Malagosia26
Malagosia26
  28 lutego 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznia zapraszam przystojniakow coasteczka od wieku 30do 372764 do pisania zemna na czacie

ASZABENE
ASZABENE
  21 marca 2019

Sie macie ? Jak tam dzionek minął?

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  21 marca 2019

Statystyczny, szary dzień w pracy. Ale dziś Biało-Czerwoni grają 2764

Podejmujesz wyzwanie?
Malagosia26
Malagosia26
  21 marca 2019

Hehe czyżby meczyk nie lubię meczów

ASZABENE
ASZABENE
  21 marca 2019
Eldim
Eldim: Statystyczny, szary dzień w pracy. Ale dziś Biało-Czerwoni grają

Z jednej strony zżera mnie ciekawość,z drugiej strony obawa. Zastanawia mnie jedno dlaczego wszyscy stoją murem za Brzeczkiem ,a przede wszystkim Boniek . A gdzieś wyczytałem że Zibi przymierza sie do ekstraklasy ,ciekawe kogo chciałby trenować . Pewnie w sukur za Kubą ,za darmo do Wisły 😂.
ASZABENE
ASZABENE
  21 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: nie lubię meczów

Właśnie przestałem Cię lubić😤
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  21 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Hehe czyżby meczyk nie lubię meczów

Masz prawo, ale wiedz, że już na pewno nie zostaniesz moją żoną.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zastanawia mnie jedno dlaczego wszyscy stoją murem za Brzeczkiem

Ja nie stoję. Jestem po tej drugiej stronie barykady. Ale pewnie awansuje na Euro, bo grupę ma łatwą. Chciałbym jakiegoś zagranicznego trenera jak np. Leo Benhakker.
Podejmujesz wyzwanie?
ASZABENE
ASZABENE
  21 marca 2019
Eldim
Eldim: . Leo Benhakker.

Leoś już był i chyba jakoś pokojowe to rozstanie z polskim futbolem nie było. Jak grają pod Brzeczkiem ,po prostu nie widać pomysłu na grę ,nic zero. Zobaczymy co dziś pokażą. Ja bym u nas widział Kasperczaka, za czasów gdy był w Wyśle ,nawet można było popatrzeć na Polską drużynę w europejskich pucharach😀.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  21 marca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Leoś już był i chyba jakoś pokojowe to rozstanie z polskim futbolem nie było

Zgadza się, ale leśne dziadki z PZPN mocno wkraczali w jego strefę decyzyjną. Dlatego tak to się skończyło. To był dobry i doświadczony trener. Spójrz na Nawałkę, trafił z formą kadrowiczów i doszedł daleko, ale teraz polska liga weryfikuje jego prawdziwe trenerskie kwalifikacje. Pamiętam drużynę Kasperczaka, ostatnio nawet leciał mecz z Lazio w ćwierćfinale pucharu uefa. Mógłbym mu dać szansę, zwłaszcza, że liznął futbolu za granicą, bo trenował jakiś kraj afrykański swojego czasu. Ale to chyba jedyny polski trener, któremu mógłbym zaufać. Brzęczek faktycznie na nic, ale kadrę mamy całkiem fajną to może jego minimum taktyczne wystarczy do osiągnięcia jakiegoś małego sukcesu na turnieju jak choćby wyjście z grupy.
Podejmujesz wyzwanie?
Malagosia26
Malagosia26
  21 marca 2019

Michał czemu bo nie lubię meczów 😥eldim nie muszę być twoją żoną

ASZABENE
ASZABENE
  21 marca 2019
Eldim
Eldim: Zgadza się, ale leśne dziadki z PZPN mocno wkraczali w jego strefę decyzyjną.

Zdaje się ,że wtedy ten pijós dwunasty Lato był główno dowodzącym. A Kasperczak ,kilka drużyn w Afryce trenował ,ostatnio chyba Tunezje ,wcześniej Senegal i chyba Wybrzeże kości słoniowej. Lubię gościa ,ale powiedział ,że do polskiej piłki nie wróci .
ASZABENE
ASZABENE
  21 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Michał czemu bo nie lubię meczów 😥

A znasz lepszy powód?😂( spokojnie tylko żartuję😀)
Malagosia26
Malagosia26
  21 marca 2019

No mam nadzieję Michał bo to są przepraszam odrazu że wam obrażam najlepszych piłkarzy ale dla mnie to są pajace biegające za piłką i tłukące się po jajach😁😃😃😃😃

ASZABENE
ASZABENE
  21 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: tłukące się po jajach😁😃😃😃😃

Za te pieniądze Małgosiu ,to oni mogliby mnie żywym ogniem po jajach przypalać😂😂😂,a człowiek robił to za darmo ehhh...
Malagosia26
Malagosia26
  21 marca 2019

No ja wiem że piłkarze bardzo dużo zarabiają ponac jakieś miliony oni zarabiają

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  21 marca 2019

Heyka. Ale sie tu dzieje 😱

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.