BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  16 marca 2019 (pierwszy post)

Cześć ;)!

Wątek powstał głównie z myślą o nowych Użytkownikach serwisu.

W tym miejscu możecie się przywitać z resztą Fotkowiczów :)

Miło Nam wszystkim będzie, jeśli krótko się przedstawicie pisząc parę słów o sobie ;)

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
MagGebo
MagGebo
  31 maja 2019

witam , pozdrawiam

WoznicaK
Posty: 2 (po ~29 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
WoznicaK
  31 maja 2019

Siemka poznam partnerkę

oam
oam
  31 maja 2019
WoznicaK
WoznicaK: Siemka poznam partnerkę
siemka! W takim razie zapraszam na dzial Randka :D
www.fotka.com/forum/randka :P
LUBIENOSICMINI
LUBIENOSICMINI
  31 maja 2019

wie ktos jaki jest limit fotek tzn ile max zdjec mozna dodać

oam
oam
  31 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: wie ktos jaki jest limit fotek tzn ile max zdjec mozna dodać
Nie słyszałam o żadnym limicie, widziałam na niektórych profilach po 2,5k zdjęć więc.. Można zaszaleć. :)
LUBIENOSICMINI
LUBIENOSICMINI
  31 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: LUBIENOSICMINI: wie ktos jaki jest limit fotek tzn ile max zdjec mozna dodaćNie słyszałam o żadnym limicie, widziałam na niektórych profilach po 2,5k zdjęć więc.. Można zaszaleć. :)
LUBIENOSICMINI
LUBIENOSICMINI
  31 maja 2019

Mam ich 1500 i jak usunąłem 1 nadal pokazuje 1500 Nowe się wgrywają ale jak odswieże strone nie ma ich

oam
oam
  31 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam ich 1500 i jak usunąłem 1 nadal pokazuje 1500 Nowe się wgrywają ale jak odswieże strone nie ma ich
Odświeżyłam Ci konto, wyloguj się, wyczyść historię wyszukiwania oraz ciasteczka i zaloguj się ponownie, daj znać czy pomogło. :)
LUBIENOSICMINI
LUBIENOSICMINI
  31 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: LUBIENOSICMINI: Mam ich 1500 i jak usunąłem 1 nadal pokazuje 1500 Nowe się wgrywają ale jak odswieże strone nie ma ichOdświeżyłam Ci konto, wyloguj się, wyczyść historię wyszukiwania oraz ciasteczka i zaloguj się ponownie, daj znać czy pomogło. :)

Niestety nie nadal mam 1500 mimo dodawania nowych które znikaja po odswiezeniu Mam 2 konto na którym pokazuje ze dodalem tu nowe fotki ale jak wchodze z 2 konta by je zobhaczyc to ich nie ma
oam
oam
  31 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety nie nadal mam 1500 mimo dodawania nowych które znikaja po odswiezeniu Mam 2 konto na którym pokazuje ze dodalem tu nowe fotki ale jak wchodze z 2 konta by je zobhaczyc to ich nie ma
Hmm, w takim razie skontaktuj się z Fotka Team, tutaj:
https://fotka.com/kontakt
Możliwe, że jednak jest ustalony odgórnie limit na ilość posiadanych zdjęć w albumie "ja". :)
LUBIENOSICMINI
LUBIENOSICMINI
  31 maja 2019

teraz pojawiła sie informacja o tym ze moje konto jest niezweryfikowane czy moze miec to wplyw na brak mozliwosci dodania zdjec

LUBIENOSICMINI
LUBIENOSICMINI
  31 maja 2019

Bez sensu weryfikuje konto po czym znow pisze zweryfikuj konto tak samo fotki wgrywaja sie i znikaja

oam
oam
  31 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz pojawiła sie informacja o tym ze moje konto jest niezweryfikowane czy moze miec to wplyw na brak mozliwosci dodania zdjec
Jeśli masz na myśli weryfikację SMS, to Twój profil jest zweryfikowany. Informacja widnieje na profilu.
LUBIENOSICMINI
LUBIENOSICMINI
  31 maja 2019

to czemu ciagle mam to

oam
oam
  31 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: to czemu ciagle mam to
O kurczę :o Nie mam pojecia, dziwna sprawa.
Wyloguj się, wyczyść przeglądarkę i zaloguj sie ponownie.
Sprawdź na innej przeglądarce, czy problem również występuje.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.