SirKamilxD
SirKamilxD
  17 lutego 2019 (pierwszy post)

Czy fotka zmieniła wasze życie? 🤔

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  17 lutego 2019
Ostatnio edytowany: za 29 marca 3996
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy fotka zmieniła wasze życie?

Tak. Byłem samotnym kawalerem, lubiłem imprezować co weekend, poznałem tutaj dziewczynę z którą jestem do dziś i przez Fotkę moje życie się zmieniło, nie jestem już samotnikiem i zakończyłem już tak ostro imprezować :ziober2:
HardStyled83ddd0a
Pure4
Pure4
  17 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy fotka zmieniła wasze życie? 🤔


Trochę tak, lata temu poznałam tutaj swoją przyjaciółkę, z którą utrzymuję kontakt do dziś.
Niegdyś poznałam tutaj też faceta, z którym byłam 4 lata. To też kawał doświadczenia życiowego. :tak:
Ziemia
Ziemia
  17 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy fotka zmieniła wasze życie? 🤔


Trochę tak, lata temu poznałam tutaj swoją przyjaciółkę, z którą utrzymuję kontakt do dziś. Poza ogólnymi zaletami przyjaźni, dzięki temu mam też sposobność spełniać swoje masochistyczne skłonności i mogę prowokować jej kota do tworzenia głębokich ran na moich rękach.
Nie poznałam tu w sumie żadnego faceta z którym bym była, ale poznałam groźnego hakera, który wprowadził mnie w moje obecne zawodowe żyćko.
Także bilans jest jak najbardziej pozytywny, warto było.
SirKamilxD
SirKamilxD
  17 lutego 2019

Ja na fotce poznałem moją obecną żonę :). Życie całkowicie się zmieniło o 360 stopni, ale zanim poznałem żonę to trochę czasu minęło dużo różnych znajomości dosyć ciekawych znajomości :D

GRADEK83
GRADEK83
  17 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: z którym byłam 4 lata

Cztery lata przerwy i znowu jesteś z nami jak miło XD
GRADEK83
GRADEK83
  17 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy fotka zmieniła wasze życie? 🤔

Na pewno miała jakiś wpływ i nadal ma ale czy zmieniła coś w moim życiu trudno to tak nazwać po prostu jest częścią niego. Oczywiście fotka ma już 18lat ja chyba od 17 z niej korzystam to dziw że dała radę i nadal istnieje zwłaszcza widząc że wiele innych stron już dawno upadło. tenbit czy digart i pewnie jeszcze jakieś by się znalazły. Ktoś by powiedział że fotka to już nie to co było a no nie bo każde pokolenie wnosiło w danym czasie coś od siebie jedni przychodzą inni odchodzą .
praksyda
praksyda
  17 lutego 2019
Ostatnio edytowany: za 29 marca 9556

niczego nie zmieniła, poznalam na żywo kilka osob z jedna mam kontakt do dzisiaj, spotykamy sie czasem na pogaduszki, na fejsie mam z nia kontakt cały czas.

Pure4
Pure4
  17 lutego 2019
Ziemia
Ziemia: Trochę tak, lata temu poznałam tutaj swoją przyjaciółkę, z którą utrzymuję kontakt do dziś.

:zakochany:

Ziemia
Ziemia: Poza ogólnymi zaletami przyjaźni, dzięki temu mam też sposobność spełniać swoje masochistyczne skłonności i mogę prowokować jej kota do tworzenia głębokich ran na moich rękach.

:rotfl:
Tak, to Twoje pożądanie posiadania kota... :mrgreen:

Ziemia
Ziemia: Nie poznałam tu w sumie żadnego faceta z którym bym była, ale poznałam groźnego hakera, który wprowadził mnie w moje obecne zawodowe żyćko.

Groźne hakierstwo 2764

Konto usunięte
Konto usunięte: Cztery lata przerwy i znowu jesteś z nami jak miło XD

Jak z nim byłam to też tu wracałam, forumy mają zbyt dużą moc przyciągania. :ziober2:
Ziemia
Ziemia
  17 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Życie całkowicie się zmieniło o 360 stopni,


XD
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  17 lutego 2019
Ostatnio edytowany: za 29 marca 2703

Poznałem tutaj ze 4 dziewczyny, z którymi byłem w związku dłuższym lub krótszym. Nie mogę powiedzieć, że zmieniło to moje życie, lecz przyniosło na pewno cenne doświadczenia.

Ziemia
Ziemia: XD

Wykonał pełny obrót i ujrzawszy to samo ponownie, przejrzał na oczy :D
Podejmujesz wyzwanie?
Quasi
Quasi
  17 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy fotka zmieniła wasze życie? 🤔

Trochę zmieniła ale nie diametralnie. Pewne cechy charakteru uległy nawet zmianie. Wyszło to raczej na lepsze.
GRADEK83
GRADEK83
  17 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: forumy mają zbyt dużą moc przyciągania.

Nie ma co porównywać tego co było kiedyś człowiek wyszedł siku a jak wrócił to ze 2-3 strony w temacie był w plecy tu to raczej teraz trwa z tydzień jak nie dwa aby zapełnić te dwie strony XD
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  18 lutego 2019

Tak. Fotka zmienila moj poglad na ludzi :)

Dyana
Dyana
  18 lutego 2019

Dzieki swojej grupie na fotce poznałam super znajome. Co roku urządzamy sobie takie babskie złoty (grupa tylko dla kobiet), wymieniany kartkami na święta czy po prostu służymy pomocą. Dzieki grupie nawiązały się przyjaźnie między dziewczynami wiec dla mnie jako założycielki to również budujące. Generalnie grupa jest dla mnie oczkiem w głowie i ubolewam nad tym ze zostały tak mocno odstawione na bok.

Ponad to, również tutaj odnalazłam swoją druga połówkę 2764

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.