Pioooootrek
Pioooootrek
  13 lutego 2019 (pierwszy post)

Aa

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  13 lutego 2019
Pioooootrek
Pioooootrek: Aa

masz na mysli klub AA? :woot:
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  13 lutego 2019

Mlodsze oczywiscie.

Pioooootrek
Pioooootrek
  13 lutego 2019

Nie😁 to czysty przypadek te literki

Pioooootrek
Pioooootrek
  13 lutego 2019

Zależy kto ma jaka granice ;)

GRADEK83
GRADEK83
  13 lutego 2019

Jak jesteś młodym siurkiem czyli nastolatkiem to raczej wolisz starsze ale jak dochodzisz do 25lat+ to już punkt widzenia ci się zatrzymuje i cofa uwarunkowane jest to tym że niestety kobiety 2 razy szybciej od facetów się starzeją po prostu natura obdarzyła je darem rodzenia dzieci ale nic za darmo. Kobieta gdy dostaje pierwszego okresu to od tego momentu jej organizm jest nastawiony na to aby rodzić dzieci ten czas trwa do menopauzy przyjmuje się mniej więcej wiek 50lat ale bywają przypadki że kobiety przed 40 już dostają menopauzy i ich czas na urodzenie dziecka przemija. Na to wszystko idzie sporo energii i niestety uroda przemija dosyć szybko a co za tym idzie zainteresowanie partnerką. Owszem są sposoby które kobiety stosują aby się odmłodzić ale z naturą i czasem nikt nie wygra. Na wszystko w życiu jest czas grunt aby nie przegapić tego momentu w danych dziedzinach naszego życia do których już nie ma powrotu.

Pure4
Pure4
  13 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jak dochodzisz do 25lat+ to już punkt widzenia ci się zatrzymuje i cofa


Tak, dziewczyny w pewnym momencie osiagają wiek, w którym są podrywane przez równieśników swojego ojca.
To jest dopiero dziwne uczucie.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  13 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, dziewczyny w pewnym momencie osiagają wiek, w którym są podrywane przez równieśników swojego ojca. To jest dopiero dziwne uczucie.

Lub też dodają sobie kilka lat aby móc się umówić ze starszym mężczyzną.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
GRADEK83
GRADEK83
  13 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, dziewczyny w pewnym momencie osiagają wiek, w którym są podrywane przez rówieśników swojego ojca. Wiek ponoć nie ma dla kobiet znaczenia ale to chyba czasem o coś innego się rozchodzi...tyle ludzi na ziemi tyle odmiennych umysłów dla jednego coś wydaje się dziwne dla innego nic w tym dziwnego nie widzi...jakie to ludzkie i często ułomne zarazem. To jest dopiero dziwne uczucie.

DyktatorMody
DyktatorMody: Lub też dodają sobie kilka lat aby móc się umówić ze starszym mężczyzną.

No zwłaszcza makijaż postarza co niektóre nastolatki.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  13 lutego 2019
Pioooootrek
Pioooootrek: Aa

Tam lądują młodsze i dojrzałe panie.
HardStyled83ddd0a
Pure4
Pure4
  13 lutego 2019
DyktatorMody
DyktatorMody: Lub też dodają sobie kilka lat aby móc się umówić ze starszym mężczyzną.GRADEK83:
Konto usunięte
Konto usunięte: No zwłaszcza makijaż postarza co niektóre nastolatki.
Gadałam ostatnio ze znajomym, który urodził się bliżej roku 2000, niż 1990. Mówiłam, że w sumie współczuję trochę jemu i jego rówieśnikom, bo mają strasznie dużo "trapów". Podkreślanie brewek, tapetki, sztuczne rzęsy, do tego nieco "przerośnięta biologia" i voila - przez chwilę możesz jarać się 11-latką i nawet o tym nie wiedzieć... :nie:

Tutaj mamy przykład takiej 11-latki właśnie:

LosDanielosxd
LosDanielosxd
  13 lutego 2019

Ja wole dziewczyny w wieku od21 do 35

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  13 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Gadałam ostatnio ze znajomym, który urodził się bliżej roku 2000, niż 1990. Mówiłam, że w sumie współczuję trochę jemu i jego rówieśnikom, bo mają strasznie dużo "trapów". Podkreślanie brewek, tapetki, sztuczne rzęsy, do tego nieco "przerośnięta biologia" i voila - przez chwilę możesz jarać się 11-latką i nawet o tym nie wiedzieć... Tutaj mamy przykład takiej 11-latki właśnie:
Pitu-pitu. Specjalnie sobie dodają lat na profilach i tym sposobem okłamują bo chcą mieć starszego.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  13 lutego 2019
DyktatorMody
DyktatorMody: Specjalnie sobie dodają lat na profilach i tym sposobem okłamują bo chcą mieć starszego.

I potem tylko kłopoty z tego są i oskarżenie że się uprawiało seks z 11 - latka
HardStyled83ddd0a
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  13 lutego 2019
Owad
Owad: I potem tylko kłopoty z tego są i oskarżenie że się uprawiało seks z 11 - latka

O nie przesadzaj że tak młode osoby spotykasz. Mam na myśli 15-18 które sobie lat dodają.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.