NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  10 lutego 2019 (pierwszy post)

kim trzeba być lub się stać by zostać zaakceptowanym w dzisiejszych czasach przez dziewczyny?
bo nienadążam czy to kwestia ubioru ? bycie fajnym przez równieśników? czy sławny?. to moze wtedy będzie się zauwazonym i akceptowanym?

Pure4
Pure4
  10 lutego 2019

Wszystko zależy od osoby, której chcesz się podobać, od jej upodobań i gustu. Nie da się wziąć wszystkich kobiet pod jeden mianownik (co w sumie dotyczy również mężczyzn). Niektóre lubią cichych i spokojnych, niektóre bardziej ekstrawertycznych i wyróżniających się... Nie ma złotego środka. Pozostaje poznać tą drugą osobę, która nas interesuje i wtedy wyciągać wnioski - na co leci, co ją interesuje i tak dalej. Wtedy też okaże się, czy w ogóle warto się angażować w taką znajomość. Nie trzeba być "akceptowanym" przez każdą osobę płci przeciwnej, co nie? :-) Warto być sobą, dbać o siebie, pozostawać czujnym i otwartym na nowe znajomości. Najważniejsze jest to, że druga osoba ma polecieć na Ciebie, nie na jakąś Twoją "maskę" czy "przebranie".

ichabod
ichabod
  10 lutego 2019

Być sobą i szukać kogoś, komu to odpowiada. W tym cały sekret.

dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez
  10 lutego 2019
NapiszDooMnie
NapiszDooMnie: kim trzeba być lub się stać by zostać zaakceptowanym w dzisiejszych czasach przez dziewczyny

Być po prostu sobą , a nie udawać zupełnie kogoś innego :-)
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 lutego 2019
NapiszDooMnie
NapiszDooMnie: kim trzeba być lub się stać by zostać zaakceptowanym w dzisiejszych czasach przez dziewczyny?

Milionerem.
HardStyled83ddd0a
NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  10 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: otwartym na nowe znajomości.

tylko właśnie o to chodzi że sporo ludzi jest jak ten twój opis mowiący jednoznacznie: "nie szukam miłości/przyjaźni/przygody."
NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  10 lutego 2019
Owad
Owad: Milionerem.

to działa na pewno tylko jak nim być skoro szczescia do lotka się nie ma
NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  10 lutego 2019

a i bycie sobą to nie działa a jesli w to wierzycie serio to współczuje , chyba że serio wasze partnerki na to lecą (nie wnikam)

Pure4
Pure4
  10 lutego 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
NapiszDooMnie
NapiszDooMnie: tylko właśnie o to chodzi że sporo ludzi jest jak ten twój opis mowiący jednoznacznie: "nie szukam miłości/przyjaźni/przygody."
Takie opisy są jednoznaczną informacją, którą trzeba przyswoić. Oznaczają, że pod względem serduszkowym/prywatnym osoba ma już mocno uporządkowane życie i niczego tutaj nie szuka. Lepiej na wstępie to podkreślić, niż bawić się z tą drugą stroną w ciul wie co. :-D
NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  10 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: niczego tutaj nie szuka.

no tak zapomniałem że fotka jest portalem typu fb a nie randkowym ...
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 lutego 2019
NapiszDooMnie
NapiszDooMnie: to działa na pewno tylko jak nim być skoro szczescia do lotka się nie ma


A tak w totka nie będziemy mieć szczęścia Nidy trafić.

Ale tak poważnie co do tematu. Uważam ja osobiście że trzeba być tylko i wyłącznie sobą, jeżeli dana dziewczyna/dziewczyny nie akceptują ciebie/nas takimi jakimi jesteśmy/jestem na prawdę to ich problem, nie będę się z tego powodu zmieniał tylko dlatego żeby być lepszy i akceptowany przez dziewczynę/dziewczyny i udawać kogoś innego niż kim tak naprawdę nie jestem :swir:
HardStyled83ddd0a
Imieirokurodzenia
Imieirokurodzenia
  10 lutego 2019
Owad
Owad: NapiszDooMnie: kim trzeba być lub się stać by zostać zaakceptowanym w dzisiejszych czasach przez dziewczyny? Milionerem.


Hahahaha
GRADEK83
GRADEK83
  10 lutego 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
NapiszDooMnie
NapiszDooMnie: kim trzeba być lub się stać by zostać zaakceptowanym w dzisiejszych czasach przez dziewczyny?


Musisz mieć pracę najlepiej na jakimś stanowisku albo taka w której będziesz wyciągał minimum 3 tysiące brutto.
Kolejna sprawa miło widziane własne mieszkanie plus samochód nie starszy jak 5lat. Dodatkowo brak kredytów no a potem dopiero można mówić o wyglądzie i o osobowości. Tak czy siak musisz wiedzieć ze to raczej kobieta wybiera faceta a nie inaczej.

Jeśli po mimo tego wszystkiego nie spotkałeś na swojej drodze kobiety z którą byś mógł się związać może być i tak że nie jest ci to dzięki Bogu pisane i jesteś stworzony do wyższych celów jak wiązanie się z kobietą zakładanie rodziny i wszystkie te nie przyjemne sprawy z tym związane cię jakimś cudem ominą. Tak więc ciesz się z bycia niezależnym i wolnym.
Pure4
Pure4
  11 lutego 2019
NapiszDooMnie
NapiszDooMnie: no tak zapomniałem że fotka jest portalem typu fb a nie randkowym ...
Będąc tutaj wcale nie trzeba szukać drugiej połówki, randki czy przygody. Ja tu jestem dla forum. I powracam w ten kupodołek od ponad 10 lat. Oh God, why. :mrgreen:
GRADEK83
GRADEK83
  11 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: kupodołek

Nie ma takiego wyrazu
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.