!Nie robi się to po to by oswoić dzieci z pedofilią?!
Viato
Viato
  22 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Takie czasy kiedyś w szkole był taki przedmiot Samo Obrona teraz będą spotkania w przedszkolu z Pedałem który 4 latki będzie uczył masturbancji. To samo ze szczepieniem kiedyś nikt rodziców nawet nie pytał o to czy chcą szczepić swoje dziecko tylko jak przyszedł czas to szczepili bez gadania. A teraz odwali starej albo staremu nie zaszczepią gnojka i dziecko zdycha bo rodzice wiedza lepiej. Kolejna sprawa nauczyciele zarabiają 2700 na rękę i nadal im mało chcą 3700 a ze szkół coraz to większe głąby wychodzą a dawniej kiblował taki nicpoń i wdtyd mobilizował go do nauki. A o dyslekcji i ADHD nie wspomnę... Choroby z dupy konia.


Gradziu, twój wpis świadczy tylko o jednym, ogłupianie polskiego społeczeństwa ma się dobrze i zbiera swoje żniwa
Viato
Viato
  22 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie jest wasze zdanie w tym temacie,popieracie wprowadzenie owej karty do szkół,przedszkoli,notabene zalecane przez WHO? Ja jestem przeciw,nie popieram zboczeń,dewiacji,deprawacji!


Oczywiście jestem przeciwna wprowadzaniu tego typu "przedmiotów" do szkół i tego rodzaju"nauce"! To oswajanie dzieci z nagością osób trzecich- dorosłych!! Pozbycie się wstydu, zażenowania, doprowadzić ma w konsekwencji do tego, że takie dziecko łatwiej będzie molestować czy poddać go niezrozumiałym dla niego czynnościom seksualnym przez osoby dorosłe!
Viato
Viato
  22 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Kazdy czlowiek ma prawo do szczescia


Ale to nie daje mu prawa do unieszczęśliwiania innych!
Viato
Viato
  22 marca 2019
Eldim
Eldim: Człowiek wciąż ewoluuje i zachowania czy preferencje normalne dziś przestają być normalne jutro. Pewnie koniec końców LGBT przejdzie kiedyś w kanon normalności, lecz narzucanie tego środowiska już dziś uważam za nieco zbyt opresyjne. Nasz, jak i wiele innych krajów są na to społecznie nieprzygotowane, a im mocniej chce się to narzucić ludziom, tym mocniej zaczynają się przed tym bronić i czuć większą niechęć. Każdy ma prawo do szczęścia, ale wdrażanie tego idzie chyba nieco zbyt gwałtownie i natarczywie.


Nie, nie przejdzie i ja ci to mówię. Nie w formie zaproponowanej przez Trzaskowskiego! Myślę, że PiS w tej sprawie też gra pod publikę, bo któż podpisał tzw "Konwencję Stambulską" jak nie sam PiS?! Któż mając większość parlamentarną nie robi nic by uchwalić odpowiednie ustawy broniące dzieci przed pedofilią, bo rozwiązania które próbuje się forsować, to nic innego jak próba oswojenia dzieci z nagością dorosłych, a przez to łatwiejszy kontakt płciowy z nimi?!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.