Qlaudys
Qlaudys
  8 marca 2019 (pierwszy post)

Cześć. Warto tutaj zostać, czy poziom tutaj również osiągnął 3 metry pod mułem? ;)

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  8 marca 2019

Oczywiście że warto

ASZABENE
ASZABENE
  8 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć. Warto tutaj zostać, czy poziom tutaj również osiągnął 3 metry pod mułem? ;)

Z wykrywaczem metalu ,jakieś relikty przeszłości uda się odnaleźć(mowa o mule oczywiście),a tutaj nie wiem czy masz taki wykrywacz.
Jacek1982r
Jacek1982r
  8 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć. Warto tutaj zostać, czy poziom tutaj również osiągnął 3 metry pod mułem? ;)


Pani miła :) ze względu na mnie a ja poziom mam taki że czasem zastanawiam się czy przypadkiem nie zagrażam przestrzeni lotniczej no więc już wiesz jaki wysoki :) , ale do sedna no więc to zostań dla mnie .
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  8 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć. Warto tutaj zostać, czy poziom tutaj również osiągnął 3 metry pod mułem? ;)

Również. Fotkowa społeczność nie wyróżnia się zupełnie spośród innych portalorandkowych zbiorowości. Będziesz otrzymywać oferty sponsoringu i seksu tak samo często jak i tam.

Jacek1982r
Jacek1982r: czasem zastanawiam się czy przypadkiem nie zagrażam przestrzeni lotniczej

Zagrażasz wręcz przestrzeni astronomicznej, nie bądź już taki skromny, majster.
Podejmujesz wyzwanie?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.