Kamileczek54
Posty: 19 (po ~213 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 4
Kamileczek54
  11 lutego 2019 (pierwszy post)

Typowe przywitanie kazdego faceta piszacego do jakiejś dziewuchy

Pure4
Pure4
  11 lutego 2019

Tak, to prawda, bardzo zachęcające do dalszej rozmowy. :rotfl:

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  11 lutego 2019

Słyszałem z opowieści, że "co tam" jest na topie powitań.

Kamileczek54
Kamileczek54: faceta piszacego do jakiejś dziewuchy


Piszę tylko z moderatorkami bo one zawsze odpisują albo jak dziewucha sama napisze. Na resztę szkoda klawiatury.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Jacek1982r
Jacek1982r
  11 lutego 2019
DyktatorMody
DyktatorMody:


Hmm Skąd taki pomyśl i myśl by akurat taki nick przypisać sobie ? , Hmm i to nie jest moje pytanie lecz w imieniu Króla Artura i jego służebnic ponieważ mówi się ( Zastanawiam się od XX czasów ) no więc
Drakon
Drakon
  11 lutego 2019

Napiszcie o tym paste ; )

Kamileczek54
Posty: 19 (po ~213 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 4
Kamileczek54
  13 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, to prawda, bardzo zachęcające do dalszej rozmowy.

W takim razie co napisac do takiej kobity?
Kamileczek54
Posty: 19 (po ~213 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 4
Kamileczek54
  13 lutego 2019
DyktatorMody
DyktatorMody: Słyszałem z opowieści, że "co tam" jest na topie powitań.Kamileczek54: faceta piszacego do jakiejś dziewuchy Piszę tylko z moderatorkami bo one zawsze odpisują albo jak dziewucha sama napisze. Na resztę szkoda klawiatury.

Moderatorki fajne dziołchy. Pewnie dało by sie z nimi kielona obalić przy ogórkach
Pure4
Pure4
  13 lutego 2019
Kamileczek54
Kamileczek54: W takim razie co napisac do takiej kobity
Najlepiej zwrócić uwagę na coś konkretnego. Na przykład, dziewczyna ma zdjęcia, na których jest na wycieczce w górach - może warto zapytać, gdzie była, może podzielić się wrażeniami ze swojej wycieczki, nie wiem. Chodzi o to, by dać znać, że jesteś zainteresowany głębszą rozmową, niż "siema, co tam". To po prostu nudne. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie zawsze będzie to działać, ale przynajmniej szansa na odpowiedź wzrośnie :mrgreen:
Dyana
Dyana
  13 lutego 2019
d83ddd0daz sobie odszukałam jakiś wiadomości i musze obalić teorie że "hej" jest najczesciej uzywane. U mnie kroluje mimo wszystko "czesc" natomiast niezalezne czy jest hej/czesc/witaj/etc. bardzo często kończy się na "Zainteresowana?", a łącznikiem jest tekst posiadający wzmiankę o kwocie za usługę haha :crylol:
laxm
laxm
  14 lutego 2019

Dobry wieczór d83dde18

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  15 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobry wieczór

Tak piszą wieczorem. A co rano piszą?
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Kamileczek54
Posty: 19 (po ~213 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 4
Kamileczek54
  19 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: az sobie odszukałam jakiś wiadomości i musze obalić teorie że "hej" jest najczesciej uzywane. U mnie kroluje mimo wszystko "czesc" natomiast niezalezne czy jest hej/czesc/witaj/etc. bardzo często kończy się na "Zainteresowana?", a łącznikiem jest tekst posiadający wzmiankę o kwocie za usługę haha

Dobre dobre.
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  19 lutego 2019
Kamileczek54
Kamileczek54: o


Niestety w wiekszosci przypadkow tak to wyglada :mrgreen:
I zazwyczaj an tym 'no hej' sie konczy cala tresc wiadomosci...
I co na to odpisac? :woot: Hej? :woot: I nastaje milczenie... :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepiej zwrócić uwagę na coś konkretnego. Na przykład, dziewczyna ma zdjęcia, na których jest na wycieczce w górach - może warto zapytać, gdzie była, może podzielić się wrażeniami ze swojej wycieczki, nie wiem. Chodzi o to, by dać znać, że jesteś zainteresowany głębszą rozmową, niż "siema, co tam". To po prostu nudne. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie zawsze będzie to działać, ale przynajmniej szansa na odpowiedź wzrośnie

Exactly :D

Ciekawy sposob rozpoczecia konwersacji zwieksza szanse na nawiazanie ciekawej korespondencji ;)
Zeby nie bylo - to dziala w dwie strony ;)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Kamileczek54
Posty: 19 (po ~213 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 4
Kamileczek54
  19 lutego 2019
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Kamileczek54: o Niestety w wiekszosci przypadkow tak to wyglada I zazwyczaj an tym 'no hej' sie konczy cala tresc wiadomosci... I co na to odpisac? Hej? I nastaje milczenie... Pure4: Najlepiej zwrócić uwagę na coś konkretnego. Na przykład, dziewczyna ma zdjęcia, na których jest na wycieczce w górach - może warto zapytać, gdzie była, może podzielić się wrażeniami ze swojej wycieczki, nie wiem. Chodzi o to, by dać znać, że jesteś zainteresowany głębszą rozmową, niż "siema, co tam". To po prostu nudne. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie zawsze będzie to działać, ale przynajmniej szansa na odpowiedź wzrośnie Exactly :D Ciekawy sposob rozpoczecia konwersacji zwieksza szanse na nawiazanie ciekawej korespondencji ;) Zeby nie bylo - to dziala w dwie strony ;)

Spoko ale czasami nawet jezeli tak zaczniesz pisac z kims to ta druga strona ma na ciebie wy....
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  19 lutego 2019
Kamileczek54
Kamileczek54: BujajacaWoblokachh: Kamileczek54: o Niestety w wiekszosci przypadkow tak to wyglada I zazwyczaj an tym 'no hej' sie konczy cala tresc wiadomosci... I co na to odpisac? Hej? I nastaje milczenie... Pure4: Najlepiej zwrócić uwagę na coś konkretnego. Na przykład, dziewczyna ma zdjęcia, na których jest na wycieczce w górach - może warto zapytać, gdzie była, może podzielić się wrażeniami ze swojej wycieczki, nie wiem. Chodzi o to, by dać znać, że jesteś zainteresowany głębszą rozmową, niż "siema, co tam". To po prostu nudne. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie zawsze będzie to działać, ale przynajmniej szansa na odpowiedź wzrośnie Exactly :D Ciekawy sposob rozpoczecia konwersacji zwieksza szanse na nawiazanie ciekawej korespondencji ;) Zeby nie bylo - to dziala w dwie strony ;) Spoko ale czasami nawet jezeli tak zaczniesz pisac z kims to ta druga strona ma na ciebie wy....


Owszem...
Jak to mowia, nie kazdy musi byc zainteresowany konwersacja z nami...
Ty z kazda osoba pragniesz rozmawiac? Albo kazda dziewczyna jest w Twoim typie? Watpie ;)
Bardziej chodzi o to, ze im ciekawsza wiaodmosc, tym wieksza szansa, ze chec znajomosci zostanie odwzajemniona... Nie w kazdym wypadku, ale na pewno z lepszym efektem, niz gdyby wiadomosc nie wyrozniala sie na tle innych ;)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.