Malagosia26
Malagosia26
  28 lutego 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznia zapraszam przystojniakow coasteczka od wieku 30do 372764 do pisania zemna na czacie

ASZABENE
ASZABENE
  7 kwietnia 2019

Małgosiu ,to że chcesz coś sama od siebie napisać jest super ,pomocne bedzie jesli powiesz do kogo jest to kierowane i co ten ktoś ma z tego wywnioskować? Załóżmy na to ,że wysyłasz to do mnie ,arrivederci Roma (żegnaj Rzymie) gdy jest tak trudno rozstać się( ktoś żegna się z miastem którego nie chce opuszczać) brzmi to jak tekst piosenki ,tylko brakuje wyjaśnienia😀.

ASZABENE
ASZABENE
  7 kwietnia 2019

Jeśli dobrze rozumiem mówisz komuś dowidzenia ,choć tak naprawdę tego nie chcesz?

ASZABENE
ASZABENE
  7 kwietnia 2019

Coś w stylu "nie płacz kiedy odjade"
"Nie chce ,ale muszę"😀

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  7 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: W necie tylko chciałam zobaczyć jak się pisze Arrivederci Roma

No ok. A umiesz te 2 słowa przetlumaczyc na polski ?
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  7 kwietnia 2019

Bo to co napisalas oznacza dokladnie "do zobaczenia w Rzymie". na pewno o to Ci chodzi ??

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  7 kwietnia 2019

żegnaj Rzymie a reszta się kupy nie trzyma. Małgosiu my tu na prawdę staramy Ci się pomóc,

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  7 kwietnia 2019

A co z naszym Owadkiem ?? 😱. Nie ma go i nie ma...Owadku , hop, hooppp , gdzie odleciałeś ??

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  7 kwietnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: żegnaj Rzymie a reszta się kupy nie trzyma. Małgosiu my tu na prawdę staramy Ci się pomóc,

na pewno "zegnaj" ? Mi jakos utknelo "do zobaczenia"..
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  7 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: na pewno "zegnaj" ? Mi jakos utknelo "do zobaczenia"..


zależy jakiego kontekstu użyjesz, i co postawisz za tym xD ale może być i do zobaczenia i żegnaj

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  7 kwietnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: Przeczytajmojopis: na pewno "zegnaj" ? Mi jakos utknelo "do zobaczenia"..zależy jakiego kontekstu użyjesz, i co postawisz za tym xD ale może być i do zobaczenia i żegnaj

👍
Malagosia26
Malagosia26
  7 kwietnia 2019

No nie do końca źle mnie rozumiecie bo ja to chcę tak delikatnie skierować te właśnie słowa do mojego męża żeby on zrozumiał że to koniec małżeństwa i żeby go też nie zranić a nie użyje słów z piosenki

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  7 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No nie do końca źle mnie rozumiecie bo ja to chcę tak delikatnie skierować te właśnie słowa do mojego męża żeby on zrozumiał że to koniec małżeństwa i żeby go też nie zranić a nie użyje słów z piosenki

To juz nie ogarniam Twojego toku myslenia...co ma Rzym wspolnego z mężem ??
Malagosia26
Malagosia26
  7 kwietnia 2019

Ale mi nie chodzi o Rzym tylko po prostu chce żeby on to przyja do wiadomości że nie ma po co wracać

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  7 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale mi nie chodzi o Rzym tylko po prostu chce żeby on to przyja do wiadomości że nie ma po co wracać

Tylko ze te slowa, o ktorych pisze to pasuja tu jak sól do herbaty
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  7 kwietnia 2019

Małgosiu to po co Ci cytat. Powiedz wprost, "chłopie mamy 3 dzieci, o które trzeba zadbać, więc odejdziesz z honorem albo cię doprowadzę do ruiny" Facet to proste zwierzątko, trzeba komendy wydawać w sposób, prosty i przejrzysty bo onaczej nie zrozumie

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.