Malagosia26
Malagosia26
  28 lutego 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznia zapraszam przystojniakow coasteczka od wieku 30do 372764 do pisania zemna na czacie

ASZABENE
ASZABENE
  11 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Hehehe przepraszam że się wtrace ale czy coś mnie ominęło

Małgosiu przecież to Ty jesteś gospodynią tego tematu ,a my tylko gośćmid83dde03
ASZABENE
ASZABENE
  11 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmmm. A kto to widzi ?? 😜😀

Sądziłem ,że Ty 🤔,ale pewnie Małgosia jakieś plusy znajdzie 😀
ASZABENE
ASZABENE
  11 marca 2019

Technicznie rzecz biorąc dwa minusy dają plus także cusik by się uzbierało .d83dde04

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  11 marca 2019

Haha. A do czego Ci będą te "+" potrzebne ?? 😀

Malagosia26
Malagosia26
  11 marca 2019

Ale że niby u kogo mam znałeś te plusy u was no tak ja to założyłam a wy tu piszecie

ASZABENE
ASZABENE
  11 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Haha. A do czego Ci będą te "+" potrzebne ?? 😀

Stąpasz trochę dłużej ode mnie po tym łez padole ,także wiesz ,iż w życiu lepiej mieć przyjaciół jak wrogów,a i przyjdzie taki dzień ,że i mnie się przyda dobre słowo😀.
ASZABENE
ASZABENE
  11 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale że niby u kogo mam znałeś te plusy u was no tak ja to założyłam a wy tu piszecie

Powiedz szczerze po założeniu tematu ,trafił Ci się ktoś normalny do rozmowy ,bo niewątpliwie byłby to plus .
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  11 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajopis: Haha. A do czego Ci będą te "+" potrzebne ?? 😀 Stąpasz trochę dłużej ode mnie po tym łez padole ,także wiesz ,iż w życiu lepiej mieć przyjaciół jak wrogów,a i przyjdzie taki dzień ,że i mnie się przyda dobre słowo😀.


Musialam sie upewnic, czy chodzi o wiek , czy konto tutaj 😜
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  11 marca 2019

ASZABENE- Tobie dobre słowo...ok, tylko siegnij pamiecią wstecz. To nie był dobry sposób na zdobywanie przyjaznych sobie osób

Malagosia26
Malagosia26
  11 marca 2019

Aszebene szczerze założyłam tutaj ten temat żeby sobie z kimś normalnym popisać spędzić jakoś miło czas na foce żeby mi szybciej zleciał

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  11 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Aszebene szczerze założyłam tutaj ten temat żeby sobie z kimś normalnym popisać spędzić jakoś miło czas na foce żeby mi szybciej zleciał


No i masz nas 💪😘😘😘
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  11 marca 2019

Chociaz Małgosiu - pewnie w za£ozeniu była płeć przeciwna, a tu wrypalam sie ja 😝

ASZABENE
ASZABENE
  11 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE- Tobie dobre słowo...ok, tylko siegnij pamiecią wstecz. To nie był dobry sposób na zdobywanie przyjaznych sobie osób

Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień. Mea culpa ,jednak nie zawsze szukam przychylnych sobie osób.😔
ASZABENE
ASZABENE
  11 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Aszebene szczerze założyłam tutaj ten temat żeby sobie z kimś normalnym popisać spędzić jakoś miło czas na foce żeby mi szybciej zleciał

No ale odpowiesz w końcu czy jesteś zadowolona z tego jak to się potoczyło ?
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  11 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajopis: ASZABENE- Tobie dobre słowo...ok, tylko siegnij pamiecią wstecz. To nie był dobry sposób na zdobywanie przyjaznych sobie osób Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień. Mea culpa ,jednak nie zawsze szukam przychylnych sobie osób.😔


Schyl sie ..dobrze radze. A cel mam dobry 😜
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.